Kategoriler

Öneriler

Lunch Lady
10,50
den başlayan fiyatlarla
Bendy and the Ink Machine
32,00
den başlayan fiyatlarla
Beyond The Wire
55,00
den başlayan fiyatlarla
DRAMAtical Murder
 • DRAMAtical Murder
 • DRAMAtical Murder PC Fiyatları
 • DRAMAtical Murder PC Key Fiyatları
 • DRAMAtical Murder Fiyat Karşılaştırma
 • DRAMAtical Murder

DRAMAtical Murder

Çıkış Tarihi: 06.04.2021
Diller: İngilizce

Enucuzoyun.com'da en ucuz DRAMAtical Murder fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı DRAMAtical Murder PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda DRAMAtical Murder oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
32,00

Oyun İstatistikleri

DRAMAtical Murder Yayınları

Oyun Hakkında

Nitro + CHiRAL'ın en popüler Boys 'Love oyununun resmi İngilizce sürümüne hazır olun! Güçlü bir mega şirket tarafından yönetilen bir adada geçen DRAMAtical Murder, sanal ile gerçek arasındaki sınırların yıkıldığı bir dünyanın canlı bir resmini çiziyor. Arkadaşlarıyla birlikte gelecek savaşına sürüklenen kahramanımız Aoba, özlediği huzuru yeniden kazanabilecek mi? Ve ruhunda sakladığı sır nedir? Bu epik cyberpunk Boys 'Love macerasında öğrenin!

Hikaye


"Seni yok edeceğim."

Midorijima. Japonya'nın güneyinde yer alan bu güzel ada, bir zamanlar insanların doğa ile uyum içinde yaşadığı bir yerdi. Sonra Toue Şirketi, adanın sakinlerinin çoğunu sürerek ve oradan ayrılmayanları, zenginlerin lüks içinde yuvarlandığı duvarlarla çevrili bir megaresort olan Platinum Hapishanesi'nin gölgesinde yaşamaya zorlayarak devraldı.

Aoba, Midorijima halkının son sığınağı olan Eski Yerleşim Bölgesi'nde büyükannesiyle birlikte yaşayan genç bir adamdır. Akranları çetelere katılırken ve sokakların hakimiyeti için savaşırken ya da kendilerini sanal gerçeklik oyunu Rhyme'ye kaptırırken, Aoba bir hurda dükkanında yarı zamanlı çalışıyor ve sadece huzurlu hayatının süreceğini umuyor.

Ancak Midorijima'da garip şeyler oluyor ve Aoba yakında savaşmak zorunda kalacak ... ya da değer verdiği her şeyi kaybedecek.

Oyun açıklaması


DRAMAtical Murder , beğenilen Boys 'Love geliştiricisi Nitro + CHiRAL'ın çok yönlü bir görsel romanıdır. Üst düzey grafikler, müzik ve tam İngilizce metinle Japonca seslendirme özelliklerine sahiptir. Anlatının kilit noktalarında kararlar alarak eylemi yönlendirin. Aoba'nın kaderi sizin kararınız.

Desteklenen Diller: İngilizce

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10
 • İşlemci: Core i5
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: 512MB VRAM, PixelShader 4.0
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan

Yorumlar