Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
190,71
den başlayan fiyatlarla
Palworld
370,22
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
790,18
den başlayan fiyatlarla
Dead by Daylight - A Nightmare on Elm Street™

LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u
sponsorlu
LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u

LIGHTSYNC RGB

LIGHTSPEED Kablosuz Bağlantı Teknolojisi

8 Alanlı RGB Aydınlatma ve HERO 25K Sensör

Ürüne Git

 • Dead by Daylight - A Nightmare on Elm Street™
 • Dead by Daylight - A Nightmare on Elm Street™ PC Fiyatları
 • Dead by Daylight - A Nightmare on Elm Street™ PC Key Fiyatları
 • Dead by Daylight - A Nightmare on Elm Street™ Fiyat Karşılaştırma
 • Dead by Daylight - A Nightmare on Elm Street™

Dead by Daylight - A Nightmare on Elm Street™

Çıkış Tarihi: 26.10.2017
Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca ...

enucuzoyun.com'da en ucuz Dead by Daylight - A Nightmare on Elm Street™ fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Dead by Daylight - A Nightmare on Elm Street™ PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Dead by Daylight - A Nightmare on Elm Street™ oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
86,30
Fanatical
77.211 yorum
Sürüm — Standart
230,49

Oyun İstatistikleri

Dead by Daylight - A Nightmare on Elm Street™ yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Dead by Daylight - A Nightmare on Elm Street™ oyununun konusu nedir?

 • Dead by Daylight - A Nightmare on Elm Street™ nereden indirilir?

 • Dead by Daylight - A Nightmare on Elm Street™ nereden satın alınır?

 • Dead by Daylight - A Nightmare on Elm Street™ kaç GB?

 • Dead by Daylight - A Nightmare on Elm Street™ Türkçe mi?

 • Dead by Daylight - A Nightmare on Elm Street™ hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Dead by Daylight - A Nightmare on Elm Street™ ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun HakkındaA Nightmare on Elm Street ™ , Dead by Daylight için yepyeni bir Bölüm.

Öcü adamlar var ve yatağınızın altında yaşıyorlar. Onlar odanızın içindeler ve zihninizin içindeler - rüyalarınız ve bazen rüyalarınız gerçek oluyor. Freddy Krueger, musallat olmanın gerçek anlamını biliyor. Birini o rüya haline, uyanık mı uyanık mı olduğunuzdan emin olmadığınız - canlı mı yoksa ölümün eşiğinde mi - itmenin gerçek anlamı. Freddy'nin intikamı öğrendiği yere geri dönmek zorunda kalan genç Quentin gibi bazıları diğerlerinden daha fazla uykuya direnecek. Badham Anaokuluna dönüyoruz.

Okula dönüş
Rüyaların gerçekten zarar verebileceğini kim düşünebilirdi? Fiziksel, acı veren zarar mı? Hak ettiği bir cezanın intikamını almak isteyen yaralı bir ruhtan kaynaklanan korku ve acı. Freddy Krueger, ister uyanık ister uyuyor olun, her zaman hatırlanacak.

A Nightmare on Elm Street ™ , bir Dead by Daylight Bölümüdür. Yeni bir Katil, bir Kurtulan ve bir Harita içerir.

Freddy Krueger


Rüyalarında seni avlayan birini nasıl durduracaksın? Dinlenmenize asla izin vermeyecek biri. Direncinizi azaltmak için sizi kasıtlı olarak uykudan mahrum eden biri. Kendini ödeşmek için çaresiz bir kurban olarak gören biri. Acınızı ve ıstırabınızı göremez… tüm gördüğü… metal pençeleri boynunuza yaklaşıyor.

Killer Power - The Nightmare: Dream Demon

Ölüm onu kabul etmeyecek, bu yüzden o, kurbanlarının kabuslarının tartışılmaz bir efendisi olarak kalır. Dream Demon, The Nightmare'ın Survivors'ı Dream World'e çekmesine izin veriyor.

- The Nightmare ile karşılaşan hayatta kalanlar sürekli uykuya dalmanın eşiğindedir.
- Awake Survivors, derin bir uykuya dalmadan önce The Nightmare'ın kısa bir görüntüsünü yakalar.
- Bu mikro uykular, The Nightmare'ın herhangi bir noktada bir Survivor'a saldırmasına ve bu süreçte onları Dream World'e çekmesine izin verir.

