Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
188,13
den başlayan fiyatlarla
Palworld
487,07
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
779,50
den başlayan fiyatlarla
Dominions 6 - Rise of the Pantokrator
 • Dominions 6 - Rise of the Pantokrator
 • Dominions 6 - Rise of the Pantokrator PC Fiyatları
 • Dominions 6 - Rise of the Pantokrator PC Key Fiyatları
 • Dominions 6 - Rise of the Pantokrator Fiyat Karşılaştırma
 • Dominions 6 - Rise of the Pantokrator

Dominions 6 - Rise of the Pantokrator

Çıkış Tarihi: 17.01.2024
Diller: İngilizce

enucuzoyun.com'da en ucuz Dominions 6 - Rise of the Pantokrator fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Dominions 6 - Rise of the Pantokrator PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Dominions 6 - Rise of the Pantokrator oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
1.461,85

Oyun İstatistikleri

Dominions 6 - Rise of the Pantokrator yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Dominions 6 - Rise of the Pantokrator oyununun konusu nedir?

 • Dominions 6 - Rise of the Pantokrator nereden indirilir?

 • Dominions 6 - Rise of the Pantokrator nereden satın alınır?

 • Dominions 6 - Rise of the Pantokrator kaç MB?

 • Dominions 6 - Rise of the Pantokrator Türkçe mi?

 • Dominions 6 - Rise of the Pantokrator hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Dominions 6 - Rise of the Pantokrator ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

Sen bir Tanrısın! Sen sadık bir milletin efendisi ve hükümdarısın. Hayal edemeyeceğiniz güçlere sahipsiniz. Bu dünyanın sizin olduğunu iddia ettiniz. Ama yolunuza çıkan başkaları da var. Bu sahtekarları yenmeli ve yok etmelisiniz. Ancak o zaman tanrılığa yükselebilir ve yeni Pantokrator olabilirsiniz.

Dominions 6, hem oyuna karşı yapay zekaya hem de oyuncuya karşı oyuncuya uygun, sıra tabanlı bir 4x strateji oyunudur. Takım oyunu, AI veya oyunculara karşı da harika çalışıyor çünkü herkes sırasını aynı anda yapabiliyor. Oyunda oynanacak çok çeşitli birimler, büyüler, sihirli öğeler ve farklı ülkeler var.

Dominions'da bir ulusu yöneten ve tanrı olmayı arzulayan güçlü bir varlığın kontrolünü ele alırsınız. Sahte Tanrıların türü, sihirli derecede güçlü baş büyücülerden devasa titanlara veya büyük anıtlara kadar değişebilir. Sahte tanrıların, ne tür bir tanrı seçtiğinize ve hangi ulusla oynadığınıza bağlı olarak farklı güçleri vardır.

Oyuna başladığınızda ne tür bir tanrı olduğunuza ve Dominion'unuzun topraklarınızı, takipçilerinizi ve kutsal askerlerinizi nasıl etkileyeceğine karar verirsiniz. Bu sizin ilahi gücünüzün ve takipçilerinizin inancının bir ifadesidir. Eğer egemenliğiniz ölürse siz de ölürsünüz. Egemenliğiniz aynı zamanda kutsal savaşçılarınıza da ilham verir ve onlara egemenliğinizden kaynaklanan güçler verir.

Kazanmak ve tek gerçek tanrı olabilmek için düşmanlarınızı üç farklı yoldan biriyle yenmelisiniz: topraklarını fethedin, egemenliklerini yok edin veya Yükseliş Tahtlarını ele geçirin.

Dominions, tarihi uluslardan, kültürlerden ve mitlerden ilham alan bir fantastik dünyada geçiyor. Bu oyunda geleneksel fantezinin elfleriyle karşılaşmayacaksınız. Bunun yerine eski İskandinav mitinden yola çıkarak bir Vanir ulusuna liderlik edebilirsiniz. Aztekler, Romalılar, İsrailliler, Yunanlar, Kiev Rusları ve Lovecraft korkuları oyunun ilham veren kaynaklarından sadece birkaçı.

İlk Dominions oyunu 2002 yılında piyasaya sürüldü ve strateji oyuncuları tarafından oldukça beğenildi. O zamandan beri Dominions çok geliştirildi ve Dominions serisi hala aktif olarak oynanıyor ve bu da onu en uzun soluklu 4x sıra tabanlı strateji oyunlarından biri haline getiriyor.

----------

Dominions 6, Dominions 5'e göre ölçeklendirilmiştir ve ordular daha büyüktür. Geleneksel ordular ile büyü arasındaki dengeyi değiştirmek istedik. Bunu başarmak için birkaç değişiklik yapıldı. Gelirler ve kaynaklar artarken büyücüler daha pahalıdır. Savaş alanı çapındaki büyülerin yapılması daha zordur ve bunun yerine daha fazla orta seviye büyü vardır. Aynı amaçla başka değişiklikler de var.

İkinci ve muhtemelen en etkili değişiklik ise yeni bir sihirli yolun eklenmesidir. Artık illüzyonlar Hava büyüsünün etki alanı değil. Bunun yerine illüzyonlar, fantaziler, rüyalar ve unutulmuş efsaneler, Cazibe yoluyla yönlendiriliyor. Bu da oyuna pek çok yeni büyünün, öğenin ve sitenin eklenmesine neden oldu.

Üçüncü büyük değişiklik ise bineklerin ve binicilerin ayrılmasıdır. Binicilerin ve bineklerin artık ayrı istatistikleri var ve ayrı ayrı hedeflenebiliyorlar. Bu değişikliğin oynanış üzerinde muhtemelen öncekine göre daha az etkisi olacak ancak yine de süvariler ve atlı birimler kullanan ülkeler üzerinde etkisi olacak.

Dominions 6'da birçok yeni ulus da yer alıyor. Glamour yolunun eklenmesi birçok eski ulusu da etkiledi.

Oynanışı kolaylaştırmayı amaçlayan bir dizi değişiklik de var.

Desteklenen Diller: İngilizce

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşlemci: 64-bit intel/amd cpu
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: Integrated graphics or better
 • Depolama: 750 MB kullanılabilir alan
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Yorumlar