Kategoriler

Öneriler

Super Animal Royale
Ücretsiz
Danganronpa: Trigger Happy Havoc
31,00
den başlayan fiyatlarla
Crysis® 3
165,65
den başlayan fiyatlarla
DCS: Black Shark 2
  • DCS: Black Shark 2
  • DCS: Black Shark 2 PC Fiyatları
  • DCS: Black Shark 2 PC Key Fiyatları
  • DCS: Black Shark 2 Fiyat Karşılaştırma
  • DCS: Black Shark 2

DCS: Black Shark 2

Çıkış Tarihi: 02.08.2013
Diller: İngilizce, Almanca, Kastilya İspanyolcası ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz DCS: Black Shark 2 fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı DCS: Black Shark 2 PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda DCS: Black Shark 2 oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
353,89

Oyun İstatistikleri

DCS: Black Shark 2 Yayınları

Oyun Hakkında

DCS: Black Shark 2, Rus Ka-50 "Black Shark" saldırı helikopterinin bir simülasyonudur.

"Kara Köpekbalığı", Kuzey Kafkasya'da savaş görmüş, benzersiz ve ölümcül tek koltuklu bir Rus saldırı helikopteridir. Yüksek performanslı çift rotorlu sistemi, güdümlü füzeler, roketler, bombalar ve 30 mm top gibi ölümcül silahlarla birleştiriyor. Ka-50, fırlatma koltuğuna sahip olmasıyla da benzersizdir. Kokpitteki hemen hemen her düğme, düğme ve kadran işlevleri ve gelişmiş uçuş modeli, inanılmaz derecede gerçek bir uçuş hissi sağlar.

Ana Özellikler:

  • Fareyle tıklanabilen kontrollere sahip, son derece ayrıntılı altı serbestlik dereceli kokpit.
  • Rakipsiz uçuş fiziği sistemi.
  • Gerçekçi hasar modeli ve sistem arızası kaskad etkisi.
  • Motor, yakıt, hidrolik, elektrik, navigasyon, radyo, yangın söndürme, sensör ve silah sistemlerinin ayrıntılı modellemesi ve kontrolü (sıradan oyun modları da mevcuttur).
  • Roketler dahil füzeler, roketler ve top mermileri için gelişmiş silah fiziği.

Ka-50 Black Shark hakkında


Ka-50 saldırı helikopteri tasarımı
Ka-50 helikopteri, gündüz ve iyi hava muharebeleri için tasarlanmış yüksek performanslı bir savaş helikopteridir.

Kokpite takılan kapsamlı çepeçevre zırh, pilotu 12,7 mm zırh delici mermilere ve 23 mm mermi parçalarına karşı korur. Rotor kanatları, çeşitli yere dayalı otomatik silahlara dayanacak şekilde derecelendirilmiştir.

Ka-50, pilotun tüm irtifalarda ve hızlarda kaçmasına olanak tanıyan kurtarma fırlatma sistemine sahip dünyanın ilk operasyonel helikopteridir. K-37-800 roket destekli fırlatma sistemi, Moskova bölgesindeki Zvezda Araştırma ve Üretim Şirketi Anonim Şirketi tarafından üretilmektedir.

Silahlar
Misyona göre, tanksavar füzeleri, farklı kalibreli güdümsüz hava roketleri, havadan havaya füzeler, silahlar, bombalar ve diğer silahlar dahil olmak üzere çeşitli silahların maksimum iki tonluk bir silah yüküne kadar bir kombinasyonu seçilebilir.

Helikopter, dört alt kanat süspansiyon ünitesi ve kanat ucu karşı önlem bölmeleri ile donatılmış, ortaya monte edilmiş küçük kanatlara sahiptir. Helikopterin iki kanat altı dış deposuna 12 adede kadar Vikhr süpersonik tanksavar füzesi monte edilebilir. Lazer ışınına binen Vikhr füzesinin, 8 km'ye kadar bir menzildeki bir tanka karşı bire yakın bir hedef vurma olasılığına ve 900 mm kalınlığa kadar aktif zırh dahil her tür zırhı delme kabiliyetine sahip olduğu belirtiliyor.

Ka-50, havadan veya yer hedeflerine karşı kullanım için sınırsız azimut ve yükseklik aralığı montajına sahip 2A42 hızlı ateş eden 30 mm'lik bir topla donatılmıştır. Silah, 460 mermi mermi ile donatılmıştır: taşınan iki tür, yüksek parçalanma ve patlayıcı yangın mermileri ve zırh delici mermiler. Pilot, uçuş sırasında mühimmat türünü seçer. Mühimmatın ağırlığı her turda 0.39 kg, namlu çıkış hızı 980 m / s ve menzil 4 km'ye kadar. Top, iki ila 4 mrad arasında bir açısal atış doğruluğu sağlar.

Aviyonik
Uçuş sistemleri, eylemsiz navigasyon sistemi (INS), otopilot ve baş üstü ekranı (HUD) içerir. Sensörler, Shkval adı verilen ileriye dönük optik sistemi içerir.

Karşı önlemler
Ka-50, havşa dağıtıcılarla donatılmıştır.

Motorlar
Ka-50, her biri 2.200hp (1.660kW) sağlayan iki TV3-117VMA turboşaft motorla güçlendirilmiştir. Motorlar, savaşta beka kabiliyetini artırmak için gövdenin her iki tarafına yerleştirilmiştir. Helikopter ayrıca kendi kendine yeten operasyon için bir yardımcı güç ünitesine (APU) sahiptir.

Desteklenen Diller: İngilizce, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Rusça, Fransızca, Basitleştirilmiş Çince

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum sistem gereksinimleri (DÜŞÜK grafik ayarları):
OS 64-bit Windows 7/8/10; DirectX11; CPU: 2.8GHz'de Core i3; RAM: 8 GB (çok oyunculu için 32 GB); Boş sabit disk alanı: 60 GB; Video: NVIDIA GeForce GTX 770 / ATI R9 280X DirectX11); internet aktivasyonu gerektirir.

Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen sistem gereksinimleri (YÜKSEK grafik ayarları): OS 64-bit Windows 7/8/10; DirectX11; CPU: 3+ GHz'de Core i5 +; RAM: 16 GB (çok oyunculu için 32 GB); Sabit disk alanı: Katı Hal Sürücüsünde (SSD) 60 GB; Video: NVIDIA GeForce GTX 980 / ATI R9 Fury DirectX11 veya daha iyisi; Oyun kolu; internet aktivasyonu gerektirir.

Önerilen VR sistem gereksinimleri (VR grafik ayarları): OS 64-bit Windows 7/8/10; DirectX11; CPU: 3+ GHz'de Core i5 +; RAM: 32 GB; Sabit disk alanı: Katı Hal Sürücüsünde (SSD) 60 GB; Video: NVIDIA GeForce GTX 1080 / ATI RX480 DirectX11 veya daha iyisi; Oyun kolu; internet aktivasyonu gerektirir.

Yorumlar