Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
190,09
den başlayan fiyatlarla
Palworld
492,12
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
787,59
den başlayan fiyatlarla
Dead By Daylight - Silent Hill Chapter

LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u
sponsorlu
LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u

LIGHTSYNC RGB

LIGHTSPEED Kablosuz Bağlantı Teknolojisi

8 Alanlı RGB Aydınlatma ve HERO 25K Sensör

Ürüne Git

 • Dead By Daylight - Silent Hill Chapter
 • Dead By Daylight - Silent Hill Chapter PC Fiyatları
 • Dead By Daylight - Silent Hill Chapter PC Key Fiyatları
 • Dead By Daylight - Silent Hill Chapter Fiyat Karşılaştırma
 • Dead By Daylight - Silent Hill Chapter

Dead By Daylight - Silent Hill Chapter

Çıkış Tarihi: 16.06.2020
Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca ...

enucuzoyun.com'da en ucuz Dead By Daylight - Silent Hill Chapter fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Dead By Daylight - Silent Hill Chapter PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Dead By Daylight - Silent Hill Chapter oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
172,03

Oyun İstatistikleri

Dead By Daylight - Silent Hill Chapter yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Dead By Daylight - Silent Hill Chapter oyununun konusu nedir?

 • Dead By Daylight - Silent Hill Chapter nereden indirilir?

 • Dead By Daylight - Silent Hill Chapter nereden satın alınır?

 • Dead By Daylight - Silent Hill Chapter kaç GB?

 • Dead By Daylight - Silent Hill Chapter Türkçe mi?

 • Dead By Daylight - Silent Hill Chapter hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Dead By Daylight - Silent Hill Chapter ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun HakkındaSilent Hill, Dead by Daylight'ın en yeni bölümüdür. İçerisinde yeni Katil Cellat, yeni Kurban Cheryl Mason ile bir harita bulunuyor. Bu eklentiyi satın almak, yeni Katil ve yeni Kurban ile birlikte Metatron'un Mührü isimli özel bir Evrensel Muska'yı da açar.

Silent Hill bölümü, binanın içinde yaşanan çocukluk travmalarının kâbus gibi bir hale büründüğü yeni Midwich İlköğretim Okulu haritasını içeriyor. Yeni Katil Cellat olarak Piramit Kafa'yı kontrol et ve devasa bıçağı ile yoluna çıkan herkesi çarpık görüşü ile cezalandırmaya hazırlan. Yeni eklenen Kurban ise Cheryl Mason. Cesur ve açıksözlü olan Cheryl, Silent Hill'in cehennemi andıran "Öbür Dünya"sında hayatta kalmayı başardı ve babasının katili olan Tarikat'tan intikamını aldı. Yaşının göstermediği kadar çok deneyime sahip olan Cheryl, bir kez daha yoluna çıkan kötülüklere karşı durmaya hazır.

Cellat


Piramit Kafa acı yoluyla ceza vermekle kafayı bozmuş sadist ve acımasız bir cellattır. Kafasındaki çelik piramit ve peşinde sürüklediği devasa bıçağıyla, Silent Hill'in korkunç koridorlarında kimsenin anlamadığı bir görev peşinde gezinip durdu. Adımını attığı yerde canavarlar bile kaçacak delik ararken, yoluna çıkanlar zapt edilemez saldırganlığına kurban olmuştu. Görevini tamamladığında ve artık ona ihtiyaç olmadığında uzun bir istirahate hazırlanmıştı ama becerileri başka bir yerde lazım oldu. Etrafını saran sis, Silent Hill'de alışık olduğundan daha farklıydı. Sanki bu sisteki kıvranan her parçacıkta bir yaratığın iradesi varmış ve bu yaratık onu arıyormuş gibiydi. O anda aralarında sözsüz bir anlaşma oldu. Bu sis bulutu, görev ve sadizme bir davetti. Piramit Kafa, sisin içine adımını atarak bir kez daha görevinin başına koyuldu.

Cellat'ın Gücü: Azap Yolu

Etkinleştirmek için Güç butonunu basılı tut. Etkinleştiğinde yerde bir iz bırakmak için istediğin yöne doğru hareket et. İz bırakmayı kesmek için butonu bırak. İzin üzerinde yürüyen veya koşan Kurbanlar, Katil İçgüdüsü'nü tetikler ve Azap etkisi altına girer. Azap etkisi altındaki Kurbanlar can çekişirken Cellat tarafından Kefaret Kafesi'ne gönderilebilir.Cellat 3 yeni avantajla birlikte gelir.

Zorla Kefaret

Vazifenin önünde duran herkes ağır bir cezaya çarptırılacak.
Koruma darbesi alan Kurbanlar 40/50/60 saniyeliğine Sakat durum etkisi altına girer.

Azabın İzleri

Kurbanlarına acı ve cezanın yolunda rehberlik et. Bir jeneratörü tekmeledikten sonra 16/16/16 saniyeliğine Tespit Edilemez olursun. Bu süre zarfında jeneratörün sarı haresi Kurbanlara görünür olur. Bu etki yalnızca her 80/70/60 saniyede bir etkinleştirilebilir.

Ölüm Kalım

Hayatları karanlıkta birleşenlerin kaderinde birlikte acı çekmek var. Bir Kurban, başka bir Kurban'ı Katil'den en az 32/32/32 metre uzaktayken bir sağlık aşaması iyileştirirse, iyileştiren Kurban çığlık atarak konumunu belli eder ve 60/60/60 saniyeliğine Ölüm Kalım devreye girer. O sırada Kurban, iyileştirilen Kurban'dan 16/12/8 metreden fazla uzaklaştığı anda Bihaber durum etkisi altına girer.


