Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
186,94
den başlayan fiyatlarla
Palworld
483,99
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
774,57
den başlayan fiyatlarla
Dead by Daylight - Shattered Bloodline Chapter

MSI RTX 40 Super Serisi Ekran Kartları
sponsorlu
MSI RTX 40 Super Serisi Ekran Kartları

NVIDIA DLSS 3.5

Ventus, Expert, Gaming Slim ve Suprim Serileri

Yüksek Performans

Güçlü Soğutma

Ürüne Git

 • Dead by Daylight - Shattered Bloodline Chapter
 • Dead by Daylight - Shattered Bloodline Chapter PC Fiyatları
 • Dead by Daylight - Shattered Bloodline Chapter PC Key Fiyatları
 • Dead by Daylight - Shattered Bloodline Chapter Fiyat Karşılaştırma
 • Dead by Daylight - Shattered Bloodline Chapter

Dead by Daylight - Shattered Bloodline Chapter

Çıkış Tarihi: 18.09.2018
Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca ...

enucuzoyun.com'da en ucuz Dead by Daylight - Shattered Bloodline Chapter fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Dead by Daylight - Shattered Bloodline Chapter PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Dead by Daylight - Shattered Bloodline Chapter oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.

Oyun İstatistikleri

Dead by Daylight - Shattered Bloodline Chapter yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Dead by Daylight - Shattered Bloodline Chapter oyununun konusu nedir?

 • Dead by Daylight - Shattered Bloodline Chapter nereden indirilir?

 • Dead by Daylight - Shattered Bloodline Chapter nereden satın alınır?

 • Dead by Daylight - Shattered Bloodline Chapter kaç GB?

 • Dead by Daylight - Shattered Bloodline Chapter Türkçe mi?

 • Dead by Daylight - Shattered Bloodline Chapter hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Dead by Daylight - Shattered Bloodline Chapter ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun HakkındaShattered Bloodline , yeni bir Harita içeren yepyeni bir Dead by Daylight Bölümüdür. Shattered Bloodline DLC'sini satın almak, yeni Killer'ın, yeni Survivor'un ve yeni hayatta kalan için özel bir öğenin kilidini açacaktır.

Sıradanlığın altında yatan şey korkunç olabilir. Tuhaf aile yaşamının katmanları altında şiddet şenlikleri. Bu karanlık ve yaygın güç patladığında, hayatlar kırılır ve aileler paramparça olur. Gazap onun soyuydu. Hayal edilemez korkuları bulmak için eve geldi ve izlerini bıraktı. Şimdi bu dünya ile öteki arasında musallat ve intikamcı bir şekilde yürüyor. Adam Francis'in mirası yok, mirası yok. Sahip olduğu her şeyi kazanmak zorundaydı. Disiplinli ve azimli, aklını koyduğunda her şeyi yapabileceğini biliyor. Zor işi, evinden kilometrelerce uzakta bir iş bulduğunda meyvesini verdi. Şimdi Japonya'da yaşıyor ve kendi başına öğrenmesi gereken zor dersleri paylaşıyor.

Ruh

Atalarından inanılmaz bir öfke miras aldı. Damarlarından akan gazap onun mirasıdır. Çektiği korkunç acı, onu tetikledi. Hızlı ve ölümcül olan Ruh, intikamını sonsuza dek alır. The Spirit, çaprazlama gücü Yamaoka'nın Perisi ile Kurtulanları hazırlıksız yakalayabilen, aşamalı yürüyen bir Katildir.

Katil Gücü - Ruh: Yamaoka'nın Perili


Yamoka, savaş meydanında cehennemi serbest bırakan atalarından aldığı isimdir. Ruh, gücünü gazabından çekerek, çektiği acının cezası olarak yaşayanlara musallat olur. Ruh, gücü olan Yamaoka'nın Perili'ni ruhani bir düzleme girmek ve insan gözü tarafından görülmeyen yeni bir konuma faz yürüyüşü yapmak için kullanabilir.
Yamaoka'nın Perili aktifken:

Spirit, kısa bir süre için daha hızlı bir hızda hareket ederek yeni bir konuma serbestçe geçebilir. Halen fiziksel ortamlarda ve çevrede hareketle sınırlıdır.

