Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Propnight
32,00
den başlayan fiyatlarla
Journey
19,00
den başlayan fiyatlarla
Dead by Daylight
Ücretsiz
Dead by Daylight - Darkness Among Us Chapter
 • Dead by Daylight - Darkness Among Us Chapter
 • Dead by Daylight - Darkness Among Us Chapter PC Fiyatları
 • Dead by Daylight - Darkness Among Us Chapter PC Key Fiyatları
 • Dead by Daylight - Darkness Among Us Chapter Fiyat Karşılaştırma
 • Dead by Daylight - Darkness Among Us Chapter

Dead by Daylight - Darkness Among Us Chapter

Çıkış Tarihi: 11.12.2018
Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Dead by Daylight - Darkness Among Us Chapter fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Dead by Daylight - Darkness Among Us Chapter PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Dead by Daylight - Darkness Among Us Chapter oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
10,25
Fanatical
70.614 yorum
Sürüm — Standart
43,02

Oyun İstatistikleri

Dead by Daylight - Darkness Among Us Chapter Yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Dead by Daylight - Darkness Among Us Chapter oyununun konusu nedir?

 • Dead by Daylight - Darkness Among Us Chapter nereden indirilir?

 • Dead by Daylight - Darkness Among Us Chapter nereden satın alınır?

 • Dead by Daylight - Darkness Among Us Chapter kaç GB?

 • Dead by Daylight - Darkness Among Us Chapter Türkçe mi?

 • Dead by Daylight - Darkness Among Us Chapter yaş sınırı nedir?

 • Dead by Daylight - Darkness Among Us Chapter hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Dead by Daylight - Darkness Among Us Chapter ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun HakkındaAramızdaki Karanlık , yeni bir Killer, bir Survivor ve bir Harita içeren yepyeni bir Dead by Daylight Bölümü. Aramızdaki Karanlık DLC'sini satın almak, yeni Katil, yeni Survivor ve yeni hayatta kalan için özel bir öğenin kilidini açacaktır.

Günlük birçok tehlike içerir. Ancak rutinin rahatlığı, bir tehdidin akıl almaz risklerini öylesine gizliyor ki, öylesine tanıdık ki, yalnızca geriye bakıldığında görülebiliyor. Size en yakın insanların içinde rahatsız edici, şiddetli bir güç şiddetleniyor olabilir. Karanlık her gün aramızda.

Ergenliğin ham istekleri ve dürtüleri güçlüdür. Ait olma arzusu da inanılmaz derecede güçlü olabilir. Üç genç, dürtüsel bir beyinle uğraştıklarında, bağımlılık yaratan bir özgürlük keşfederler. Birlikte kontrolden çıkıyorlar ve yanlış türden bir kalabalık olan Lejyon'a dönüşüyorlar ve hiçbir kuralı çiğnemiyorlar. Aramızdaki Karanlık bölümünde oynanabilir katiller olarak Frank ve Julie yer alıyor.

Jeff Johansen, geçmişi onu yakaladığında anılar şeridinde bir yolculuğa çıkmaya davet edildi. Geride bırakmak zorunda kaldığı her şeyle yüzleşmeye hazır olarak memleketine döndü. Ancak aşina olanlar her zaman güvenli değildir ve yanlış zamanda yanlış yerde olmak için asla çok geç değildir.

Lejyon

Frank'in geleceği, çocukluğu perişan olduğu kadar kasvetliydi. Frank, Ormond'daki sıkıcı, amaçsız hayatından kurtulmak için bir grup arkadaşını manipüle etti ve her kuralı çiğnemelerini sağladı. Lejyon, Güçleri Feral Frenzy ile Kurtulanları hazırlıksız yakalayabilen bir grup çevik Katildir. Aramızdaki Karanlık bölümünde oynanabilir katiller olarak Frank ve Julie yer alıyor.


Lejyonun Gücü: Feral Frenzy

Şiddetli dürtüler içimizdedir ve bazıları için aşamalı olarak devrilme noktasına ulaşır. Frank'le tanışana kadar sade bir arkadaş grubuydular ve onları bir Lejyona dönüştürdüler. Şimdi, gücü kendilerinin dışında hiçbir kurala uymamanın heyecan verici çılgın özgürlüğünden alıyorlar.

Lejyon, kurbanlarını avlamak için güçleri olan Feral Frenzy'yi kullanır. Feral Frenzy'yi etkinleştirirken, Legion, düşük duyular pahasına paletler üzerinde koşmalarına ve atlamalarına izin veren ölümcül bir öfkeye girer.

- Feral Frenzy'de, bir Survivor'a vurmak, onları düzelmezlerse yavaş ama emin bir şekilde kurumaya bırakan Derin Yara durumu etkisiyle etkiler.

- Feral Frenzy'deyken bir Survivor'a vurmak, Legion'un tüm güç göstergesini yeniler ve yakındaki diğer Survivors'ı bulmaya yardımcı olan bir yetenek olan Killer Instinct'i tetikler.Legion, 3 yeni avantajla birlikte gelir .

Uyumsuzluk

Ne zaman 2 Hayatta Kalan veya daha fazla kişi aynı Jeneratör üzerinde çalışsa, Jeneratörün aurası sınırlı bir süre için beyazla vurgulanır.

Mad Grit

Bir Survivor taşırken, kaçırılan saldırılar için bekleme süresine maruz kalmazsınız ve başka bir Survivor'a vurmak, taşınan Survivor'un kıpırdatma zamanlayıcısını durdurur.

Iron Maiden

Dolapları daha hızlı açarsınız. Bir Survivor dolaptan çıktığında, yüksek bir ses çıkarır ve sınırlı bir süre için Açık durum etkisinden muzdariptir.


