Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
186,94
den başlayan fiyatlarla
Palworld
483,99
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
774,57
den başlayan fiyatlarla
Diablo Immortal Hikayesi

Diablo Immortal Hikayesi

2 Haziran’da çıkmaya hazırlanan Diablo Immortal’ın etrafındaki heyecan ve beklentiler giderek büyüyor. Oyunun Diablo II ve Diablo III arasında bir köprü görevi göreceğini biliyoruz. Peki Diablo Immortal’ın hikayesinde bizi başka neler bekliyor?

Diablo Immortal’ın hikayesi baş melek Tyrael tarafından Worldstone’un yok edilmesinden beş sene sonra, antik kötü güçlerin geriye kalan parçaları art niyetle kullanarak, insanlığı her zamankinden daha kötü biçimde sömürmesiyle başlıyor. Bu da Sanctuary’ye bir umutsuzluk havasının hakim olmasına neden oluyor. Worldstone o kadar güçlü ki, ufalanmış parçaları dahi dünyadaki bütün dengeyi değiştirmeye yetiyor. Bu kaosu durdurmanın tek yolu, cesaret ve yetenekleriyle düzene karşı koyabilecek yeni kahramanlar bulmaktan geçiyor. 

Diablo Immortal PC
Diablo Immortal PC
Ücretsiz

Oyunun Amacı

Oyuncu Diablo Immortal’da bu yeni kahramanlardan biri olarak oynayacak. Maceracılar adı verilen grup, Worldstone parçalarını bulmak ve Tyrael'in başlattığı işi bitirmek için Sanctuary'nin uçsuz bucaksız dünyasında dolaşacaklar.

Çapraz Oyun Desteği
Diablo Immortal aslında çapraz oyundur (cross-play). Android ve iOS kullanıcıları herhangi bir kısıtlama olmaksızın birbirleriyle ve PC'dekiler ile oynayabilir.

Kötülük tarikatları ve ölümsüzler tarafından karanlığa ve umutsuzluğa mahkum edilen Wortham kasabasından çıkarak, son Horadrim ve Deckard Cain gibi yan karakterlerin yardımıyla, İskelet Kral ve Kraliçesi, kana susamış Kontes'e tapan tarikatçılar ve bir zamanlar Akara tarafından yönetilen yozlaşmış haydutlar gibi yeniden hayata dönen kötülüklerle yüzleşecekler.

Diablo‘nun yokluğunda, Cehennemin diğer köleleri kendi kaos krallıklarını başlatmak için harekete geçecek kadar casurlar mı? Cehennem elçisi Skarn'ın gücü bütün kötüleri toplamaya ve bir arada tutmaya yetecek mi? Maceracılar başladıkları kutsal görevi başarıyla bitirebilecekler mi? Hepsinin cevabını Diablo Immortal ile alıyoruz.

diablo immortal hikayesi

Yan Hikayeler

Oyunun hikayesi sadece bahsettiğimiz ana hikaye ile de sınırlı değil. Diablo Immortal'ın yan hikayeleri ile, Diablo evrenindeki diğer gizemler hakkında da ipuçları bizi bekliyor gibi görünüyor.

Legion M600 Kablosuz Oyuncu Mouse
Legion M600 Kablosuz Oyuncu Mouse

16000 DPI

Tek Şarjda 200 Saatlik Pil Ömrü

9 Programlanabilir Tuş

Tyrael’in Cennette nasıl yeniden var olduğunu, Deckard Cain’in aksiyonlarını ve bu faaliyetlerin arkasındaki motivasyonu, Malthael’in Cenneti neden terk ettiğini, Demon Hunters’ın nasıl kurulduğunu, Westmarch’ın altın çağının bütün detaylarını, Adria ve Maghda’nın sinsi oyunlarını ve çok daha fazlasını öğrenmemiz an meselesi.

diablo immortal hikaye

Diablo Immortal Lokasyonları

Oyundaki ana konum Westmarch kenti. Neredeyse bütün ticari ve sosyal faaliyetler buradan kontrol ediliyor. Hikayenin ilerleyen kısımlarında Ashworld Mezarlığı, Dark Wood, Shassar Denizi, Zavain Dağı, Donmuş Tundra gibi bölgelere ilerlemek mümkün. Şimdiden size Donmuş Tundra’daki barbarlara karşı uyarmış olalım.

Diablo Immortal PC yayınları