Cheryl Mason


Şefkatli ve atılgan biri olan Cheryl Mason, eski adıyla Heather, kendisini evlat edinen babası Harry Mason'ın trajik ölümünden sonra hayatını yeniden kurmaya çalıştı. Doğduğundan beri peşinde olan tarikattan kurtulsa da babasının ölümünün getirdiği suçluluk duygusunun tutsaklığından hiçbir zaman kurtulamadı. Karanlık, korkunç rüyalarla her gece onu cezalandırdı.

Vicdanını rahatlatmak adına, sorunlu gençler için kriz müdahale merkezinde gönüllü oldu. Üç ay sonra, eğitimi en iyi şekilde tamamladı ve kimsenin yönetimi gerekmeden her krize karşılık verebilir hale geldi. Yine de onu ilk çağrısına hazırlayacak hiçbir şey yoktu. Duyduğu tek şey statik sesiydi. Hava boğucu bir hal aldı ve zeminden siyah dumanlar yükseldi. Aniden, bir daha asla duymayacağını sandığı bir kadının sesini duydu. Neden bu yozlaşmış dünyaya böylesine sarılıyorsun? Bizi sadece tanrının kurtarabileceğini biliyorsun. Bu ses ona ait olamazdı. Claudia ölmüştü. Ne olduğunu anlamadan her yer dönmeye başladı ve dizleri üzerine çöktü. Midesi bulanıyordu. Yemek borusundan safra yükseldi ve yere kan kustu. Baş dönmesi, belirdiği gibi aniden kayboldu. Cheryl başını kaldırdığında başka bir yerde olduğunu gördü. Burası soğuk ve umutsuz bir yerdi.

Cheryl 3 yeni avantajla birlikte gelir.

Ruh Muhafızı

Muazzam zorluklara göğüs gerdin; artık çok daha güçlüsün. Canını iyileştirdikten veya can çekişme durumunu atlattıktan sonra 4/6/8 saniyeliğine Dayanıklılık durum etkisi kazanırsın. Bu süre içinde seni can çekişme durumuna getirecek herhangi bir hasar, bunun yerine Derin Yara uygular. Ardından kendine 20/20/20 saniye içinde müdahale etmen gerekir. Derin Yara'ya sahipken hasar alırsan veya süre tükenirse anında can çekişme durumuna girersin. Efsun etkisi altındayken can çekişme durumunu tamamen atlatabilirsin.

Kan Yemini

Sanki gizli saklı bir yönün uyanmış gibi. Yardım için kendi varlığının ötesine uzanabilirmişsin gibi. Sen veya Saplantı hasar aldığında birbirinizin haresini görebilirsiniz. Saplantı'yı iyileştirdikten veya Saplantı tarafından iyileştirildikten sonra ikiniz de 6/8/10 saniyeliğine %7/7/7 Sürat durum etkisi kazanırsınız. Saplantı haline gelme ihtimalini azaltır. Saplantı olursan bu avantaj devre dışı kalır.

Bastırılmış Direniş

Kötü niyetli güçlerce kovalanmaya alışık olduğun için bu durumu lehine kullanmaya başladın. Bastırılmış Direniş, toplamda 80/70/60 saniye boyunca jeneratör tamir edildiğinde etkinleşir. Bu avantaj etkinken jeneratör tamir ediyorsan Etkin Yetenek butonuna basarak Mahluk'u çağırıp jeneratörü 30/30/30 saniyeliğine engelleyebilirsin. Bu durumda avantaj devre dışı kalır. Etki altındaki jeneratörler tüm Kurbanlara beyaz hareli olarak görünür.Yeni Harita: Midwich İlköğretim Okulu


Öğretmenleri ve sınıf arkadaşlarının eziyetlerine maruz kalan öğrenciler için Midwich İlköğretim Okulu'nda okumak işkenceden farksızdı. Tarikat, kasabanın ev sahipliği yaptığı doğaüstü enerjiler üzerindeki kontrolünü sıkılaştırınca bir değişim yaşandı. Binanın içinde yaşanan çocukluk travmaları çarpıklaşıp kâbus gibi bir hale büründü. Sınıflarda hâlâ sıralar ve ders kitapları olsa da pislik içindeki duvarlar, paslı zincirler ve tavanda asılı duran kadavralarla rahatsız edici bir tezatlık oluşturuyorlar. Bir zamanlar bu mekânla ilişkilendirilen masumiyet duygusu ve eğitim yuvası algısı kaçıp gideli çok olmuş.

Özel Muska

Silent Hill Bölümü, özel bir eşya içeriyor: Evrensel bir Muska olan Metatron'un Mührü. Sadece indirilebilir içeriğin bir parçası olarak alınabilir. Bu eşyanın tek başına alınamayacağını lütfen unutma.
Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Brezilya Portekizcesi, Tayca, Geleneksel Çince, Japonca, Korece, Lehçe, Felemenkçe, Latin Amerika İspanyolcası, İsveççe, Türkçe

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
 • İşletim Sistemi: 64-bit Operating Systems (Windows 7, Windows 8.1)
 • İşlemci: Intel Core i3-4170 or AMD FX-8120
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: DX11 Compatible GeForce GTX 460 1GB or AMD HD 6850 1GB
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 25 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DX11 compatible
 • İlave Notlar: With these requirements, it is recommended that the game is played on Low quality settings.
Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Önerilen:
 • İşletim Sistemi: 64-bit Operating Systems (Windows 7, Windows 8.1 or above)7, Windows 8 & Windows 8.1 or above)
 • İşlemci: Intel Core i3-4170 or AMD FX-8300 or higher
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: DX11 Compatible GeForce 760 or AMD HD 8800 or higher with 4GB of RAM
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 25 MB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DX11 compatible

Yorumlar