Kategoriler

Öneriler

Lunch Lady
10,50
den başlayan fiyatlarla
Bendy and the Ink Machine
32,00
den başlayan fiyatlarla
Beyond The Wire
55,00
den başlayan fiyatlarla
Dread X Collection: The Hunt
 • Dread X Collection: The Hunt
 • Dread X Collection: The Hunt PC Fiyatları
 • Dread X Collection: The Hunt PC Key Fiyatları
 • Dread X Collection: The Hunt Fiyat Karşılaştırma
 • Dread X Collection: The Hunt

Dread X Collection: The Hunt

Çıkış Tarihi: 13.04.2021
Diller: İngilizce

Enucuzoyun.com'da en ucuz Dread X Collection: The Hunt fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Dread X Collection: The Hunt PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Dread X Collection: The Hunt oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
20,50

Oyun İstatistikleri

Dread X Collection: The Hunt Yayınları

Oyun Hakkında

Unutulmaz Dread X Koleksiyonu serisinin bir sonraki bölümü. Efsanevi David Szymanski'nin (DUSK, The Music Machine, Squirrel Stapler) ortak yapımcılığını üstlendiği Dread X Collection: The Hunt, yaratıcı ve benzersiz bağımsız geliştiricilerden özenle seçilmiş 7 yepyeni kısa korku atıcıyı sergiliyor.

Dread X Collection hikayesine devam ederken, serinin yeni üyesi Artemis olarak oynuyorsunuz. Geçmişinden birinin kaydettiği şifreli bir mesajla yönlendirilen Artemis, ARK 2 araştırma üssüne gider. Terk edilmiş üssü keşfedin ve olanların gizemini ortaya çıkarın. Yeterince sertsen, dünyayı kurtarabilirsin.Hunt, Dread XP ve David Szymanski arasında bir ortak çalışma olarak tasarlandı ve geliştirildi. Geliştiriciler, indie shooter oyunlarının vahşi dünyasının bir karışımını temsil edecek şekilde seçildi. Fikirlerini geliştirmeleri ve bilemeleri için onlara daha fazla zaman vermek amacıyla kendilerine verilen zaman çerçevesi iki katına çıkarıldı (10 günden 20 güne). Hala bildiğiniz ve sevdiğiniz kısa ve yaratıcı antoloji korku filmi, ancak biraz daha parlak.

Özellikleri:

 • Yetenekli ve yaratıcı indie geliştiricilerden 7 yeni kısa korku atıcı
 • Keşfetmek için sağlam bir arktik üs
 • Tüm atıcılar (silah, kamera veya her ikisi de olabilir!)
 • Dread X Collection evreninin bir parçası olarak ortaya çıkarılacak yeni bir gizem
 • 8-12 saat oyun süresi

Oyunlar
Uktena 64 (KIRA tarafından): Jebadiah, hastalıklı hayvanların tuhaf şekillerde değişmelerine neden olan ölümcül bir virüs yaymasını önlemek için CDC'den bir ödül avı işi alır. Hastalıklı hayvanları avlayın, fotoğraflarını çekin ve yolsuzluğun kaynağını keşfedin.Axis Mundi (Philip Hesselbäck tarafından): Yepyeni bir alışveriş merkezi bir dizi uğraktan rahatsız oldu. Özel bir kamerası olan serbest çalışan bir hayalet fotoğrafçısı olan siz, yeri araştırmak ve temizlemek için çağrılıyorsunuz. Ülkenin en karanlık anlarını ortaya çıkarmak ve ruhları dinlendirmek için geçmişe geri dönün.Black Relic (Torpledook tarafından): Bir keşiş, manastırın yağmalandığını ve tüm kardeşlerinin öldürüldüğünü öğrenmek için bir gün manastıra döner. Hepsinden kötüsü, hayatını korumaya adadığı kutsal kalıntı çalındı! Yerel köylülerden eski ormanın kalıntılarıyla birlikte bir putperest tarikatının kaçtığını öğrendikten sonra, keşiş son bir av için eski tatar yayını alır.Rose of Meat (Bay Pink): Bir gün balık tutarken, tekneniz gizemli bir adaya düşer. Büyük ölü gözleriyle sizi izleyen bir ada. Adalılar, Rose adını mırıldanan çılgın bir dansta donup kalırlar. Ayrılmanın daha iyi olduğunu biliyorsun, ama her zaman garip şeylere kapıldın. Bir tabanca ve konuşan bir et bacağıyla silahlanarak öne çıkın ve çılgınlığı kucaklayın.Seraphixial (Vidas Games, Aaron Wise ve Abbey Smith tarafından): Bir baba, görüşmediği kızından bir mektup aldıktan sonra, katıldığı komünün göründüğü gibi olmadığını keşfeder. Açık denizdeki bir dizi garip koordinatın ardından, başka bir dünyaya açılan bir denizaltı bulur. Bu dünyanın çeşitli saldırgan yaratıklar içerdiğini çabucak keşfeder. Kızını bulmak ve kaçmak için savaşmalı ... yoksa bu dünya onu tamamen yutacak mı?The Fruit (Christopher Yabsley tarafından): 1884'te Thomas Whittaker, görüşmediği ortağından tuhaf bir mektup aldıktan sonra uzak Ravenshollow kasabasına gider. Soluk bir sisin içinde yıkanan ve uğursuz bir parıltıyla aydınlanan Thomas, kendisini kısa sürede dengesiz yerliler tarafından avlanırken bulur. Sevdiğini bulma ümidine sahip olmak için kasaba halkından kaçmalı ve eski bir dilin sırlarını çözmelidir. Etkileşimli bir yeniden yükleme sistemine sahip olan oyuncular, hayatta kalmak için sadece kasaba halkıyla değil, kendi sinirleriyle de savaşmalıdır.The House of Unrest (Yazan Dan McGrath): Yaşlı bir rahip sonsuz yaşamın kutsal bir ritüelini gerçekleştirdikten sonra, istemeden veba iblisi Asakku'yu dünyamıza davet ediyor. Hatalarını düzeltmek ve gerçekliğimizi kurtarmak için sizinle iletişim kurar, gizemli bir iblis avcısı rahip. Bir silah ve Tanrı'nın ışığıyla donanmış olarak, form verilen bedenle savaşmalı ve Asakku'yu geldiği yere geri sürmelisiniz.

Desteklenen Diller: İngilizce

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows 7 32/64-bit
 • İşlemci: Dual-core Intel or AMD processor, 2.0 GHz or Faster
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 470 GTX or MD Radeon 6870 HD Series
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: Standard PC Audio Card
 • İlave Notlar: Player beware you're in for a scare

Yorumlar