Üye Ol / Giriş Yap
KATEGORİLER

Cyber Hunter PC Fiyatları

Çıkış Tarihi: 17.06.2020
Diller: İngilizce , Fransızca , Almanca , Kastilya İspanyolcası ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Cyber Hunter fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Cyber Hunter PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Cyber Hunter oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.

Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat

Cyber Hunter Hakkında

Cyber Hunter Graphics Güncelleme Sürümü: Dreamland grafik güncellemeleri ve birinci şahıs perspektifi geliyor! Yeni takım düellosu, yeni silah araştırma kurumu, birinci şahıs perspektif takım düellosu ile yepyeni CS5 Sezonu, hepsi sizin için orada!

Yeni Sürüm Özellikleri

Dreamland Graphics Remake, Yeni Nesil Gerçekçi Gunfight
Devrim niteliğindeki yeni motor ile gerçekçi ortam, mobil atış oyunları için yeni grafik standardı belirliyor! Dreamland yeniden yapıldı. Sahnenin genel aydınlatmasında, zeminde, küresel gökyüzünde ve hale efektinde tam bir gelişme.
Her bir çimen, ağaç, çiçek, taş ve sıradan ev bıçağı tamamen yeniden yapılandırıldı.

Birinci Kişi Modu, Sürükleyici Bir Shoot-off
Birinci şahıs bakış açısı, Cyber Hunter'a yeni bir ek olarak takım düellosunda yeni bir deneyim sunuyor! Gerçek savaşın ateşi ve dumanı arasında, hayatta kalan acımasız zorluklarla yüzleşin! Yeni birinci kişi modu geliyor! Yeni perspektif modu ilk olarak takım oyunlarında sunulacak.

CS5 Sezonu Geliyor, Maskeli Suikastçı Çıkışları
CS5 Season geliyor ve Masked Assassin ilk çıkışını yapıyor. Bıçaklar dışarı, bir savaşçının ruhu asla ölmez! Zengin seviye ödülleri ve yeni Premiumlar hemen köşede!
Overlord-Cariye temalı kostüm, yeni uçan kılıç kaykay, makine akrep motosikleti, kılıç ve kalkan dekoratif sırt ve çeşitli temalı silah kaplamaları, vb., Üzerlerinde adınızın yazılı olduğu tonlarca ödül!

Arsenal Araştırma Kurumu, Yeni Silah Yükseltme Sistemi
Yeni silah yükseltme sistemi tanıtıldı! Wanderers, silahların gelişmiş seviyesini yükseltmek ve onlara gelişmiş görünümler, sarkıtlar ve öldürme yayını gibi gelişmiş efektler vermek için değişiklik parçaları toplayabilir.
Yükseltmeden sonra, silahtaki tüm kaplamalar aktif hale gelir. Bir ömür boyu keyif almak için bir kez ödeyin!

Özellikleri:
- Birbirine benzeyen yüzlere sahip canlı karakterler -
Yeni nesil yüz şekillendirme sanatı ve yüzden fazla kozmetik tasarımla farklı ve canlı kahramanlar yaratılabilir.

- Özel beceriler ve taktikler -
Optik kamuflaj, kuantum bariyerleri, görünmez kuvvet alanları, ateş desteği gibi birçok taktik beceri. Kendi taktik sisteminizi formüle edebilirsiniz

- İhtiyacınız olanı aramak için gökyüzüne çıkın. Bir parkur uzmanı olun ve düşmanlarınızı şık bir şekilde alt edin -
Gökyüzünde süzülün, derin bir denize dalın, tırmanın ve yuvarlanın, hızlı tempolu serbest dövüş sırasında kullanabileceğiniz birçok parkur hareketi vardır.

- Kum havuzu dünyasında keşfedin ve savaşın -
100 metre yüksekliğindeki su şelaleleri, çöl tapınakları ve bataklık kalıntıları dahil olmak üzere tüm arazi özgürce keşfedilmeye açıktır. Bu dünyada çok sayıda silah bulacaksınız.
Desteklenen Diller : İngilizce , Fransızca , Almanca , Kastilya İspanyolcası , Rusça , Japonca , Basitleştirilmiş Çince , Geleneksel Çince , Brezilya Portekizcesi , Korece , Tayca , Vietnamca

Sistem Gereksinimleri

En Düşük Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
 • İşletim Sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel Core I3-4160
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4600
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Önerilen:
 • İşletim Sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel Core I5-6500
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan