Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
167,56
den başlayan fiyatlarla
Marvel's Spider-Man: Miles Morales
499,00
den başlayan fiyatlarla
Baldur's Gate 3
1.012,59
den başlayan fiyatlarla
Dungeons 4
 • Dungeons 4
 • Dungeons 4 PC Fiyatları
 • Dungeons 4 PC Key Fiyatları
 • Dungeons 4 Fiyat Karşılaştırma
 • Dungeons 4

Dungeons 4

Çıkış Tarihi: 09.11.2023
Diller: Almanca, Portekizce - Portekiz, Rusça ...

enucuzoyun.com'da en ucuz Dungeons 4 fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Dungeons 4 PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Dungeons 4 oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
DreamGame
354 yorum
Sürüm — Standart
881,10
WinGameStore
194 yorum
Sürüm — Standart
1.075,82
Fanatical
76.370 yorum
Sürüm — Standart
1.269,63
Steam
Sürüm — Standart
1.446,68
Gamesforpc
Sürüm — Standart
1.557,95
Steam
Sürüm — Deluxe
1.736,07

Oyun İstatistikleri

Dungeons 4 yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Dungeons 4 oyununun konusu nedir?

 • Dungeons 4 nereden indirilir?

 • Dungeons 4 nereden satın alınır?

 • Dungeons 4 Türkçe mi?

 • Dungeons 4 yaş sınırı nedir?

 • Dungeons 4 hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Dungeons 4 ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun HakkındaBir zamanlar, çok uzaklardaki bir diyarda her şey verimli ve yeşildi. Tek boynuzlu yaratıklar ağaçların arasında geziniyor, elfler ve insanlar çevreleriyle barış içinde yaşıyordu. Ağaçların arasında belli belirsiz gizlenmiş bir açıklığın kenarında, hava şartlarından yıpranmış bir kulübenin puslu karanlığından yükselen bir sis bulutuyla gizlenmiş bir suret, uğursuzca parıldayan büyük bir kristal küreye doğru çömelmişti. Mırıltılı bir ses kadim bir formülün şarkısını söylüyor, kristalin içindeki parlak döner buğuların dağılarak gelecekten haber vermelerini istiyordu.
O ses, kapüşonunun önündeki parıltıyı hafifçe yansıyan bakışıyla, "Her şey değişken, hiçbir şey kesin değil. Hadi uzayın ve zamanın çılgınlığı; şu perdeyi kaldır ve gelecekte neler olacağını bize göster" diye mırıldanıyordu. Yalnızca loş ışıkta, o da zor bela görülebilen bu sureti izleyen, yaklaşıyor ve dikkatle dinliyordu. "Zaman gelgitler yaparak göletler ve dalgalar oluşturur, fakat buğu dağılınca perdenin arkasından yalnızca bulanık görüntüler ortaya çıkar. Şşt, çok fazla yaklaşma; hassas büyü örgülerimi rahatsız etmek istemezsin, değil mi?" Hâlâ küreye doğru eğilmiş durumda olan suret homurdandı ve ötekini karanlığa doğru kovdu. "Şimdi biraz olsun daha net. Bir şey görebiliyorum... Hatta bir şeyler... Pusun içinde yankılanan sesli ipuçları. Bir bebek, Kıyamet Tepesi'nde olup biten bir şeyler ve Sümüksü Konseyinin toplanması; tüm bunlar ne anlama geliyor?"
Aniden, göze yansıyan ışık kırmızıya döndü ve uzaktan gelen şeytani bir ses ormanda yankılandı. Kahin Kötü'nün dönüşüne hazır olun!
Mutlak Kötü ile onun güvenilir (!) hizmetçisi Kara Elf Talya, Mutlak Kötü'nün atalarının iyilik güçlerine karşı zaferler kazanmak için katıldığı onca maceradan sonra Dungeons 4'e geri döndü.Yaratıklarının ihtiyaçlarını karşılamak ve onlara hükmetmek için güzel ve rahat bir Zindan inşa et, ardından da Yer Üstü Dünyası'ndaki iyi insanlara onların topraklarına Mutlak Kötü'nün hakim olduğunu hatırlatmak için yaratıklarını Yer Üstü Dünyası'na gönder. Kötülüğünü yeni ve dinamik yollarla bir araya getir ve bu kötülüğü Yer Üstü Dünyası'nın verimli yeşil ormanları ile ovalarının üzerine salarak onların da karanlık tarafa geçmelerini sağla. Fakat bunu yaparken Zindanlarının tuzaklarla korunduğundan ve yaratıklarının Zindanlarını savunduğundan emin ol, çünkü sen o belalı Yer Üstü Dünyalıların topraklarını Mutlak Kötü'nün en keyifli tatil cennetine dönüştürürken onlar da öylece eli kolu bağlı beklemeyecekler.Bu ses de ne? "Altın, altın ve mücevher, altın, mücevher ve altın!" Çekiç ve baltalardan çıkan çelik seslerinin eşlik ettiği bu kadim şarkı tüm yer altı dünyasında yankılanıyordu. Cüceler verimli kaynaklardan kendi paylarına düşeni almak için geldiler ve Zindanın kalbini bulabilmek için akıncılarını Yer Üstü Dünyası'nın Elfleri ve İnsanlarıyla birlikte sefere gönderdiler.

Dungeons 4, selefinin ruhunu taşımakla birlikte artık her şey daha büyük, daha iyi ve hatta daha dinamik Kötülük™ barındırıyor.

Desteklenen Diller: Almanca, Portekizce - Portekiz, Rusça, Türkçe, Lehçe, İtalyanca, İngilizce, Kastilya İspanyolcası, Japonca, Fransızca, Geleneksel Çince, Arapça, Korece, Basitleştirilmiş Çince, Brezilya Portekizcesi

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: TBD
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: TBD

Yorumlar