Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

死寂(Deathly Stillness)
Ücretsiz
Aragami 2
57,00
den başlayan fiyatlarla
Aragami
31,00
den başlayan fiyatlarla
Desperados 2: Cooper's Revenge Hikayesi

Desperados 2: Cooper's Revenge Hikayesi

John Cooper'ın erkek kardeşi ABD'li Mareşal Ross Cooper, Angel Face olarak bilinen bir suçlunun uşakları tarafından işkenceyle öldürüldü ve John onun intikamını almaya yemin etti.

Bir İntikam Hikayesi

John, gizemli Angel Face'i araştırmak için Doc McCoy'u Pablo Sanchez'in kalesi olan Kartal Yuvası'na onu ve Sam Williams'ı toplaması için gönderir.

Doc geldiğinde, kale Sanchez'in rakip haydut lideri Rodriguez tarafından zorla ele geçilir ve arkadaşları yakalanır. İkisini serbest bıraktıktan sonra, John ve Kate O'Hara ile Santa Fe'de yeniden bir araya gelirler; burada John, yolculuklarında bazı yerleşimcileri korumayı kabul eder. İğnenin Gözü olarak bilinen bir geçişte, düşman Yerli Amerikalılar tarafından kurulmuş bir kütük ablukası bulurlar. Pusudan kurtulmayı başardıktan sonra, Kaptan Clarke komutasındaki bir ABD süvari birliği ortaya çıkar ve bilinçsiz bir Hintli esiri alır. 

Desperados 2: Cooper's Revenge
Desperados 2: Cooper's Revenge
18,00
den başlayan fiyatlarla

Clarke, John, Doc ve Kate'den şüphelenen askerleri, onları gizlice dinledikleri bir kamp alanına kadar takip eder. Böylece, Angel Face'in Clarke'a ve adamlarının çoğuna, ABD Hükümeti ile Yerli kabileler arasında bir çatışmayı tetikleyecek olan Kızılderililerin yerleşimcilere yönelik saldırısını düzenlemeleri için rüşvet verdiğini öğrenirler. Kate, esir Kızılderili'yi Fort Wingate'deki üssüne taşırken Clarke'ı takip eder. John ve Doc dinlemeye devam ederken, askerlerin tüm tanıkları susturmak için yerleşimcilere yeniden saldırmak üzere olduğunu öğrenirler. Sam ve Sanchez ile güçlerini birleştirmek için tam zamanında geri dönerler ve baskını başarıyla püskürtürler.

Fort Wingate'de Kate, Kızılderili mahkum Hawkeye'ı bulmak ve Angel Face hakkında bir şey bilip bilmediğini görmek için yasak bölgeye girer; ancak ciddi şekilde dövüldükten sonra çok zayıf düşer. Diğerleri geldiğinde, Doc hapishaneye gizlice girer ve Hawkeye'ı düzeltir. Hawkeye, gruba Clarke'a gönderilen bir mektup hakkında bilgi verir. Hawkeye'ın yeni üye olduğu grup, mektubu çalmak için Clarke'ın ofisine girer. John, bir parça kömür kullanarak mektuba Lester Lloyd Goodman (Angel Face) adıyla basılmış bir imzayı ortaya çıkarır. Kalenin komutan albayına kanıtları sunarken, Clarke'ı oracıkta yakalarlar, ancak sadık çavuşu yozlaşmış askerler arasında bir isyan çıkarır. John ve ekibi süvari adına müdahale eder ve kaleyi kurtarmayı başarır.

desperados 2 cooper's revenge

Angel Face'in gerçek kimliğini keşfeden grup, Goodman'ın muhasebe defterindeki suçlarının kanıtını bulmak için Goodman'ın sekreterlerini kaçırdıkları Santa Fe'ye geri döner. Sekreterlerden biri olan Morgenstein'ı işbirliği yapmaya zorlarlar. Ancak John, Kate ve Sam şerife kanıt sunduğunda, eski şerifin öldürüldüğünü ve Goodman ile işbirliği içinde olduğunu ortaya çıkarır. Şerifin arkadaşlarını tutukladığını gören Hawkeye, Doc ve Sanchez'i uyarmak için gizlice şehrin içinden geçer. 

Arkadaşlarını hapisten kurtarırlar ve Morgenstein'ı geri alırlar. Morgenstein suç teşkil eden belgeleri şehir bankasında mühürlediğinden, grup kasayı açmak için banka yöneticisini görevlendirir. Ancak, belgeleri talep ettikleri gibi Goodman'ın kendisi tarafından yakalanırlar. Kate'i de yanına aldıktan sonra kanıtlarla birlikte son demiryolu inşaatı projesinin yeri olan Kutsal Dağlara kaçar. John ve ekibi, John'un aynı varış noktasına giden bir trene bindiği Santa Fe tren istasyonuna doğru savaşır. Ancak vardıklarında tren raydan çıkar ve o yakalanır.

desperados 2 cooper's revenge hikaye

Hawkeye ve Doc, kabileyi Goodman'a karşı savaşa katılmaya ikna etmek için Hawkeye'nin Kutsal Dağ yakınlarındaki kampına gelirler, ancak Goodman'ın adamları kampı işgal etmişti. İkili, kabileyi kurtarmak için işgalcileri öldürür ve aynı zamanda Goodman'ın kampına sızmış olan Sam ve Sanchez ile buluşur. Kızılderililerin yardımıyla, dördü Goodman'ın uşaklarını ele geçirir ve Cooper'ı asılmaktan kurtarır. Grup, Goodman'ı bir tünel şantiyesine kadar takip eder ve burada Kate'i rehine olarak saklar. Goodman'ın son adamlarını alt ederler ve Goodman'ın yanan purosu bazı patlayıcıları tutuşturup binayı havaya uçurup onu öldürmeden önce kaçarlar.

Sonunda, John Kate ile kardeşinin mezarının yanında durur ve bir öpücük paylaşırlar. Daha sonra, gizemli bir figür Doc'un dairesine gizlice girer ve onu zehirler ve Helldorado oyunu için zemin hazırlar.

Desperados 2: Cooper's Revenge Yayınları