Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

WRC 8 FIA World Rally Championship
28,80
den başlayan fiyatlarla
Mafia III: Definitive Edition
16,17
den başlayan fiyatlarla
Just Cause 4 Reloaded
13,80
den başlayan fiyatlarla
DCS: F/A-18C Hornet
 • DCS: F/A-18C Hornet
 • DCS: F/A-18C Hornet PC Fiyatları
 • DCS: F/A-18C Hornet PC Key Fiyatları
 • DCS: F/A-18C Hornet Fiyat Karşılaştırma
 • DCS: F/A-18C Hornet

DCS: F/A-18C Hornet

Çıkış Tarihi: 01.06.2018
Diller: İngilizce, Almanca, Kastilya İspanyolcası ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz DCS: F/A-18C Hornet fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı DCS: F/A-18C Hornet PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda DCS: F/A-18C Hornet oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
565,99

Oyun İstatistikleri

DCS: F/A-18C Hornet Yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • DCS: F/A-18C Hornet oyununun konusu nedir?

 • DCS: F/A-18C Hornet nereden indirilir?

 • DCS: F/A-18C Hornet nereden satın alınır?

 • DCS: F/A-18C Hornet Türkçe mi?

 • DCS: F/A-18C Hornet yaş sınırı nedir?

 • DCS: F/A-18C Hornet hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • DCS: F/A-18C Hornet ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

Hornet'imiz, 40 adam yıldan fazla süren yoğun araştırma, teknoloji geliştirme, sanat yaratımı ve çığır açan kodlamanın sonucudur. Hornet, eşit derecede etkileyici havadan yüzeye ve havadan havaya yetenekleriyle ilk, gerçek, çok rollü dövüşçüyü DCS World gökyüzüne getiriyor.

DCS: F / A-18C Hornet başlangıçta Açık Beta döneminde eklenecek çeşitli özelliklerle birlikte bir Açık Beta olarak piyasaya sürülüyor. Buna birkaç sensör, silah ve alt sistem dahildir.

DCS hakkında: F / A-18C Hornet


F / A-18C Hornet, "cam kokpitte" tek bir pilot tarafından uçulan çift motorlu, süpersonik bir avcı uçağıdır. Aşırı manevra kabiliyetini, ölümcül bir silah cephaneliğini ve bir uçak gemisinden operasyon yeteneğini birleştiriyor. Birkaç ülke tarafından işletilen bu çok rollü dövüşçü, 1986'dan günümüze kadar olan çatışmalarda etkili olmuştur.

Hornet, bir radar, hedefleme podu ve kask takılı bir nişangah içeren geniş bir sensör setiyle donatılmıştır. Hornet, 20 mm'lik dahili topuna ek olarak, güdümsüz bomba ve roketler, lazer ve GPS güdümlü bombalar, her türden havadan yüzeye füzeler ve hem radar hem de kızılötesi güdümlü havadan -hava füzeleri. Bu, bu tek uçakla inanılmaz bir oyun potansiyeli ile sonuçlanır.

Hornet ayrıca bir it dalaşında aşırı, düşük hızlı manevra kabiliyetiyle bilinir. Bu uçağın sunduğu gerçek güç hissini ve olağanüstü yetenekleri deneyimlemenizi sağlamak için Hornet'in uçuş aerodinamiğini ve kablolu uçuş kontrol sistemini modellemek için büyük çaba sarf ettik. Hornet inanılmaz derecede ölümcül olsa da uçması çok kolay bir uçaktır.

Uçak gemisi yetenekli bir uçak olan Hornet'imiz, bir PC oyunu için şimdiye kadar oluşturulmuş en detaylı uçak gemisiyle birlikte gelir. "Tekneden" mancınık, yalnızca DCS World'ün sunabileceği geniş bir hedef yelpazesine vurun, ardından "topu çağırın" ve taşıyıcıya inin. DCS: DCS Dünyasındaki F / A-18C Hornet, deneyimleyeceğiniz en zengin ve otantik dijital savaş havacılığını sağlar!

DCS'nin Temel Özellikleri: F / A-18C Hornet:


