Deus Ex: Mankind Divided Modları

Deus Ex: Mankind Divided Modları

Uzak gelecek teması, giyilebilir teknolojik araçlar, insanların yerini makinelerin alması ve giderek yozlaşan bir dünya... Evet Deus Ex evreninden bahsediyoruz. 2000 senesinde ilk oyunuyla oyunseverlerin karşına çıkan yapım, bütün gelecek temalı oyunlar gibi ilgiyle karşılanmıştır oyun dünyasında.

Seriyi diğer türdaşlarından ayıran yanı ise kaliteli hikayeleri ve de oynanışta sunduğu özgürlüktür. İsterseniz bir Terminatör edasıyla herkesi kesip biçerek ilerleyebileceğiniz gibi tek bir kurşun sıkmadan, sadece sözel yeteneklerinizi kullanarak da serinin oyunlarını bitirebilirsiniz. 

Böyle açık uçlu bir evreni keşfeden mod yapımcıları bu fırsatı kaçırır mı?

Cevabınızın 'eveeet!' olduğunu duyar gibiyiz. O zaman gelin serinin son oyunu Deus Ex: Mankind Divided modlarını inceleyelim beraber. 

Deus Ex: Mankind Divided Modları

MOD

AÇIKLAMASI

Inventory Stacking Mod

Kain Prime adlı mod yapımcısı tarafından oluşturan, envanterinizi daha kullanışlı bir hale getiren istif modu.

Inventory Mod for DXDMD

Bir başka envanter modu.

Deus Ex Mankind Divided Hardcore Revival Mod

Yapım için hazırlanmış bir Hardcore Revival mod. Ayrıca daha geniş bir envanter, oyun için ekonomiye katkılar ve de silah iyileştirmeleri sağlar. 

Deus Ex Mankind Divided- Tweaks

Oyunu daha eğlenceli bir hale getiren bu eklenti; eylemler sonucu gelen XP artışı, daha az açgözlü satıcılar ve minimum enerji kaybı vaad ediyor.

White Helix Reshade Mod

Oyunu grafiklerini kasvetli ama daha canlı bir görünüme kavuşturan, net bir sinematik deneyim yaşatan mod. 

Deus Ex Mankind Divided Gold Vision Reshade

Yapımın renklerine altın suyuna batırılmış edasıyla canlılık getiren görünümü modu.

Neurocyber Mod

Oyuna Cyberpunk görünümü kazandıran, renk geliştirmeleri ve zenginleştirmelerini mümkün kılan görsellik modu.

Near Perfection Reshade Mod

Mükemmele yakın bir gerçeklikteki keskinlik ve gölgelendirme sunan görünüm modu.

NVDIA Freestyle Filter Preset Mod

Eğer NVIDIA markalı bir donanıma sahip iseniz; bu mod ile daha kaliteli görsellere kavuşabilirsiniz hem de extra bir indirme ve ayar yapmadan. Ayrıca herhangi bir performans düşüşü de yaşamayacak olmanız bu modun büyük bir artısıdır diyebiliriz.

Breach

Ripper denen bir oluşuma müdahil olan bir hackerı deneyim ettiğimiz bu modda, büyük şirketlere sızarak bilgilerini ele geçirmeye çalışıyoruz. Görevleri tamamladıkça kazançlar elde edip ekipman ve silahlarımızı da geliştirebiliyoruz. 

En güzel kısmı ise bu DLC görünümlü mod, oyuncular için tamamen ücretsiz şekilde kullanıma sunulmuş durumda. 

Saved Games Backup Mod

En son ama en faydalı Deus Ex Mankind Divided moduna geldi sıra. Savelerinizi, kronolojik bir sisteme koyup, istediğiniz save dosyasına istediğiniz zaman ulaşmanızı kolaylıkla sağlayan kullanışlı mod. 

Deus Ex: Mankind Divided
Deus Ex: Mankind Divided
242,95
den başlayan fiyatlarla

En güzide Deus Ex Mankind Divided modlarını sizin için listeledik. Bu modları kullanıp oyun deneyiminizi şahlandırmak isterseniz, yukarıda saydığımız eklentileri güvenle kişisel bilgisayarınıza indirip rahat bir kafayla kullanabilirsiniz. 

İyi oyunlar.