Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
186,94
den başlayan fiyatlarla
Palworld
483,99
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
774,57
den başlayan fiyatlarla
Doomsday Paradise

MSI RTX 40 Super Serisi Ekran Kartları
sponsorlu
MSI RTX 40 Super Serisi Ekran Kartları

NVIDIA DLSS 3.5

Ventus, Expert, Gaming Slim ve Suprim Serileri

Yüksek Performans

Güçlü Soğutma

Ürüne Git

 • Doomsday Paradise
 • Doomsday Paradise PC Fiyatları
 • Doomsday Paradise PC Key Fiyatları
 • Doomsday Paradise Fiyat Karşılaştırma
 • Doomsday Paradise

Doomsday Paradise

Çıkış Tarihi: 08.11.2023
Diller: İngilizce, Japonca, Basitleştirilmiş Çince ...

enucuzoyun.com'da en ucuz Doomsday Paradise fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Doomsday Paradise PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Doomsday Paradise oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
219,23

Oyun İstatistikleri

Doomsday Paradise yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Doomsday Paradise oyununun konusu nedir?

 • Doomsday Paradise nereden indirilir?

 • Doomsday Paradise nereden satın alınır?

 • Doomsday Paradise kaç GB?

 • Doomsday Paradise Türkçe mi?

 • Doomsday Paradise hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Doomsday Paradise ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

Bekar Ölmeyin

Saçma derecede güzel yakışıklı ve yakışıklılardan oluşan bir kadroyla takılın. Sihirli güçlere sahip olduğunu düşünen bir vampirle çık. Ne zaman olduğunu bilmemesine rağmen Cadılar Bayramı'na aşık olan canavar bir kız. Veya kötü tarafınızı keşfedin ve Örümcek Kraliçe'nin kendisiyle aşk yaşayın. Her köşede aşkı arayan inanılmaz biri var. Elbette, eğer kendinizi biraz gergin hissediyorsanız, bunun yerine bazı kalpleri kırabilir ve hepsini Friendzone'a alabilirsiniz. 400 komik senaryo ve şaşırtıcı 120 farklı sonla, kendi aşk dolu kıyametinizi yaratmanız için yaptığınız her seçim önemlidir!Vando'nun sihirli güçlerinin bedeli ağır oldu. Yiyeceklerin çoğunu yiyememekten kötü güneş ışığı alerjisine kadar bir dizi ciddi alerjiden muzdariptir. Zamanının çoğunu yerel kalede kapalı bir şekilde geçirir. Vando abartılı partilere ev sahipliği yapmayı, tehlikeli hayvanlarla ilgilenmeyi ve düşmanlarını ateşe vermeyi seviyor.


Haley ürkütücü olan her şeyi seviyor ve en çok da Cadılar Bayramı'nı seviyor. Yerel halk arasında şeker mi şaka mı yapmak ve onların değerli şekerlerini yemek için her gün yerel zindandan ayrılıyor. Cadılar Bayramı'nın ne zaman olduğunu bilmiyor, bu yüzden her gün dışarı çıkıyor ve yerel halk onu asla düzeltmiyor çünkü onun etrafta olmasından çok hoşlanıyorlar.


Şiddetli bir kötü şansla lanetlendi. Hiçbir şey Frank'in yolunda gitmeyecek gibi görünüyor. Ancak her şeye rağmen neşeli, iyimser ve neşeli olmayı sürdürüyor. Topluluğunu seviyor ve gülümsemenizi görmek için her şeyi yapacak.


Cleo kahraman yaşam tarzından yeni emekli oldu ve boş zamanlarının tadını çıkarmaya çalışıyor. Sorun şu ki, son derece rekabetçi ve ne pahasına olursa olsun zafere takıntılı. Emeklilik Cleo'ya kolay gelmemiş olabilir ama başka pek çok şey de öyle oldu; kalçalarıyla kayaları ezme yeteneği gibi.