 • Profesyonel Uçuş Modeli (PFM) ve otantik Uçuş Kontrol Sistemi (FCS). Bu süpersonik savaş kuşunu uçurmanın heyecanını yaşayın.
 • Tamamen çalışan buhar mancınıkları, durdurucu teller, "köfte" iniş sistemi, TACAN navigasyonu, jet blast deflektörleri, radar antenleri, savunma sistemleri ve ışıklara sahip yeni, oldukça detaylı bir USS John C. Stennis uçak gemisi içerir.
 • F / A-18C'nin akla gelebilecek en gerçekçi modeli, her cıvata ve boya parçasına kadar, animasyonlu kontrol yüzeyleri, ışıklar, hasar modeli ve iniş takımı.
 • Hornet'in motorlar, yakıt, elektrik, hidrolik, radyolar, aydınlatma, acil durum ve çok daha fazlası gibi birçok alt sisteminin ayrıntılı simülasyonu. "Otomatik başlatma" gibi özellikler mevcut olsa da, bu son teknoloji ürünü makineyi kullanmayı öğrendikten sonra başarı duygusu abartılamaz.
 • Hareketli harita ekranına sahip atalet ve GPS navigasyon sistemleri, hedefinizi bulmanız ve sizi “anne” ye geri götürmeniz için birçok yol sağlar.
 • Düzinelerce havadan havaya ve havadan yere silah ve sensör. Basit roketlerden ileri teknoloji GPS ve lazer güdümlü bombalara kadar, şimdiye kadar yalnızca Hornet pilotlarının deneyimlediklerini deneyimleyin.
 • 6 serbestlik derecesine sahip fare etkileşimli, oldukça gerçekçi ve kapsamlı bir şekilde araştırılmış bir kokpit. Düğmelere ve hareketli anahtarlara basarak kokpit ile etkileşim kurun. Gelişmiş Sistem Modellememiz (ASM) ile uçağın bir parçası gibi hissedeceksiniz.
 • Otantik Hornet sesleri, Hornet'in üreticisi Boeing'in yardımıyla sağlanır.
 • Hornet'imiz için önde gelen uzatma buharı, kanat üstü buharı, gölgelikte yağmur ve yeni patlamalar gibi yeni efektler geliştirildi.
 • Sanal Gerçeklik desteği. Kendinizi simülasyona kaptırmak için en son VR teknolojilerinden yararlanın. G'lerin dışında, orada olduğunuzu hissedeceksiniz!
 • ABD Donanması, ABD Deniz Piyadeleri, Kanada, Avustralya, İspanya, İsviçre, Finlandiya ve çok daha fazlası için birden çok canlı.

Açık Beta Sürümü

Bu bir Açık Beta sürümüdür ve aşağıdaki öğeler Açık Beta geliştirme döneminde eklenecektir:


Sensörler:
TWS, SCAN RAID, AZ / EL özellikli A / A radarı
MAP, EXP1, EXP2, EXP3, SEA, GMT, PVU, AGR, IRA ve TA ile A / G radarı
AN / ASQ-228 ATFLIR Hedefleme Bölmesi
Ortak Kaska Monte Cueing Sistemi (JHMCS)
Bağlantı-16
AWW-13 Veri Bağlantısı Bölmesi
NVG'ler

Silahlar:
AGM-88C HARM
AGM-45A / B Örümcek
AGM-84D Blok 1C Zıpkın
AGM-84E SLAM
AGM-84H / K SLAM-ER
AGM-65E / F / G Maverick
AGM-154A / C JSOW
Walleye I / II ER / DL
GBU-10/12/16 / 24B Paveway II
GBU-38/31/32 JDAM
AIM-9X Sidewinder
AIM-7P Serçe
AIM-120B / C AMRAAM
Mk-40 Destructor Deniz Madeni
Mk-63 Quickstrike Deniz Madeni
Mk-77 Yangın Bombası

Tuzaklar:
ADM-141 TALD
GEN-X
Desteklenen Diller: İngilizce, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Rusça, Fransızca, Basitleştirilmiş Çince, Çekçe, English, German, Spanish - Spain, Russian, French, Simplified Chinese, Czech

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Minimum sistem gereksinimleri (DÜŞÜK grafik ayarları):
OS 64-bit Windows 7/8/10; DirectX11; CPU: 2.8GHz'de Core i3; RAM: 8 GB (çok oyunculu için 32 GB); Boş sabit disk alanı: 60 GB; Video: NVIDIA GeForce GTX 770 / ATI R9 280X DirectX11); internet aktivasyonu gerektirir.
Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Önerilen sistem gereksinimleri (YÜKSEK grafik ayarları):
OS 64-bit Windows 7/8/10; DirectX11; CPU: 3+ GHz'de Core i5 +; RAM: 16 GB (çok oyunculu için 32 GB); Sabit disk alanı: Katı Hal Sürücüsünde (SSD) 60 GB; Video: NVIDIA GeForce GTX 980 / ATI R9 Fury DirectX11 veya daha iyisi; Oyun kolu; internet aktivasyonu gerektirir.

Önerilen VR sistem gereksinimleri (VR grafik ayarları):

OS 64-bit Windows 7/8/10; DirectX11; CPU: 3+ GHz'de Core i5 +; RAM: 32 GB; Sabit disk alanı: Katı Hal Sürücüsünde (SSD) 60 GB; Video: NVIDIA GeForce GTX 1080 / ATI RX480 DirectX11 veya daha iyisi; Oyun kolu; internet aktivasyonu gerektirir.

Yorumlar