Ruh, tüm Hayatta Kalanların görüşünü kaybederek fiziksel düzlemden ayrılır. Ancak yine de çevrede bıraktıkları çizik izlerini hissedebiliyor.

-The Spirit şu anki konumunda sesli bir işaret üretecek. Güç sona erdiğinde Ruh, hız artışını kısa bir süre korur ve kabuğu kaybolur.
Yamaoka'nın Perili özelliğini kullanmak Ruh'un güç çubuğunu tüketir. Güç çubuğu zamanla otomatik olarak yenilenir. Tekrar tetiklenmeden önce güç çubuğu tamamen doldurulmalıdır.Ruh, 3 yeni avantajla birlikte gelir .

Ruh Öfkesi

Bir palet her kırıldığında, Varlık'ın öfkesi içinde artar. 4/3/2 paletleri kırdıktan sonra, etkileşimde bulunduğunuz bir sonraki düşen palet, Varlık tarafından anında kırılacaktır.

Hex: Perili Zemin

2 adet tuzağa düşürülmüş Hex Totem çıkar. Kapana kısılmış 2 Hex Totem'den 1'i bir Hayatta Kalan tarafından temizlendiğinde, tüm Hayatta Kalanlar 40/50/60 saniye boyunca Açık Durum Etkisinden muzdariptir. Kalan tuzağa düşürülmüş Hex Totem anında Donuk Totem olur.

Rancor

Bir Jeneratör tamamlandığında Takıntı Avantajı. Obsession konumu size 3 saniye boyunca gösterilir ve Obsession, auranızı 5/4/3 saniye boyunca görür. Takıntı öldüğünde, bir Jeneratör tamamlandığında tüm Hayatta Kalanlar 3 saniye boyunca size gösterilir.


İlham Veren Öğretmen


Jamaika, Kingston'da doğup büyüyen Adam, kendisinden ve diğerlerinden beklentileri çoğundan daha yüksek olan becerikli bir öğretmendir. Her zaman kendini geliştirmek için çabalayan azimli bir otodidakttır. Adasından kilometrelerce uzakta fırsat bularak sıfırdan yeni bir ev inşa etti. Japonya'da iyi kalpli sert bir öğretmen olarak görülüyordu. Ders sırasında zor olsa da, okuldan sonra her gün çalışma toplantıları yaptı ve herhangi bir öğrencinin sorularını yanıtlamak için saatler harcadı. Nazik doğası, kolayca uyum sağlamasına ve zor durumları çözmesine izin verir. Adam'ın kişisel avantajları, Katil'in dikkatini dağıtmasına, çaresiz durumlardan kurtulmasına ve duruşma devam ederken daha yetenekli olmasına yardımcı olur.
Adam Francis, 3 yeni avantajla geliyor .

Saptırma

Etkinleştirilebilir Perk. 45 saniye boyunca kovalamacada değilken Katil Terör Yarıçapı içinde durmak, avantajı etkinleştirir. Yetenek etkinleştirildikten sonra, çömelmişken ve hareketsiz haldeyken Aktif Yetenek düğmesine basarak bir çakıl taşı fırlatın; bu, The Killer için 10/15/20 Metre mesafede yüksek bir ses bildirimi oluşturur. Perk, kullanıldıktan sonra devre dışı kalır.
“Kolay olan var ve sonra doğru olan var. İkisini karıştırırsanız, ne olduğunuzu söylemek mümkün değildir. " Adam Francis

Kurtuluş

Başka bir Survivor'da güvenli bir kanca kurtarma gerçekleştirdikten sonra, perk etkinleşir. Artık kaçış girişimi sırasında kancadan kurtulmak için% 100 şansınız var. Kancadan başarılı bir Kurtulma, Kırık durum efektini 100/80/60 saniye boyunca tetikler.
"Kötü bir durumdan en iyi şekilde nasıl yararlanılacağını bana öğreten katı bir adam tarafından yetiştirildim." Adam Francis