Altın Kalpli Sanatçı


Alberta, Ormond'da doğup büyüyen Jeff Johansen, büyük kalabalıklardan hoşlanmayan sessiz, tek çocuk olarak büyüdü. Lise yıllarında, endişeli öfkesi utangaçlık olarak yanlış etiketlenmişti ve bunu hem zorba hem de öğretmenleri korkutan sert, sabırlı bir kişiliğe kaplamıştı.
Evde ağır metal vinil albümler topladı. Kapaklardaki çağrıştırıcı sembolizm, ona kendi sanatını yapması için ilham verdi ve bu da ebeveynlerinin sürekli mücadelesiyle başa çıkmasına yardımcı oldu.
Ebeveynlerinin boşanmasının ardından, annesiyle birlikte memleketinden ve babasından kilometrelerce uzaktaki Winkler, Manitoba'ya taşınmak zorunda kaldı. Winkler'da Jeff, sanat ve müzik dışında her zamankinden daha soyutlanmıştı. Liseden mezun olduktan kısa bir süre sonra yerel bir barda canlı müzik eşliğinde çalışmaya başladığında teselli geldi. Kısa bir süre sonra bir roadie gösterisi buldu ve Winkler'ı sonsuza dek terk etti.
Bir konserde meydana gelen bir olaydan sonra yönünü değiştirdi ve mikro bira fabrikaları için etiketler tasarlamaya başladı. Bira yapmak, dövme tasarlamak ve sevdiği gruplar için sanat yapmak gibi sessiz ve basit bir hayat sürdü.
Bir sabah, Ormond'dan babasının vefat ettiğini söyleyen bir telefon aldığında, çözmesi gereken birkaç şey bırakana kadar. Jeff geride bıraktığı eve döndü ama asla arkasına bakmamalıydı.
Jeff'in kişisel avantajları Arıza, Bakım Sonrası ve Bozulma onun kancalarını kırmasına, diğer Kurtulanlarla işbirliği yapmasına ve aurasını The Killer'dan gizlemesine izin veriyor.
Jeff Johansen 3 yeni avantajla geliyor .

Yıkmak

Bir kancadan her çıkarıldığında (kaçtı veya kurtarıldı), kanca kırılır ve Katilin aurası sınırlı bir süre için size gösterilir.

Bakım sonrası

Siz ve diğer hayatta kalanlar arasında, kancayı kaldırırken veya birbirinizi başarıyla iyileştirdikten sonra onlarla etkileşime girip girmediğinizde 2 yönlü bir bağlantı oluşturulur.
Diğer Hayatta Kalanlar ile sınırlı sayıda bağlantı oluşturabilirsiniz. Mevcut bağlantılar kaldırılana kadar değiştirilmeyecektir. The Killer tarafından bağlanırsanız, diğer Survivor'larla olan tüm mevcut bağlantılarınız kaldırılır.

Çarpıtma

Denemeye 3 jetonla başlıyorsunuz. Auranız katile gösterildiğinde, perk etkinleşir ve bir jeton tüketilir. Sınırlı bir süre için, yetenek etkinleştirildiğinde, auranız Katile gösterilmeyecek.


Jeff'e Özel Ürün

Aramızdaki Karanlık Bölüm özel bir eşya içeriyor: Jeff'in Ölümün Gölgesinde gömleği, yalnızca DLC'nin bir parçası olarak mevcut.
Lütfen bu ürünün ayrı olarak satın alınamayacağını unutmayın.Yeni Harita: Mount Ormond ResortAlberta, Ormond'a hoş geldiniz. Nüfus: altı bin doksan üç. Etkileyici bir dağ silsilesiyle çevrili olan Ormond'un kayak pistleri, kazançlı bir kömür madenciliği girişimi için umut vaat ediyordu. Bununla birlikte, projenin çevresel olarak tartışmalı doğası, işletmeyi aniden durdurarak Ormond'un arazisi ve nüfusu üzerinde derin izler bıraktı. Ormond Dağı'nın oyuk zirvesi şimdi, çetelerin ve gençlerin bela aramaya başladığı duygulu, ormansız bir mezarlık olan ölü ağaçların ıssız yamalarının üzerinde yükseliyor. Bazıları dağın bir karanlığı, kimsenin geri dönemeyeceği dipsiz bir çukuru gizlediğini söyler. Terk edilmiş kayak tesisleri, sakinlerine hiç yaşanmamış bir geçmişi hatırlatıyor. Tutulmamış sözlerin ve harap olmuş doğanın yeridir. Sert rüzgarlar kasvetli manzaraya ağır bir izolasyon örtüsünü örttüğü zaman, bayat hava kışın daha da kötüleşir.
Kasaba sizi derin bir huzur duygusuyla bırakacak. Yine de çok azı geri dönüyor. "
Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Brezilya Portekizcesi, Tayca, Geleneksel Çince, Japonca, Korece, Lehçe, English, French, Italian, German, Spanish - Spain, Russian, Simplified Chinese, Portuguese - Brazil, Thai, Traditional Chinese, Japanese, Korean, Polish

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
 • İşletim Sistemi: 64-bit Operating Systems (Windows 7, Windows 8.1)
 • İşlemci: Intel Core i3-4170 or AMD FX-8120
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: DX11 Compatible GeForce GTX 460 1GB or AMD HD 6850 1GB
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 25 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DX11 compatible
 • İlave Notlar: With these requirements, it is recommended that the game is played on Low quality settings.
Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Önerilen:
 • İşletim Sistemi: 64-bit Operating Systems (Windows 7, Windows 8.1 or above)
 • İşlemci: Intel Core i3-4170 or AMD FX-8300 or higher
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: DX11 Compatible GeForce 760 or AMD HD 8800 or higher with 4GB of RAM
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 25 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DX11 compatible

Yorumlar