Kategoriler

Öneriler

Lunch Lady
10,50
den başlayan fiyatlarla
Bendy and the Ink Machine
32,00
den başlayan fiyatlarla
Beyond The Wire
57,00
den başlayan fiyatlarla
DCS: P-51D Mustang
  • DCS: P-51D Mustang
  • DCS: P-51D Mustang PC Fiyatları
  • DCS: P-51D Mustang PC Key Fiyatları
  • DCS: P-51D Mustang Fiyat Karşılaştırma
  • DCS: P-51D Mustang

DCS: P-51D Mustang

Çıkış Tarihi: 02.08.2013
Diller: İngilizce, Almanca, Kastilya İspanyolcası ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz DCS: P-51D Mustang fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı DCS: P-51D Mustang PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda DCS: P-51D Mustang oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun İstatistikleri

DCS: P-51D Mustang Yayınları

Oyun Hakkında

Mustang, İkinci Dünya Savaşı sırasında ABD Ordusu Hava Kuvvetleri tarafından kullanılan en iyi ve en tanınmış savaşçılar arasındaydı. Mükemmel menzil ve manevra kabiliyetine sahip olan P-51, öncelikle uzun menzilli bir eskort savaşçısı olarak ve ayrıca bombalar, roketler ve makineli tüfeklerle bir kara saldırısı avcı-bombardıman uçağı olarak görev yaptı. Mustang, İkinci Dünya Savaşı sırasında neredeyse her savaş bölgesinde görev yaptı ve birçok kişinin tarihin en başarılı dövüşçüsü olduğunu düşündüğü şey olduğunu kanıtladı.

DCS: P-51D Mustang, hem sert hem de sıradan oyuncular için hem oldukça ayrıntılı simülasyon hem de oynaması kolay "oyun" modu seçenekleri sunar. Simülasyon modundayken, bu P-51D Mustang'in PC için şimdiye kadar yapılmış en özgün simülasyonudur. Hem bu savaş kuşunu uçurmanın hem de çeşitli silahlarını çeşitli kara ve havadan hedeflere karşı kullanmanın heyecanını yaşayın.

İnteraktif bir eğitim sistemi, Mustang'i uçurmayı öğrenmek için adım adım size yürürken bir eğitmen eşliğinde sizi kokpite oturtuyor.

Güçlü ancak kullanımı kolay bir görev düzenleyici, kendi görevlerinizi ve kampanyalarınızı oluşturmanıza olanak tanır. Tek tıklamayla Görev Oluşturucu, istediğiniz kadar küçük veya büyük savaşları anında oluşturmanıza da olanak tanır.

Hem kafa kafaya hem de işbirliğine dayalı oyunda 32 oyuncuya kadar destekleyen yerleşik sunucu tarayıcısıyla çevrimiçi uçun. Black Shark ve A-10C Warthog gibi diğer DCS uçaklarıyla çevrimiçi uçun.

DCS'nin Özellikleri: P-51D Mustang:

  • Son derece ayrıntılı altı serbestlik dereceli kokpit. Farenizle kokpit kontrolleriyle etkileşim kurun.
  • Eşsiz uçuş fiziği ve bu, bu efsaneyi uçurmanın nasıl bir şey olduğunu gerçekten hissetmenizi sağlar.
  • Doğru P-51D Mustang modeli, filo işaretleri ve silahlar.
  • P-51D Mustang aletleri, silah, motor, radyolar, yakıt, elektrik ve hidrolik sistemlerin detaylı modellemesi.
  • Uçma ve savaş becerilerinizi test etmek için bir Challenge Campaign'e katılın.
Desteklenen Diller: İngilizce, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Rusça, Çekçe, Fransızca, Basitleştirilmiş Çince, Korece, Geleneksel Çince

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum sistem gereksinimleri:
OS 64-bit Windows 7/8/10; DirectX11; CPU: 2.8GHz'de Core i3; RAM: 8 GB; Boş sabit disk alanı: 60 GB; Video: NVIDIA GeForce GTX 770 / ATI R9 280X DirectX11); internet aktivasyonu gerektirir.

Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
OS 64-bit Windows 7/8/10; DirectX11; CPU: 3+ GHz'de Core i5 +; RAM: 16 GB; Sabit disk alanı: Katı Hal Sürücüsünde (SSD) 60 GB; Video: NVIDIA GeForce GTX 980 / ATI R9 Fury DirectX11 veya daha iyisi; Oyun kolu; internet aktivasyonu gerektirir.

Yorumlar