Kategoriler

Öneriler

Super Animal Royale
Ücretsiz
Danganronpa: Trigger Happy Havoc
31,00
den başlayan fiyatlarla
Crysis® 3
165,65
den başlayan fiyatlarla
DCS: JF-17 Thunder
 • DCS: JF-17 Thunder
 • DCS: JF-17 Thunder PC Fiyatları
 • DCS: JF-17 Thunder PC Key Fiyatları
 • DCS: JF-17 Thunder Fiyat Karşılaştırma
 • DCS: JF-17 Thunder

DCS: JF-17 Thunder

Çıkış Tarihi: 04.12.2019
Diller: İngilizce, Geleneksel Çince

Enucuzoyun.com'da en ucuz DCS: JF-17 Thunder fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı DCS: JF-17 Thunder PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda DCS: JF-17 Thunder oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
565,99

Oyun İstatistikleri

DCS: JF-17 Thunder Yayınları

Oyun Hakkında

JF-17, AVIC Chengdu ve Pakistan Aeronautical Complex (PAC) tarafından ortaklaşa geliştirilen tek koltuklu, tek motorlu, çok amaçlı bir hafif avcı uçağıdır. JF-17 "Thunder" ın tasarım aşaması 31 Mayıs 2002'de tamamlandı ve ilk uçuş 25 Ağustos 2003'te yapıldı. İlk uçak 2007'de PAF'a (Pakistan Hava Kuvvetleri) teslim edildi. Şu anda JF'nin birkaç farklı bloğu Pakistan ve Myanmar hava kuvvetlerinde 17'ler hizmet veriyor. Bu savaş uçağını satın almakla ilgilenen birkaç ülke de var. 27 Şubat 2019'da "Thunder" gerçek savaş testine dayandı ve PAF'ın kayda değer bir zafer kazanmasına yardımcı oldu.

"Thunder", PAF için özel olarak tasarlanmış bir tür dövüşçüdür. Selefinin geliştirme planı 1985'e kadar izlenebilir. İlk başta, PAF sadece Shenyang J-6'nın (Mig-19'un Çince versiyonu) yerini alabilecek bir dövüşçü arıyordu, ancak Chengdu'nun J-7M'sinden memnun değillerdi. . 20 yıldan fazla süren geliştirmeden sonra, nihai ürün "Thunder" J-7M'den tamamen farklı hale geldi.

"Thunder", harika bir görüşe sahip bir baloncuk kanopisine, oldukça kanatlı bir düzene ve gelişmiş aviyoniklere sahiptir. KLJ-7 radarı, mükemmel havadan yere kabiliyet sağlar. WMD-7 hedefleme bölmesi, savaştaki hedefleri aramaya "Thunder" yardımcı olabilir. "Thunder" küçük boyutta olmasına rağmen, şunu unutmayın: DCS Dünyasındaki en gelişmiş savaş jetlerinden biridir.

DCS'nin temel özellikleri: JF-17 "Thunder" şunları içerir:

 

