Kategoriler

Öneriler

Lunch Lady
10,50
den başlayan fiyatlarla
Bendy and the Ink Machine
32,00
den başlayan fiyatlarla
Beyond The Wire
55,00
den başlayan fiyatlarla
DCS: MiG-21Bis
 • DCS: MiG-21Bis
 • DCS: MiG-21Bis PC Fiyatları
 • DCS: MiG-21Bis PC Key Fiyatları
 • DCS: MiG-21Bis Fiyat Karşılaştırma
 • DCS: MiG-21Bis

DCS: MiG-21Bis

Çıkış Tarihi: 02.10.2014
Diller: İngilizce, Almanca, Kastilya İspanyolcası ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz DCS: MiG-21Bis fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı DCS: MiG-21Bis PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda DCS: MiG-21Bis oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
353,89

Oyun İstatistikleri

DCS: MiG-21Bis Yayınları

Oyun Hakkında

MiG-21bis, bir delta kanatlı, süpersonik, avcı-önleme jet uçağıdır. AK-47'nin sıradanların tüfeği haline gelmesi gibi, MiG-21 dünya çapında 40'tan fazla ülke tarafından kullanılıyor ve bugüne kadarki herhangi bir modern jet avcı uçağının en uzun üretimini gerçekleştirdi. MiG-21, tüm varyantlarıyla, 1960'lardaki Vietnam Savaşı'ndan günümüz Suriye İç Savaşı'na kadar uzanan savaşlarda savaştı. Benzersiz çok yönlülük, sağlamlık ve bakım kolaylığı karışımı sayesinde, MiG-21 bugüne kadar aktif hizmette kalır. Başlangıçta safkan bir önleme aracı olarak tasarlanan MiG-21, yıllar içinde hibrit çok amaçlı bir uçağa dönüştü. Geniş bir Havadan Havaya cephaneliğine ek olarak, kara veya deniz hedeflerini yok etmek için güdümsüz roketler, bombalar ve radar güdümlü füzeleri etkili bir şekilde kullanabilir.

Magnitude 3'ün MiG-21'i yeniden yaratması, bugüne kadarki süpersonik jet avcı uçağının en doğru ve kapsamlı simülasyonudur. Tamamen simüle edilmiş sistemler, etkileşimli kokpit, gelişmiş uçuş modelleme ve inanılmaz grafik doğruluğu, size mümkün olan en otantik simülasyonu sağlayacak bir paket oluşturmak için bir araya geliyor. Öyleyse kemerlerinizi bağlayın ve bir efsanenin yeniden doğuşunu yaşamaya hazırlanın.

DCS: MiG-21, modüler DCS: World çerçevesine sorunsuz bir şekilde bağlanarak, MiG-21'i dinamik, tam olarak gerçekleştirilmiş bir savaş ortamında, yetenekli hava ve kara tehditleriyle birlikte ve bunlara karşı uçurmanıza olanak tanır. Bu modül, Eğitim ve Tek Oyunculu görevlerin yanı sıra tamamen gerçekleştirilmiş Tek Oyunculu Senaryo ile birlikte gelir.

DCS'nin Temel Özellikleri: MiG-21Bis

 

 • Gelişmiş bir bileşen tabanlı simülasyon sistemi kullanan inanılmaz derecede ayrıntılı uçuş fiziği.
 • Son derece ayrıntılı dokulara sahip, son derece ayrıntılı, altı serbestlik dereceli kokpit.
 • Tamamen etkileşimli ve hareketli kokpit. Kolları, anahtarları ve düğmeleri kontrol etmek için farenizi kullanın!
 • Tamamen modellenmiş aviyonik ve silah süitleri - tam olarak gerçek MiG-21'de göründükleri ve çalıştıkları gibi.
 • Gelişmiş süspansiyon ve art yakıcı animasyonları ile son derece ayrıntılı dış model ve dokular.
 • RN-24 ve -28 Nükleer bombalar dahil olmak üzere benzersiz ve Özel silahlar!
 • MiG-21'in hidrolik, elektrik, motor, silah ve yakıt sistemlerinin ve uygulanabilir alt sistemlerinin inanılmaz derecede ayrıntılı simülasyonu.
 • Düzinelerce görevi kapsayan Tam Tek Oyunculu Senaryo.
 • MiG-21'i nasıl çalıştıracağınızı hızlı ve verimli bir şekilde öğrenmenize yardımcı olan tamamen etkileşimli, rehberli ve anlatımlı eğitimler.
 • Uçağın her sistemi ve prosedürünün ayrıntılarını veren 181 Sayfa resimli kılavuz.
Desteklenen Diller: İngilizce, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Rusça, Çekçe, Korece, Basitleştirilmiş Çince

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum sistem gereksinimleri:
OS 64-bit Windows 7/8/10; DirectX11; CPU: 2.8GHz'de Core i3; RAM: 8 GB; Boş sabit disk alanı: 60 GB; Video: NVIDIA GeForce GTX 770 / ATI R9 280X DirectX11); internet aktivasyonu gerektirir.

Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
OS 64-bit Windows 7/8/10; DirectX11; CPU: 3+ GHz'de Core i5 +; RAM: 16 GB; Sabit disk alanı: Katı Hal Sürücüsünde (SSD) 60 GB; Video: NVIDIA GeForce GTX 980 / ATI R9 Fury DirectX11 veya daha iyisi; Oyun kolu; internet aktivasyonu gerektirir.

Yorumlar