Dream World'de bir kez:


- Kabus, bir jeneratörün yanına kendisinin yanılsamasını yansıtabilir ve bir kan seline neden olabilir. Rüya Projeksiyonunun bekleme süresi, duruşmadaki her uyuyan Kurtulan için azaltılır.
- Rüya Tuzakları, üzerlerinden geçen ve onları yavaşlatan Kurtulanları yakalayabilen tuzaklardır. Hayatta kalanlar Dream Snare'den etkilenir, bir pencereden hızla atlayamazlar.
- Uyanık kalan hayatta kalanlar The Nightmare's Dream Traps'tan etkilenmeyecek. Hayal Dünyasından kaçmak için Survivors ya bir beceri kontrolünde başarısız olabilir, uyanmış bir Survivor tarafından uyandırılabilir ya da çalan bir çalar saate ulaşabilir.Kabus 3 yeni avantajla birlikte geliyor.

Ateşle

Avınızı kaybetmenin artan baskısı sizi öfkeyle doldurur ve size beklenmedik bir motivasyon sağlar. Hayatta Kalanlar bir jeneratördeki onarımları her tamamladığında, Fire Up gücü artar ve toplamalar, düşürmeler, palet kırılmaları, jeneratör kırılmaları ve kasalara hız bonusu verir.

Beni hatırla

Hayatta kalan bir kişiye takıntılı hale gelirsiniz. Saplantınıza her vurduğunuzda, Çıkış Kapılarının açılma süresini maksimuma çıkarırsınız. Takıntı Beni Hatırla'dan etkilenmez. Maç başına sadece bir takıntı.

Kan Muhafızı

Tüm açık Kapıları sınırlı bir süre için engellemek için bir Kurtulan'ı yakalamak ve Varlığı çağırmak için bir şansınız var. Blood Warden aktifken Çıkış alanlarında bulunan Survivors auraları size gösteriliyor.

Uyurgezer

Quentin Smith, onu uyanık tutmak için hapları, onu bir mil ya da bir saat daha gitmesini sağlayacak enerji içecekleri asla bitmeyecek. Asla durmayacak ve umarım asla uyumaz. Asla. Ya da en azından Freddy'yi durdurana kadar. Korku bir seçenek sunar: fırtınaya dalın ve onu atın ya da ölümün kaçınılmazlığını kabul edin ve sadece yatağa gidin. Quentin ilkini seçer. Ama ne kadar süreyle uyumaktan kaçınabilir? Peki bu yerde nasıl idare edecek? Ölümün bile herhangi bir huzur sağlayamadığı yer.
Quentin Smith, 3 yeni Avantaj ile birlikte gelir .

Eczane

İlaç bulma konusunda ustalığın var. Göğüsler arasında yapılan aramalar daha hızlıdır ve neden oldukları sesler işitme mesafeleri ile birlikte azalır. Eczane, tamamlanan ilk göğüs aramanızda bir Acil Durum İlaç Seti garanti eder.

Nöbet

Zor durumlarda bile arkadaşlarınıza göz kulak oluyorsunuz. Siz ve menzil içindeki müttefikleriniz Bitkin, Kanamalı, Tutulmuş, Engellenmiş ve Körlük durum etkilerinden daha hızlı iyileşeceksiniz.

Uyanmak!

Kişinin aura okuma yeteneğindeki potansiyeli ortaya çıkarır. Tüm jeneratörlere güç verildiğinde, menzil içindeyken Çıkış Kapıları size gösterilir. Çıkış Kapılarını açarken, auranızı menzil içindeki diğer Hayatta Kalanlara gösterin. Uyanırken! aktifse, Çıkış Kapılarını daha hızlı açarsınız.


Öğretim yeri

"Okul öncesi" dediğinizde, öğrenmeyi düşünürsünüz. Gelişim ve bilgi. Anlamına ve mirasına güveniyorsunuz. Ancak Badham Okul Öncesi tamamen farklı bir şeydi. Dışarıdan herkesin kendini güvende hissedebileceği bir yermiş. Ama içinde acı ve ıstırabı barındırıyordu. Freddy arazide dolaştı ve aldığımız her şeyi çarpıttı. Günümüzde anaokulu sadece parçalanmış bir anıdır. Koridorların terk edildiği ve oyuncakların asla unutulmayan işkencenin rahatsız edici bir görüntüsünü sağladığı yerler. Bir zamanlar olduğu gibi değil ve asla eski şekline dönmeyecek. Sonsuza dek lekeli.
Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Brezilya Portekizcesi, Tayca, Geleneksel Çince, Japonca, Korece

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
 • İşletim Sistemi: 64-bit Operating Systems (Windows 7, Windows 8 & Windows 8.1)
 • İşlemci: Intel Core i3-4170 or AMD FX-8120
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: DX11 Compatible GeForce GTX 460 1GB or AMD HD 6850 1GB
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DX11 compatible
Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Önerilen:
 • İşletim Sistemi: 64-bit Operating Systems (Windows 7, Windows 8 & Windows 8.1 or above)
 • İşlemci: Intel Core i3-4170 or AMD FX-8300 or higher
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: DX11 Compatible GeForce 760 or AMD HD 8800 or higher with 4GB of RAM
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DX11 compatible

Yorumlar