Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
189,84
den başlayan fiyatlarla
Palworld
491,49
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
786,58
den başlayan fiyatlarla
Dead by Daylight - Demise of the Faithful chapter

LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u
sponsorlu
LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u

LIGHTSYNC RGB

LIGHTSPEED Kablosuz Bağlantı Teknolojisi

8 Alanlı RGB Aydınlatma ve HERO 25K Sensör

Ürüne Git

 • Dead by Daylight - Demise of the Faithful chapter
 • Dead by Daylight - Demise of the Faithful chapter PC Fiyatları
 • Dead by Daylight - Demise of the Faithful chapter PC Key Fiyatları
 • Dead by Daylight - Demise of the Faithful chapter Fiyat Karşılaştırma
 • Dead by Daylight - Demise of the Faithful chapter

Dead by Daylight - Demise of the Faithful chapter

Çıkış Tarihi: 19.03.2019
Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca ...

enucuzoyun.com'da en ucuz Dead by Daylight - Demise of the Faithful chapter fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Dead by Daylight - Demise of the Faithful chapter PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Dead by Daylight - Demise of the Faithful chapter oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.

Oyun İstatistikleri

Dead by Daylight - Demise of the Faithful chapter yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Dead by Daylight - Demise of the Faithful chapter oyununun konusu nedir?

 • Dead by Daylight - Demise of the Faithful chapter nereden indirilir?

 • Dead by Daylight - Demise of the Faithful chapter nereden satın alınır?

 • Dead by Daylight - Demise of the Faithful chapter kaç GB?

 • Dead by Daylight - Demise of the Faithful chapter Türkçe mi?

 • Dead by Daylight - Demise of the Faithful chapter hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Dead by Daylight - Demise of the Faithful chapter ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun HakkındaDemise of the Faithful , yeni bir Killer, bir Survivor ve bir Map içeren yepyeni bir Dead by Daylight Bölümü. Demise of the Faithful DLC'yi satın almak, yeni Killer'ın, yeni Survivor'un ve yeni hayatta kalan için özel bir öğenin kilidini açacaktır.

Uçsuz bucaksız bilinmeyeni kucaklayın ve kendinizi uçsuz bucaksız açıklanamaz olana teslim edin: bu sadıkların yemini. Karanlıkla çevrili olduklarında, onları güvenliğe götüreceğine güvenerek, takip edecekleri bir ışık fenerini içlerine bakarlar. Ama ışıkları gurur ve hırsla bozulduğunda, karanlıkta ne kadar hata yapacaklar?

Çocukken bir Babil tapınağına satıldı, içinde taşıdığı karanlığı püskürtmenin yollarını aradı. Kendini güvende ve güçlenmiş hissettiği kutsal ritüellerde teselli buldu. Sadık ama gururlu, statüsünde yükselmeye başladı ve dokunulmaz olduğuna inanıyordu. Ancak bir veba vücudunu kirletmeye başladığında, tanrılarıyla yüzleşti ve kaderi üzerinde hiçbir etkisi olmadığını çok geç fark etti.

Jane Romero, ihtiyacı olanlara ilham verecek ve onları destekleyecek güçlü bir simge olmak için çabalıyordu. Güvensizliklerinizi sahiplenmekle ilgili mesajını göndermek için güçlü yöneticilere karşı savaştı. Her gün inançlarını ve uygulamalarını binlerce hevesli takipçisi ile paylaşırdı. Bir akşam, özellikle stresli bir canlı gösteriden sonra eve gidiyordu ve bitkin hissederek, kalıcı sonuçları olan bir an için gözlerini kapattı.

Veba

Sarsılmaz bir inançla tanrılara adanmış olan bu eski Babil Baş Rahibesi, yüzlerce kişiyi onun liderliğini izlemeye ikna etti. Onun şerefine ilahiler ve muskalar yaratıldı, güzelliğini ve öngörüsünü övdü. Karanlık bir vebanın Babil'e yayıldığı ve hızla yayıldığı bir umutsuzluk döneminde nüfuz kazandı. İnancı, kaptığı hastalığa karşı önemsiz olduğunu kanıtladı. Boynundaki kabarcıkları, dudaklarını kabartan yaraları ve derisine yapışan hasta kokusunu saklarken, tanrıları yatıştırmak umuduyla dualara devam etti. Ama hiçbir ritüel onu kurtaramaz. Çaresizce büyüyen küçük bir takipçiler grubuyla kendini Babil'den sürgün etti ve kuzeye gitti. Daha sonra durumu daha da kötüye gitti, yolculuklarını kesintiye uğrattı ve sonları ile karşılaştıkları soğuk bir mağaraya sığındılar.