Al sadece tatlı vakit geçirmek istiyor. Çılgın gösteriler yapmayı seviyor ve gün boyu parti yapmadan duramıyor. Ancak kaba dış görünüşünün sizi kandırmasına izin vermeyin; o bir deniz biyoloğu ve hayvanları koruma konusunda kararlı bir kişidir. Hepsinden önemlisi, bir insanın isteyebileceği en sadık arkadaştır.


Tessa çok para kazandı ve kesinlikle emekli olacak kadar zengin. Onun sorunu şu; suçu seviyor. Buna doyamıyorum. Ruh hali çıkarcılıktan çılgınlığa kadar değişiyor ve o da bunun farkında. Sistemden nefret mi ediyorsunuz? Yolunuza çıkan her şeyi ateşe verirken onu devirmek mi istiyorsunuz? Ertesi sabah farklı bir halde, elleriniz arkadan bağlı, çıplak uyanmak ister misiniz? Peki, tam sana göre bir kız var elimde.

Absürt ile flört!

Oyunun temelinde hem tek oyunculu hem de dört oyuncuya kadar çevrimiçi oynanışı destekleyen çok sayıda mizahi senaryo yatıyor. Seçimleriniz karakter istatistiklerini ve kasaba halkının diyaloglarının içeriğini etkileyecektir. Oyunda her gün, zamanınızı nerede geçireceğinize ve kiminle etkileşime geçeceğinize karar verme özgürlüğüne sahipsiniz. Farklı konumlar karşılık gelen istatistik artışlarını sağlayacaktır.


Karşılaşmalar sırasında yapacağınız seçimlere göre kasaba halkının size olan sevgisi artabilir ya da azalabilir. Her etkinliğin sonunda sizi güçlendirebilecek öğeler, istatistikler ve beceriler gibi ödüller alacaksınız. Her birkaç turda bir, heyecan verici boss savaşlarına girecek ve verdiğiniz hasara göre kümülatif puanlar kazanacaksınız.

Son olarak, kıyamet yaklaşırken, kötülüğü geri püskürtmek ve sonsuza dek mutluluğa ulaşmak için gerekenlere sahip olup olmadığınızı bekleyip görebiliriz. Ya da belki de her şeyi partiye bırakabilirsiniz ve sizin yerinize gönderdiğiniz takipçilerin bu boşluğu doldurabileceğini umabilirsiniz. Keşke bunu halledebilselerdi. Her parti üyesine kesinlikle beş gün boyunca yaptıklarını yansıtan bir son verilecek.

Aşk Maçı - İşbirlikçi veya Rekabetçi!

Çok oyunculu modda daha da muhteşem bir aşk partisi yaşayın! Ne kadar çok oyuncu varsa oyun o kadar kaotik hale gelir, çünkü her oyuncunun seçimleri genel hikayeyi etkiler. İnan bana, ne kadar çok arkadaşınla oynarsan parti o kadar mükemmel ve çılgın olur. Her oyuncuya benzersiz bir dizi temel hikaye verilecek. Bir veya iki turdan sonra, bu ipuçları dahilinde yapılan seçimler, sonunda oyunun sonuna varacak bir dizi sonraki gelişmeye yol açacaktır.


Parti sadece hoşlandığın kişiyle çıkmak ve kendini göstermekten ibaret değil. Yaptığınız seçimler aynı zamanda, Efsanevi Kahraman unvanı için arkadaşlarınızla yarışırken, hayallerinizdeki tarihin peşinden koşarak güçlü bir karakter yaratan bir kişilik dengesi olarak sizi tamamlar. Sadece size bir ipucu: Keşfedilmemiş bölgeleri keşfetmek ek puan bonusu sağlayacaktır!

Doomsday Paradise, kıyamet öncesi romantizmin heyecanını kendi hızınızda yaşayabileceğiniz keyifli ve rahat bir oyundur. Dünyayı mı kurtaracaksınız yoksa en azından kendi dünyanızı mı kurtaracaksınız? Sağ?

Desteklenen Diller: İngilizce, Japonca, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows XP Professional
 • Bellek: 1 GB RAM
 • Ekran Kartı: 4 GB VRAM
 • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: Most computers should be able to run this with no problems.
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Yorumlar