Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
186,82
den başlayan fiyatlarla
Palworld
483,67
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
774,07
den başlayan fiyatlarla
Dota Underlords

MSI RTX 40 Super Serisi Ekran Kartları
sponsorlu
MSI RTX 40 Super Serisi Ekran Kartları

NVIDIA DLSS 3.5

Ventus, Expert, Gaming Slim ve Suprim Serileri

Yüksek Performans

Güçlü Soğutma

Ürüne Git

 • Dota Underlords
 • Dota Underlords PC Fiyatları
 • Dota Underlords PC Key Fiyatları
 • Dota Underlords Fiyat Karşılaştırma
 • Dota Underlords

Dota Underlords

Çıkış Tarihi: 20.06.2019
Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca ...

enucuzoyun.com'da en ucuz Dota Underlords fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Dota Underlords PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Dota Underlords oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
Ücretsiz

Oyun İstatistikleri

Dota Underlords yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Dota Underlords oyununun konusu nedir?

 • Dota Underlords nereden indirilir?

 • Dota Underlords nereden satın alınır?

 • Dota Underlords kaç GB?

 • Dota Underlords Türkçe mi?

 • Dota Underlords hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Dota Underlords ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

GELECEK NESİL OTOMATİK SAVAŞ OYUNU
Dota Underlords'ta stratejik kararlar ani reflekslerden daha önemlidir. Underlords zorlu tek ve çok oyunculu modların yanı sıra seviye ilerlemesi ve ödüller de sunar. Stratejik bir standart maç, hızlı bir Nakavt maçı veya bir arkadaşınızla birlikte İkili maç yapın.

BİRİNCİ SEZON ÇIKTI
Birinci sezon, içeriklerle dolu Şehir Gezintisi, ödüllerle dolu Mücadele Bileti ve çeşitli çevrimiçi veya çevrimdışı oynama yollarıyla birlikte geliyor. Dota Underlords Erken Erişim'den çıktı ve oynamaya hazır!

ŞEHİR GEZİNTİSİ
Eeb Ana'nın ölümüyle Beyaz Kule'de güç boşluğu oluştu. Yeni Şehir Gezintisi senaryosunda Underlord'ları birer birer yenin ve şehri semt semt geri alın. Bulmacaları çözün, hızlı sokak dövüşlerini kazanın ve oyun içi mücadeleleri tamamlayarak şehri ele geçirin. Underlord'larınız için yeni kıyafetler, yeni aranıyor posterleri, zafer dansları ve unvanları kazanın.

MÜCADELE BİLETİ
Birinci sezon 100'den fazla ödülle kapsamlı bir Mücadele Bileti ile çıkıyor. Mücadele biletinizin seviyesini artırmak ve ödüller kazanmak için maçlar yapın, mücadeleleri tamamlayın ve Şehir Gezintisi alanlarının kilidini açın. Ödüller arasında yeni tahtalar, hava durumu efektleri, profil özelleştirme, görünümler ve diğer oynanış kozmetikleri bulunmaktadır. Bu ödüllerin birçoğu sadece oyunu oynayarak ücretsiz kazanılabilir. Daha fazla ödül ve içerik için tüm platformlarda geçerli olan $4,99 değerindeki Mücadele Bileti'ni satın alabilirsiniz. Mücadele Bileti'ni satın almak oyunu oynamanız için gerekli değildir ve herhangi bir oynanış avantajı sunmamaktadır.

BEYAZ KULE LİDERİNİ BEKLİYOR...
Kumar ve üçkağıtçılığın ana vatanı sayılan bu dikey metropol, Taş Salon ve Revtel'in hemen ötesinde yer alır. Kaçakçılar cenneti olarak da bilinen Beyaz Kule'de esnek ahlâk anlayışına sahip, eksantrik kişiler elinizi sallasanız çarpacak bolluktadır. Karteller, çeteler ve gizli tarikatlarla dolup taşmasına rağmen Beyaz Kule hiçbir zaman kaosa sürüklenmemiştir ve bunun tek nedeni Eeb Ana'dır. Pek çok kişinin saygısını, sevgisini kazanmaya muvaffak olmuş Eeb Ana ne yazık ki geçtiğimiz hafta bir cinayete kurban gitti.

Eeb'in ölümünden sonra ise Beyaz Kule'nin yeraltı dünyasında tek bir soru yankılandı: Şehri şimdi kim yönetecek?

KAZANMAK İÇİN STRATEJİ GELİŞTİRİN: Kahramanları ekibinize katın ve daha güçlü olacak şekilde onları birleştirin.

FARKLI İTTİFAKLAR KURUN: Ekibinize kattığınız her kahraman benzersiz ittifaklar oluşturabilir. Ekibinize aynı ittifaktan kahramanları katarak, rakiplerinizi ezecek güçlü bonuslara ulaşabilirsiniz.

UNDERLORD'LAR: Dört Underlord arasından ekibinizi zafere taşıyacak olanı seçin. Underlord'lar tahtada, ekibinizin yanında savaşan güçlü birimlerdir. Her biri, kendine özgü oyun tarzı, avantajları ve yetenekleriyle oyuna katkıda bulunur.

ÇAPRAZ PLATFORM: İstediğiniz platformda oynayın ve dünyanın dört bir yanındaki oyunculara karşı sorunsuz bir şekilde platform farkı olmaksızın mücadele verin. Bir yere mi yetişmeniz gerekiyor? Bilgisayarınızda bir maç başlatın ve bu maçı mobil aygıtınızda bitirin (ya da tam tersi). Dota Underlords profiliniz bütün aygıtlar arasında paylaşılacağı için oynadığınız platformdan bağımsız bir şekilde sürekli olarak ilerleme kaydedersiniz.

DERECELİ EŞLEŞTİRME: Herkes en alttan başlar ancak diğer Underlord'lara karşı mücadele vererek basamakları tırmanabilir ve Beyaz Kule'yi yönetmeye layık olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz.

KOLAY TURNUVA OLUŞTURMA: Kendi özel lobilerinizi ve maçlarınızı yaratın, ardından 8 Underlord'un mücadelesini izlemeleri için izleyicileri davet edin.

ÇEVRİMDIŞI OYNAMA: 4 farklı zorluk seviyesine sahip akıllı yapay zekâ düşmanları sayesinde çevrimdışıyken de yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. İstediğiniz an maçı durdurabilir ve devam ettirebilirsiniz.

SEZONLUK ROTASYON: Her sezon bazı kahramanları, eşyaları ve ittifakları uğurlayıp yerlerine, sürekli değişen Underlords dünyasını şekillendirecek yeni şeyler ekleyeceğiz.

Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Bulgarca, Çekçe, Danca, Felemenkçe, Fince, Yunanca, Macarca, Japonca, Korece, Norveççe, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rumence, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Latin Amerika İspanyolcası, İsveççe, Tayca, Geleneksel Çince, Türkçe, Ukraynaca, Vietnamca, Portekizce - Portekiz

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7 / 8 / 10
 • İşlemci: Intel i5, 2.4 Ghz or better
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: Integrated HD Graphics 520 w/128 MB or better
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 7 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DirectX Compatible Sound Card
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Yorumlar