DCS: F-14A/B Tomcat
  • DCS: F-14A/B Tomcat
  • DCS: F-14A/B Tomcat PC Fiyatları
  • DCS: F-14A/B Tomcat PC Key Fiyatları
  • DCS: F-14A/B Tomcat Fiyat Karşılaştırma
  • DCS: F-14A/B Tomcat

DCS: F-14A/B Tomcat

Çıkış Tarihi: 13.03.2019
Diller: İngilizce

Enucuzoyun.com'da en ucuz DCS: F-14A/B Tomcat fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı DCS: F-14A/B Tomcat PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda DCS: F-14A/B Tomcat oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
565,99

Oyun İstatistikleri

DCS: F-14A/B Tomcat Yayınları

Oyun Hakkında

Şu anda Yalnızca DCS World Steam Edition Açık Beta'da Kullanılabilir

Grumman F-14 Tomcat, 32 yıldır ABD Donanması'nda görev yapan ve İran'da IRIAF ile hizmet vermeye devam eden iki mürettebatlı, değişken kanat geometrili, deniz hava üstünlüğü savaşçısıdır. F-14, 1970'lerden 2000'lerin ortalarına kadar ABD Donanması'nın cephe savaşçısıydı. Uzun hizmeti süresince, ABD Donanması'nın önde gelen hassas kara saldırı platformlarından biri ve tek başına havadan keşif varlıklarından biri haline geldi.

Tomcat'in kayda değer özellikleri, döner kanat konfigürasyonu, iki kişilik mürettebat ve güçlü AN / AWG-9 Silah Kontrol Sistemi (WCS) ve radardır. AWG-9, uzun menzilli AIM-54 Phoenix havadan havaya füzesinin kullanılmasına izin verir ve LANTIRN hedefleme podu, lazer güdümlü bombalar kullanarak hassas yere vuruşlara izin verir. F-14 Tomcat, iki Sidra Körfezi olayı, Operasyonlar Çöl Fırtınası Irak Özgürlüğü, Yugoslavya çatışması ve Afganistan üzerinde Sonsuz Özgürlük Operasyonu gibi çeşitli tarihi olaylarda yer aldı. Ayrıca ikonik sinema filmi Top Gun'da ölümsüzleştirildi ve The Final Countdown, Executive Decision ve diğerleri dahil olmak üzere diğer birçok uzun metrajlı filmde rol aldı.

Tomcat, İran İslam Cumhuriyeti Hava Kuvvetleri için uçulan 1980'lerin İran-Irak savaşında da hayati bir rol oynadı. Heatblur Simulations F-14A / B Tomcat, bu ikonik uçağı DCS World için yüksek kaliteli bir modül olarak simüle etmeyi amaçlamaktadır. Bu modül, birkaç yıllık araştırma, kodlama ve modellemenin sonucudur.

DCS'nin temel özellikleri: F-14 Tomcat şunları içerir:

• Tomcat'in hem A hem de B modellerinin simülasyonu. A modeli, Erken Erişim döneminde daha sonra B'yi takip edecektir.
• Gerçek, müze F-14 Tomcats'tan alınan lazer tarama ve fotogrametri kullanılarak oluşturulmuş oldukça ayrıntılı bir dış model.
• AIM-54 Phoenix ve LANTIRN bölmesini içeren birkaç F-14 Tomcat yükü için yeni modeller.
• Ayrıca F-14 Tomcats müzesinden fotogrametri kullanılarak inşa edilen inanılmaz derecede ayrıntılı ve hassas 6-DOF (Serbestlik Derecesi) kokpit.
• Mümkün olan en doğru F-14 uçuş modeli simülasyonunu sağlamak için ayarlanmaya devam edecek gelişmiş bir uçuş modeli.
• Aşağıdakileri içeren doğru uçak sistemleri simülasyonu:
o Otomatik Uçuş Kontrol Sistemi (AFCS).
o Değişken kanat geometrisi, kanat süpürme sistemi.
o Ayrıntılı elektrik, hidrolik ve yakıt sistemleri.
• Ön koltuktaki bir oyuncunun pilot olarak oynamasına ve arka koltuktaki bir oyuncunun Radar Önleme Görevlisi, RIO olarak hareket etmesine izin veren işbirliğine dayalı çok oyunculu.
• "JESTER" AI: İnsan RIO'suz tek oyunculu veya çok oyunculu modlarda uçarken RIO rolünü dolduran yeni, gerçeğe yakın bir AI.
• Arka koltukta RIO olarak hareket ederken uçağı tek oyunculu modda kullanan sınırlı işlevselliğe sahip bir "Iceman" AI.
• Her iki yapay zeka da, kapsamlı bir sesle işlenen ifadeler kitaplığıyla etkileşimli bir arayüze sahiptir.
• AN / AWG-9 Silah Kontrol Sisteminin (WCS) simülasyonu, şunları içerir:
o Özel bir AN / AWG-9 radar modeli Darbe Arama, Darbeli Doppler Arama, Tarama Sırasında Mesafe ve Tarama Sırasında Takip modlarının yanı sıra hem darbe hem de darbeli doppler Tek Hedef İzleme (STT) modlarına sahiptir.
o TWS modunu kullanarak AIM-54 Phoenix'i tek hedefte ve altı adede kadar hedefte aynı anda hazırlama ve başlatma yeteneği.
o Görüş Mesafesinin Ötesinde (BVR) durumlarda hedeflerin görsel olarak tanımlanmasını sağlayan Televizyon Kamera Seti (TCS).
o Link-4 veri bağlantısı, bir E-2 AWACS veya yüzey biriminden izlerin alınmasına izin verir.
• AIM-7, AIM-9 ve AIM-54 havadan havaya füzeler, çeşitli güdümsüz ve güdümlü bombalar ve roketler ve M61 Vulcan 20mm top dahil olmak üzere eksiksiz F-14A ve B Tomcat yükü.
• LANTIRN hedef belirleme bölmesinin işlevsel bir simülasyonu, RIO'nun pilot veya diğer uçaklar tarafından düşürülen lazer güdümlü mühimmatlara rehberlik etmesine izin verir (arkadaş-lasing).
• Oyuncunun havadan fotografik keşif görevini yerine getirmesini sağlayan Taktiksel Hava Keşif Pod Sistemi (TARPS). *
• Aletli Taşıyıcı İniş Sistemini (ICLS) ve Otomatik Taşıyıcı İniş Sistemini (ACLS) içeren tam işlevli taşıyıcı birlikte çalışabilirliği.
• Hem PDF hem de sürekli güncellenen çevrimiçi kılavuz olarak kapsamlı dijital kılavuz.
• Etkileşimli ve sesli öğreticilerden oluşan eksiksiz bir set.
• Hem F-14A hem de F-14B Tomcat için kapsamlı kampanyalar; biri Kafkas tiyatrosunda, diğeri ise Basra Körfezi tiyatrosunda geçecek.
* F-14A ve TARPS bölmesi Erken Erişim döneminde daha sonra takip edilecek ve öğreticiler ve kampanyalar da bu erken erişim sırasında uygulanacak ve genişletilecektir.

Desteklenen Diller: İngilizce

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum sistem gereksinimleri (DÜŞÜK grafik ayarları):
OS 64-bit Windows 7/8/10; DirectX11; CPU: 2.8GHz'de Core i3; RAM: 8 GB (çok oyunculu için 32 GB); Boş sabit disk alanı: 60 GB; Video: NVIDIA GeForce GTX 770 / ATI R9 280X DirectX11); internet aktivasyonu gerektirir.

Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen sistem gereksinimleri (YÜKSEK grafik ayarları):
OS 64-bit Windows 7/8/10; DirectX11; CPU: 3+ GHz'de Core i5 +; RAM: 16 GB (çok oyunculu için 32 GB); Sabit disk alanı: Katı Hal Sürücüsünde (SSD) 60 GB; Video: NVIDIA GeForce GTX 980 / ATI R9 Fury DirectX11 veya daha iyisi; Oyun kolu; internet aktivasyonu gerektirir.

Önerilen VR sistem gereksinimleri (VR grafik ayarları):
OS 64-bit Windows 7/8/10; DirectX11; CPU: 3+ GHz'de Core i5 +; RAM: 32 GB; Sabit disk alanı: Katı Hal Sürücüsünde (SSD) 60 GB; Video: NVIDIA GeForce GTX 1080 / ATI RX480 DirectX11 veya daha iyisi; Oyun kolu; internet aktivasyonu gerektirir.

Yorumlar