Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
190,71
den başlayan fiyatlarla
Palworld
370,22
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
790,18
den başlayan fiyatlarla
Curse of the Dead Gods İncelemesi

Curse of the Dead Gods İncelemesi

Rogue benzeri oyunları sevenlerin beklediği Rogue benzeri oyun.

Hızlı, Kanlı ve Çarpıcı Bir Görsel Şölen

Eğer Hades’in görsel stili hoşunuza gittiyse Curse of the Dead Gods’ı da beğeneceksiniz. Gölgelerin yoğun olarak kullanıldığı, Darkest Dungeon ve HellBoy sanat stiline sahip bir oyun. Bu oyun için Hades’ten ilham alan ilk oyun diyebiliriz ve kesinlikle sonuncu oyunda olmayacaktır. Oyun sınırsız güç ve sonsuz yaşam gibi ütopyaların peşinden koşan cesur bir mezar kaşifinin Aztek benzeri bir medeniyetin antik kalıntılar arasındaki macerasını anlatıyor. Oyun tatmin edici bir kombo sistemi olan Diablo tarzı zindan tarayıcılarını andırıyor. Bir dizi saldırıyı sonlandıran oyuncu, daha acımasız ve güçlü bir canavarı serbest bırakıyor. Temel silah kombinasyonları tabanca ve yay gibi silahlar. 

9Mükemmel
  • Harika Grafikler
  • Benzersiz bir dünya
  • Etkileyici Hikaye
  • Yozlaşma sistemi oyun ilerdikçe başa bela olabiliyor

Kendi Yolunuzu Seçin

Curse of the Dead Gods'da oyuncuların yaptığı hemen hemen her şey Dark Souls benzeri bir dayanıklılık sistemine bağlı. Temel saldırılar dayanıklılığı düşürmez, ancak kaçma ve ikincil silahların tümü bu kaynaktan beslenir ve akıllıca kullanılmaları gerekir. Savuşturmak, yapması tehlikeli olsa da, tüm dayanıklılığı geri kazandırır. Bu yüzden oyun boyunca savaşacağınız çeşitli canavarlara karşı fırsat geldiğinde saldırmayı, gerekirse kaçmayı ve doğru anda karşı koymayı öğrenmelisiniz. Curse of the Dead Gods'da oyuncu kendi yolunu seçerek ilerleyebilir. Bu aynı zamanda doğru zamanda doğru kararların verilmesini gerektirir. Bir silahı denemeden önce altının olduğu yere gitmeli miyim? İstatistikler, yeni kalıntılardan daha mı önemli? Bu seçimler bölüm sonu canavarlarına karşı şansınızı artırıp azaltıyor.

Yozlaşmanın Bedeli

Curse of the Dead Gods aynı zamanda Darkest Dungeon'a benzer bir sistem kullanır. Ne kadar derine inerseniz, zindanın ve içinde yaşayan yaratıkların yozlaşması o kadar fazla olur. Bu yozlaşma farklı yetenekler ve güçler sağlar ancak karşılığında bir bedel talep eder. Yozlaşma biriktirmek, düşmanlar tarafından tokatlanmak ve hatta aşamalar arasında ilerlemek kadar kolaydır. Paranız düşükse, eşyalar ve biraz fazladan Yozlaşma için kendi kanınızın bir kısmını da sunabilirsiniz. 

Ucuz Bir Taklit mi? Kesinlikle Hayır!

Curse of the Dead Gods, türün diğer birkaç oyunun özelliklerini içerse de, bu ucuz bir taklit olduğu anlamına gelmez. Eşsiz görselleri ve benzersiz ortamı sayesinde çekicilikle dolup taşan, kendine has bir oyun. Diğer rogue benzeri oyunlar gibi, Curse of the Dead Gods eğlencesi açık uçlu ve tekrar oynanabilir olmasından kaynaklanıyor. Bir sonraki köşede ne bulacağınızı asla bilemezsiniz ve her ölüm, ana üsse geri dönmek, satın alabileceğiniz yeni şeyleri kontrol etmek ve bir sonraki maceraya hazırlanmak için bir fırsat sunuyor. Curse of the Dead Gods’ın sistem gereksinimlerine göz atarsak Core i3 işlemci, 4GB Ram, 2GB ekran kartı ve 2GB sabit disk alanı yeterli olacaktır.

Curse of the Dead Gods
Curse of the Dead Gods
138,01
den başlayan fiyatlarla

 

Curse of the Dead Gods yayınları