Kategoriler

Öneriler

Lunch Lady
10,50
den başlayan fiyatlarla
Bendy and the Ink Machine
32,00
den başlayan fiyatlarla
Beyond The Wire
57,00
den başlayan fiyatlarla
Dysmantle İnceleme

Dysmantle İnceleme

Dysmantle, Erken Erişimde olmasına rağmen bol miktarda içerik sunan, şık ve gösterişli grafikleri olan bir oyun

Terkedilmiş Ve Doğa Tarafından Ele Geçirilmiş Bir Dünya

Tamamen terkedilmiş ve canavarlarla dolu bir dünyada, yıllarca kaldığınız yeraltı sığınağından çıkarak oyuna başlıyoruz . Dysmantle, parlak ve renkli görselleri ile Torchlight’ı andırıyor. Terkedilmiş ve doğa tarafından ele geçirilmiş bir dünya, ürkütücü ve tehditkar canavarlar, şirin görsellere rağmen yapayalnız kaldığınız bir evren. 

8Çok İyi
  • Oyunda bulunan nesnelerin %99'u parçalanabilir
  • Uygun fiyat
  • Dolu dolu bir açık dünya
  • Zayıf hikaye
  • Yetersiz görev zinciri

Dysmantle Eğlenceli Ve Potansiyeli Olan Bir Oyun

İşçilik, balık tutmak, canavarları öldürmek, binlerce farklı şey toplamak ve çevredeki her şeye zarar vermek, Dysmantle’ın rol yapma evreninde sunulan içeriklerin sadece birkaçı. Hala erken erişim safhasında olan oyunun hali hazırda üçte biri erişilebilir durumda buna rağmen Dysmantle eğlenceli ve potansiyeli olan bir oyun. 10tons Ltd’in oyunu tamamladığında harika bir sonuç ortaya çıkacağından kuşkumuz yok.

Oyundaki Her Şeyin Yaklaşık %99'unu Parçalayabilirsiniz

Dysmantle, oyunun sadece düşmanları tespit etmekle kalmayıp aynı zamanda aradığınız kaynakları bulması için oyuncunun çevresinin farkında olmasına nasıl dayandığı göz önüne alındığında mükemmel bir izometrik perspektifle oynanır. Geliştiricilere göre, oyundaki her şeyin yaklaşık %99'unu parçalayabilirsiniz, bunu yapmak için sadece uygun araçlara ve yükseltmelere sahip olmanız gerekir. Bir şeyleri parçaladıkça ve kaynakları kamp ateşlerinin yanında kişisel sandığınızda sakladıkça, deneyim kazanacak ve seviye atlayacaksınız, bu da araştırıp işleyebileceğiniz yeni planlar ve tariflerin kilidini açar. Bununla birlikte, ek bir depolama yuvası veya artırılmış deneyim kazancı gibi karakterinizi çeşitli şekillerde güçlendiren, her seviye atladığınızda seçebileceğiniz çeşitli avantajlar da vardır.

Dysmantle'da Savaş Oldukça Basit

Neredeyse her şeyi parçalamak için kullanılmasının yanı sıra levye, pala ve beyzbol sopası gibi aletleriniz dövüş içinde kullanılır. Dövüş, hafif ve ağır saldırılara ve kaçma yeteneğine sahip bir kilitlenme sistemine sahip.Dünyayı keşfederken karşılaşacağınız çeşitli canavarlar var. Temel olarak, bir şeyleri parçalayıp çok fazla gürültü çıkarıyorsanız, düşmanların varlığınızın farkına vardıkları bir farkındalık sistemi var. Görüş alanlarına girerseniz, menzilli saldırıları varsa hemen sizi kovalamaya veya uzaktan size saldırmaya başlarlar, ancak sizi fark etmeden arkasına geçmeyi başarırsanız, ücretsiz bir vuruş yapabilirsiniz. Her halükarda, Dysmantle'da savaş oldukça basit, çünkü yaptığınız tek şey saldırmak ve sonra kaçmak veya düşmanın saldırı menzilinden uzaklaşmak ve ardından başka bir vuruş için geri dönmek.

Dysmantle'da Bölgenin İklimine Göre Değişem Bir Sıcaklık Sistemi Sizi Bekliyor

Dysmantle ayrıca içinde bulunduğunuz bölgenin iklimine uygun giysiler giymeniz gereken bir sıcaklık sistemine sahip. Başlangıç ​​alanları oldukça yumuşak olsa da, daha sıcak ve soğuk bölgelere çıkmaya başladığınızda, ekipmanınızı değiştirmeye veya o bölgede uzun süre kalmanıza izin veren yeni bir şeyler üretmek zorundasınız. Aksi takdirde enerji kaybetmeye başlarsınız.

DYSMANTLE
DYSMANTLE
32,00
den başlayan fiyatlarla