Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
190,09
den başlayan fiyatlarla
Palworld
492,12
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
787,59
den başlayan fiyatlarla
Crime Boss: Rockay City İnceleme

Crime Boss: Rockay City İnceleme

Crime Boss: Rockay City, 90'larda geçen bir kooperatif nişancı oyunudur ve oyuncuların bir avatar seçmesine ve serserileri vurup biraz ganimet elde etmeye çalışırken görevleri tamamlamasına olanak tanır.

Oyuncular, ölümü önlemek için birincil ve ikincil silahların yanı sıra el bombaları veya tuğlalarla donatılmış olarak gelen birkaç benzersiz karakter modeli arasından seçim yapabilir. Oyun, görevleri tamamladıkları için oyuncuları, düşmanları veya tüm SWAT ekiplerini alt ettiklerinde dolan Grand Theft Auto tarzı bir yıldız derecelendirmesiyle ödüllendiriyor.

6Ortalama
  • GTA'yı andıran yıldızlı sistem
  • Karakter çeşitliliği
  • Dünya tasarımı ve grafikler
  • Yapay zeka tatmin edici değil
  • Kişiselleştirme opsiyonları kısıtlı

Crime Boss: Rockay City Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Crime Boss: Rockay City
Crime Boss: Rockay City
426,50
den başlayan fiyatlarla

Hikaye

Crime Boss: Rockay City'nin hikayesi 90'larda geçiyor ve farklı suç faaliyetleriyle dolu bir soygunu içeriyor. Baker's Battle adlı Michael Madsen'in oynadığı tek oyunculu bir hikayeyi takip ediyor. Oyuncular, her biri benzersiz silahlara ve ekipmanlara sahip çeşitli karakter modellerinden bir avatar seçebiliyor.

crime boss rocket city inceleme

Oynanış

Crime Boss'un oynanışı, tipik bir nişancı oyunundan farklı değil. Görev alanına sızmak için arkadaşlarınızla takım oluşturursunuz, yol boyunca serserileri vururken bir yandan da biraz ganimet elde etmeye çalışırsınız. Oyun, oyuncuların daha yüksek puanlar için daha taktiksel olarak oynamasına izin veren alt hedeflere sahiptir, ancak istenirse gizlilik tamamen bir kenara bırakılabilir. Karakter modellerinde ve silahlarda çeşitlilik olmaması nedeniyle bir süre sonra tekrara dönüşebilse de çekimleri oldukça keyifli. Ayrıca, polis memurları düştüğünde dolan ve oyuna fazladan bir kaotik eğlence katmanı ekleyen Grand Theft Auto tarzı bir yıldız derecelendirmesi de var.

Oyun mekaniği, görev alanlarına sızma ve ganimet kapma gibi görev hedeflerini tamamlamaya çalışırken düşman dalgalarını vurmayı içerir. Ayrıca her görevde oyuncuların daha taktiksel oynayarak daha yüksek skorlar elde etmelerini sağlayan alt hedefler mevcuttur. Dövüş açısından, AI özellikle akıllı değildir ve oyuncular dikkatli olmazlarsa kendilerini bunalmış bulabilirler. Karakter özelleştirme sınırlıdır, ancak oyuncular karakterlerine biraz kişilik katmak için farklı silahlar ve ekipmanlar arasından seçim yapabilir. Genel olarak, Crime Boss: Rockay City, türün hayranları için pek çok aksiyon filmi mecazıyla keyifli, kaotik bir co-op deneyimi sunuyor.

crime boss rocket city hikaye

Grafikler

Grafikler açısından Crime Boss: Rockay City, bir nişancı oyunu için iyi görünüyor. Karakter modelleri, sınırlı özelleştirme seçeneklerine rağmen yeterince farklı görünüyor, ortamlar, oyuncuları eldeki görevden bunalmadan veya dikkatlerini dağıtmadan dünyanın içine çekecek kadar renkli ve ayrıntılı. Ayrıntılı ve gerçekçi karakter modelleri, oyunculara bir aksiyon filmine aitmiş gibi görünen karakter seçenekleri sunuyor. Çekim mekaniği sağlam ve AI yeterli. Bununla birlikte, karakter özelleştirme seçeneklerinin olmaması ve görevlerin tekrarlayan doğası bazen sıkıcı olabilir. Sonunda, grafiklerin gerçekten beklentileri karşılayıp karşılamadığını veya sürükleyici bir deneyim sunup sunmadığını bilmiyorum.

crime boss rocket city oynanır mı

Crime Boss: Rockay City Oynamaya Değer mi?

Genel olarak, Crime Boss: Rockay City, arkadaşlarınızla akılsız bir atış eğlencesi veya öldürmek için zamanınız varsa solo mod arıyorsanız oynamaya değer. Grafikler, deneyimi azaltmayacak kadar iyi ancak çığır açan görseller de beklemeyin. Yalnızca düşman ordularını vurmaktan daha karmaşık veya zorlu bir şey arıyorsanız, sınırlı özelleştirme seçenekleri ve düşman yapay zekasının genel olarak zeki olmaktan daha az olması nedeniyle oyun bir süre sonra tekrarlı hale geldiğinden, bu sizin için olmayabilir.

Crime Boss: Rockay City yayınları