Vebanın Gücü: Vile Tasfiye
Eski Babil Baş Rahibesi tanrılara dokunacak kadar yükseğe çıkmak istedi. Tıpkı dokunulmaz olduğunu düşündüğü gibi, sır olarak sakladığı korkunç bir acıya kapıldı. Her gün ritüeller gerçekleştirir ve takipçilerini temizlerdi, hastalık ve kargaşa tanrısının onu affetmesini umuyordu. Veba vücudunu ele geçirirken durumu kötüleşti: ayak parmakları kararmış, boynu mantar gibi kistlere dönüşmüş ve boğazı kan kusmuğuyla tıkanmış. Veba, gücünü Vile Tasfiye'yi kurbanlarına bulaştıran bir kusmuk akışını serbest bırakmak için kullanır. Bir gösterge, Gücün başlatıldıktan sonra ne kadar süreceğini kontrol eder. Gösterge boş başlar. Doldurmak için oyuncunun Güç düğmesini basılı tutarak saldırısını şarj etmesi gerekir. Şarj sırasında Veba, güç bırakıldığında veya şarj% 100'e ulaştığında sona eren bir hız hareketi cezasına maruz kalır. O anda hareket hızı, temel hızın% 100'üne geri döndü.Veba 3 yeni avantajla geliyor .

Kara Bağlılık

Güçlerinizi sergilemek, tüm ülkeye yayılan bir panik fırtınası yaratır. Hayatta kalan bir kişiye takıntılı hale gelirsiniz. Temel saldırınızla yaralı duruma saplantılı bir şekilde vurmak, saplantının bir terör yarıçapı yaymasına neden olur. Bu süre boyunca terör yarıçapınız 0'a düşer. Bu etki yalnızca her 3 saniyede bir tetiklenebilir. Takıntı, süre boyunca yaydıkları dehşet yarıçapını duyar. Katil, aynı anda yalnızca bir hayatta kalanla Takıntılı olabilir.
"Ve terör, benim gelişimi yanlış bir şekilde ilan edecek olan, meydan okuyan inançsız bir kişiyi ele geçirecek." (Adiris Tableti, 48.9)

Bulaşıcı Korku

Sadakatsizlerin çığlıkları, ilahi bir gücün onların ıstırabına neden olduğuna inandığınız için kalbinizin sıçramasına neden olur. Başka bir Survivor normal bir saldırı ile ölmek üzere olan duruma getirilirken The Killer'ın terör yarıçapı içinde olan herhangi bir Survivors bağıracak ve yerlerini The Killer'a açıklayacaktır.
"Korku, düşmüşlerin ayaklarının dibinde ağlayan kafirlerin yüreğinin üstesinden gelir." (Övgü İlahisi, 11. 4)

Bozuk Müdahale

Dualarınız, Kurtulanların hayatta kalma şansına karışan karanlık bir gücü çağırıyor. Sizden en uzakta bulunan jeneratörler, denemenin başlangıcında sınırlı bir süre için Varlık tarafından engellenir. Hayatta kalanlar bu süre zarfında bu jeneratörleri tamir edemez.
"Tanrıların sadakatsizleri lanetlediği her yerde bilinecek." (Adiris Tableti, 3.7.)

Etkili Talk Show Sunucusu


Hiç tanışmadığı ünlü bir aktrisin kızı olan Jane, zor bir görsel sanatçı olan babası tarafından büyütüldü. Anne babası, o daha bebekken ayrılmıştı. Büyürken, annesinin ekrandaki güçlü varlığını taklit etmeye çalıştı. Reklam seçmelerine, önde gelen radyo röportajlarına ve çeşitli şovlarda konuk oyuncu olarak yer aldı. Bununla birlikte, otantik sunumu ve keskin doğaçlamaları ona pahalıya mal oldu. Yol boyunca başarısızlıklarla karşılaşsa da, becerilerine inanmaya devam etti ve sonunda başarısız bir talk show'a ev sahipliği yapma fırsatı buldu.

