Dominions 5 - Warriors of the Faith
  • Dominions 5 - Warriors of the Faith
  • Dominions 5 - Warriors of the Faith PC Fiyatları
  • Dominions 5 - Warriors of the Faith PC Key Fiyatları
  • Dominions 5 - Warriors of the Faith Fiyat Karşılaştırma
  • Dominions 5 - Warriors of the Faith

Dominions 5 - Warriors of the Faith

Çıkış Tarihi: 27.11.2017
Diller: İngilizce

Enucuzoyun.com'da en ucuz Dominions 5 - Warriors of the Faith fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Dominions 5 - Warriors of the Faith PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Dominions 5 - Warriors of the Faith oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
61,00

Oyun İstatistikleri

Dominions 5 - Warriors of the Faith Yayınları

Oyun Hakkında

Sen bir Tanrısın! Sadık bir ulusun efendisi ve hükümdarısın. Elinizin altında hayal bile edilemeyecek güçlere sahipsiniz. Bu dünyayı kendinizinmiş gibi sahiplendiniz. Ama önünüzde duran başkaları da var. Bu taklitçileri yenmeli ve yok etmelisiniz. Ancak o zaman tanrılığa yükselebilir ve yeni Pantokrator olabilirsiniz.

Dominions'da bir ulusu yöneten ve tanrılığı arzulayan güçlü bir varlığın kontrolünü ele alırsınız. Taklitçi Tanrıların türü, sihirli güçteki büyücülerden dev titanlara veya büyük anıtlara kadar değişebilir. Taklitçi tanrıların, ne tür bir tanrı seçtiğinize ve hangi milleti oynadığınıza bağlı olarak farklı güçleri vardır.

Oyuna başladığınızda ne tür bir tanrı olduğunuza ve Hakimiyetinizin topraklarınızı, takipçilerinizi ve kutsal askerlerinizi nasıl etkileyeceğine karar veriyorsunuz. İlahi gücünüzün ve takipçilerinizin inancının bir ifadesidir. Hakimiyetin ölürse sen de ölürsün. Hakimiyetiniz ayrıca kutsal savaşçılarınıza ilham verir ve onlara hakimiyetinizden türetilen güçler verir.

Kazanmak ve tek gerçek tanrı olmak için düşmanlarınızı üç farklı yoldan biriyle yenmelisiniz: topraklarını fethedin, egemenliklerini yok edin veya Yükseliş Tahtlarını talep edin.

Dominions 5 için bir yenilik, bir Tanrı'nın kutsama etkilerinin, gelecek vadeden Tanrılar için yeni bir dizi seçenek vererek ayrıntılı olarak özelleştirilebilmesidir. Savaşlar da büyük bir değişiklik aldı ve artık katılan tüm birimler için eşzamanlı hareket içeriyor. Ateş topları ve oklar artık herkes hareket ederken aynı anda uçacak ve büyük savaşları izlemek eskisinden daha hızlı olacak.

Dominions, tarihi milletlerden, kültürlerden ve mitlerden ilham alan bir fantezi dünyasında geçiyor. Bu oyunda geleneksel fantezinin elfleriyle karşılaşmayacaksınız. Bunun yerine, eski İskandinav mitinden bir vanir ulusuna liderlik edebilirsiniz. Aztekler, Romalılar, İsrailliler, Yunanlılar, Kiev Rusları ve aşk gemisi korkuları oyunun ilham verici kaynaklarından sadece birkaçı.

İlk Dominions oyunu 2002'de piyasaya sürüldü ve strateji oyuncuları tarafından çok beğenildi. O zamandan beri Dominions çok rafine edildi ve Dominions serisi hala aktif olarak oynanıyor ve onu en uzun süredir devam eden 4x sıra tabanlı strateji oyunlarından biri yapıyor.

Desteklenen Diller: İngilizce

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows XP or later
  • İşlemci: 1 GHz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Depolama: 750 MB kullanılabilir alan

Yorumlar