Autodidact

Denemeye, Hayatta Kalanları iyileştirmek için Beceri Kontrolleri için -% 25 ilerleme cezası ile başlarsınız. Bir Hayatta Kalanı iyileştirirken tamamlanan her başarılı Beceri Kontrolü için maksimum 3/4/5 Fiş karşılığında bir Fiş alırsınız. Her Token, Hayatta Kalanları iyileştirirken başarılı bir Beceri Kontrolü için size +% 15 bonus ilerleme sağlar. Autodidact kullanılırken Büyük Beceri Kontrolleri gerçekleştirilemez. İyileştirmek için bir Med Kiti kullanılırken Autodidact aktif değildir.
"Sıkı çalışmayla desteklediğiniz sürece başarabileceklerinizin sınırı yok." Adam Francis

Adam için Özel Eşya

Parçalanmış Kan Çizgisi Bölümü, yalnızca DLC'nin bir parçası olarak mevcut olan Mezuniyet Günü Kıyafeti Adam için özel bir öğe içerir. Lütfen bu ürünün ayrı olarak satın alınamayacağını unutmayın.YAMAOKA EMLAK: AİLE KONUTArazi, uzak bir küllü adadan gelen gemi enkazından kurtulan Yamaoka'nın ilki tarafından satın alındı. Siyasi gerginlikler savaşın alevlerini ateşlerken o da kıyıya vurdu. Yamaoka savaş alanına katıldı ve düşmanlarını cehenneme çevirdi. Kimse onun katanasının ham öfkesini yakalayamadı ve bu onu bir efsaneye yükseltti. Şeytani maskesinin tüm insanların rüyalarına musallat olduğunu söylüyorlar. Çatışmanın her iki tarafına da kan döktükçe şöhreti büyüdü. Güçle birlikte, mülkü satın almak ve mirasına başlamak için kullandığı servet geldi. Arazi bir nesilden diğerine aktarıldı, her biri manzaraya damgasını vurdu. Bahçe çağlar boyunca büyüdü ve genişledi. Şimdi Yamaoka döneminden kalan ve tüm aileyi temsil eden eski bir akçaağaç ağacı el değmemiş durumda.

Yamaoka malikanesi muhteşem bir geçmiş sergilerken, aile konutu parçalanıyordu. Evin yaşanabilir kalması için çok sayıda tadilata ihtiyacı vardı. Yamaoka ailesinin son nesli sıkıntılı dönemlerle karşı karşıyaydı. Kızı üniversiteye başladığında, annesi hastalanmadan sadece birkaç ay önce mali durumları çok kötüydü ve durum daha da kötüleşti. Hem üniversite ücretlerini hem de hastane faturalarını omuzlayan baba, yorgunluktan sonra çalıştı. Başlarının üzerinde bir çatı tutmak için miraslarına saygısızlık etti. Atalarının evlerinin duvarları ucuz bir onarım için küflü malzemelerle kapatıldı. Ev bütünlüğünden sıyrılırken eski bir öfke uyandı.
Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Brezilya Portekizcesi, Tayca, Geleneksel Çince, Japonca, Korece, Lehçe

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
 • İşletim Sistemi: 64-bit Operating Systems (Windows 7, Windows 8.1)
 • İşlemci: Intel Core i3-4170 or AMD FX-8120
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: DX11 Compatible GeForce GTX 460 1GB or AMD HD 6850 1GB
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 25 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DX11 compatible
 • İlave Notlar: With these requirements, it is recommended that the game is played on Low quality settings.
Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Önerilen:
 • İşletim Sistemi: 64-bit Operating Systems (Windows 7, Windows 8.1 or above)
 • İşlemci: Intel Core i3-4170 or AMD FX-8300 or higher
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: DX11 Compatible GeForce 760 or AMD HD 8800 or higher with 4GB of RAM
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 25 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DX11 compatible

Yorumlar