Canlı televizyon uzun saatler, düşük bir maaş ve istikrarın olmaması anlamına geliyordu, ancak aynı zamanda ona kendi değerlerini yayınlaması için bir platform sunuyordu. Gösteriyi izleyicileriyle bağlantı kurmak ve orijinal materyaller sunmak için kullandı, genellikle kişisel sorunlarını tartıştı ve rekorlar kıran sadık bir izleyici kitlesi topladı. Başarısı aynı zamanda giderek daha zorlu bir program yarattı ve bunu kendi başına yönetti. Artan baskı, kendine olan güvenini bastırmaya başladı ve bir gün feci bir canlı röportaj gerçekleştirerek tersledi. O akşam, dinlenmek için gözlerini kapattığında babasının evine gidiyordu ve birkaç dakika sonra Varlık diyarında onları açtı.

Jane'in kişisel avantajları, Dayanışma, Başa Çıkma ve Dengede Durma, diğer Kurtulanları desteklemesine, kendini savunmasına ve Katilin takip etmesi için bir iz bırakmaktan kaçınmasına olanak tanır.Jane Romero 3 yeni avantajla gelir .

Dengeli

Hedeflere ulaşmak güveninizi artırır. Bir jeneratör tamamlandıktan sonra, sınırlı bir süre boyunca çizik izi bırakmazsınız.
Tamam, sakin ol. Fazla düşünmeyin ve ilerlemeye devam edin: bunu anladınız. " -Jane Romero

Doğrudan

Fikriniz belirlendiğinde, önünde kimse kalmasa iyi olur. Bir dolaptan çıkmak için acele bir eylem gerçekleştirmenize ve menzil içinde duruyorsa Katili sersemletmenize izin verir. Head On, Bitkin durumdayken kullanılamaz. Koşarken Bitkin durum etkisinden kurtulamazsınız.
“İnsanlar üstesinden geldikleri zorluklarla hatırlanıyor. Kaçıp neler yapabileceğinizi unutabilirsiniz ya da korkularınızla yüzleşip dünyaya kim olduğunuzu hatırlatabilirsiniz. " -Jane Romero

Dayanışma

Acı verici deneyimleri paylaşmak, iyileştirme gücüne sahiptir. Yaralıyken bir Survivor'u iyileştirmek de sizi iyileştirir.
“İşler zorlaştığında ortaya çıkmak, insanların sorunlarını dinlemek ve ihtiyacı olanları desteklemek; işte böyle güçlenirsiniz, çünkü böyle büyürsünüz. " -Jane Romero

Jane için Özel Öğe

Sadık Bölümün Ölümü, yalnızca DLC'nin bir parçası olarak mevcut olan Çiçekli Gömleği Jane için özel bir eşya içerir.
Lütfen bu ürünün ayrı olarak satın alınamayacağını unutmayın.


Yeni Harita: Arındırma Tapınağı


Başrahibe'nin takipçilerinin temizlenmesine adanmış yarı unutulmuş tapınak kompleksi. Baş döndürücü hipostil salonunun göklerin ağırlığını taşıdığına inanılıyordu. Veba anılarından çalınan tapınak, rüzgarları pürüzsüz kenarlarını aşındıran uluyan Kızıl Orman'a dikildi. Artık tüm ana noktalardan görülebilen bir korku feneri olarak duruyor.
Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Brezilya Portekizcesi, Tayca, Geleneksel Çince, Japonca, Korece, Lehçe

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
 • İşletim Sistemi: 64-bit Operating Systems (Windows 7, Windows 8 & Windows 8.1)
 • İşlemci: Intel Core i3-4170 or AMD FX-8120
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: DX11 Compatible GeForce GTX 460 1GB or AMD HD 6850 1GB
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 25 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DX11 compatible
 • İlave Notlar: With these requirements, it is recommended that the game is played on Low quality settings.
Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Önerilen:
 • İşletim Sistemi: 64-bit Operating Systems (Windows 7, Windows 8 & Windows 8.1 or above)
 • İşlemci: Intel Core i3-4170 or AMD FX-8300 or higher
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: DX11 Compatible GeForce 760 or AMD HD 8800 or higher with 4GB of RAM
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 25 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DX11 compatible

Yorumlar