 • Gerçek hayat aerodinamik katsayıları ile doğrusal olmayan endüstri düzeyinde yüksek kaliteli 6DOF sert gövdeli uçuş modeli
 • Hat satır yeniden oluşturulmuş gerçek hayatta tam yetkili boylamasına uçuş sistemi ve çeşitli modlara sahip yanal / yönlü kontrol artırma sistemi ve arıza durumunda kontrol yasası yeniden yapılandırması.
 • Son derece detaylı uçak dış modeli: cilt kırışıklığı, soluk boya, yağ kalıntısı ve diğer detaylar; her perçinin konumu bile aslına sadık kalarak restore edilir.
 • Son derece ayrıntılı bir 6DOF kokpit. Gelişmiş HOTAS arayüzüne sahip üç devasa MFCD, uçağın yanı sıra savaş alanında ustalaşmanıza yardımcı olur.
 • Doğru şekilde simüle edilmiş alt sistemler: iletişim ve navigasyon sistemleri, yangın kontrol sistemleri, mağaza yönetim sistemi, elektro-mekanik yönetim sistemleri, hava veri sistemi, DTC kartı, uyarı sistemi, savunma sistemi, hidrolik sistem, pnömatik sistem, elektrik sistemi, çevre iklimlendirme sistemi , oksijen sistemi, harici / kokpit ışık sistemi, enerji santrali kontrol sistemi, sıfırlama sistemi, fırlatma koltuğu sistemi ve g-suit vb.
 • Ayrıntılı arıza / arıza simülasyonu: modülde 200'den fazla sistem arızası ve 100'e yakın yerleşik cihazı kapsayan 100'den fazla hasar bölümü vardır; sistemler arasında karşılıklı arıza etkisi de simüle edilir.
 • KLJ-7 radarı aynı anda 10 hedefi takip edebilir ve 2 hedefe saldırabilir. KLJ-7 ayrıca yüzey (kara ve deniz) hareketli hedefleri arayabilir / izleyebilir.
 • Gelişmiş uzak saldırı yeteneği: LS-6 ve GB-6 süzülme bombaları, C-802AK gemi savar füzesi ve CM-802AKG Man-In-the-Loop (MITL) füzesi dahil.
 • WMD-7 hedefleme podu, yüzey hedeflerini aramak / izlemek, hava hedefini belirlemek ve lazer güdümlü silahlar için rehberlik sağlamak için kullanılabilir.
 • Gelişmiş elektronik harp sistemi: saman / parlama dağıtım sistemleri (OESP), radyasyon kaynağının yerini belirleyebilen KG-600 kendi kendini koruyan sıkışma bölmesi ve kuyruğa monte edilmiş füze yaklaşma uyarı sistemi (MAWS) dahil.
 • Yerleşik veri bağlantısı, JF-17'ler ve AWACS arasında savaş alanı durum paylaşımını destekler.
 • Yer ekibi etkileşimleri için ayrıntılı telsiz komut seçenekleri.
 • Özel Seçenek içerisinde oyuncu dostu konfigürasyonlar.
 • Havadan havaya yakıt ikmali yeteneği (Daha sonra eklemeyi planlayın).
 • Kafkas tiyatrosunda (TBD) JF-17 için kampanyalar.
Desteklenen Diller: İngilizce, Geleneksel Çince

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum sistem gereksinimleri (DÜŞÜK grafik ayarları):
OS 64-bit Windows 7/8/10; DirectX11; CPU: 2.8 GHz'de Intel Core i3 veya AMD FX; RAM: 8 GB (ağır görevler için 16 GB); Boş sabit disk alanı: 60 GB; Ayrık ekran kartı NVIDIA GeForce GTX 760 / AMD R9 280X veya daha iyisi; internet aktivasyonu gerektirir.

Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen sistem gereksinimleri (YÜKSEK grafik ayarları):
OS 64-bit Windows 8/10; DirectX11; CPU: 3+ GHz'de Core i5 + veya AMD FX / Ryzen; RAM: 16 GB (ağır görevler için 32 GB); Boş sabit disk alanı: Katı Hal Sürücüsünde (SSD) 120 GB; Ayrı ekran kartı NVIDIA GeForce GTX 1070 / AMD Radeon RX VEGA 56, 8GB VRAM veya daha iyisi; Oyun kolu; internet aktivasyonu gerektirir.

Önerilen VR sistem gereksinimleri (VR grafik ayarları):
OS 64-bit Windows 8/10; DirectX11; CPU: 3+ GHz'de Core i5 + veya AMD FX / Ryzen; RAM: 16 GB (ağır görevler için 32 GB); Boş sabit disk alanı: Katı Hal Sürücüsünde (SSD) 120 GB; Ayrık ekran kartı NVIDIA GeForce GTX 1080 / AMD Radeon RX VEGA 64 veya daha iyisi; Oyun kolu; internet aktivasyonu gerektirir.

Yorumlar