Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Marvel's Spider-Man Remastered
383,04
den başlayan fiyatlarla
Stray
160,00
den başlayan fiyatlarla
NBA 2K23
1.069,41
den başlayan fiyatlarla
CrazyFlasher7 Mercenary Empire
 • CrazyFlasher7 Mercenary Empire
 • CrazyFlasher7 Mercenary Empire PC Fiyatları
 • CrazyFlasher7 Mercenary Empire PC Key Fiyatları
 • CrazyFlasher7 Mercenary Empire Fiyat Karşılaştırma
 • CrazyFlasher7 Mercenary Empire

CrazyFlasher7 Mercenary Empire

Çıkış Tarihi: 19.01.2021
Diller: Basitleştirilmiş Çince

enucuzoyun.com'da en ucuz CrazyFlasher7 Mercenary Empire fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı CrazyFlasher7 Mercenary Empire PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda CrazyFlasher7 Mercenary Empire oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
Ücretsiz

Oyun İstatistikleri

CrazyFlasher7 Mercenary Empire yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • CrazyFlasher7 Mercenary Empire oyununun konusu nedir?

 • CrazyFlasher7 Mercenary Empire nereden indirilir?

 • CrazyFlasher7 Mercenary Empire nereden satın alınır?

 • CrazyFlasher7 Mercenary Empire Türkçe mi?

 • CrazyFlasher7 Mercenary Empire yaş sınırı nedir?

 • CrazyFlasher7 Mercenary Empire hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • CrazyFlasher7 Mercenary Empire ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

rol işlemi
1. Karakterin hareketlerini her yöne kontrol etmek için klavyedeki "W" "S" "A" "D" tuşlarını kullanın.
2. Karakteri çalıştırmak için "A" veya "D"ye çift tıklayın.
3. Saldırı tuşu "J" ve atlama tuşu "K" (sadece boş el ve soğuk silah modunda)
Zıplayabilir, kısa silah modunda "K" tuşu saldırı tuşu olarak da kullanılır ve uzun silah modunda "K" tuşunun etkisi yoktur)
4. Bir eşyanın üzerinde durmak ve "J" tuşuna basmak, karakterin eşyayı almasını sağlayabilir.
5. Silah değiştirme numarası "1" silahsız mod, "2" sayı soğuk silah modu, "3" sayı tabanca, hafif makineli tüfek ve diğer kısa silah modu, "4" sayı uzun silah modu, "5" sayı el bombası modu.
6. "R" tuşu şarjörü değiştirir ve "Q" saldırı modunu değiştirir.
7. "7", "8", "9" kurtarma tipi sahne kısayol tuşları; "Y" "U" "Ben" "O" "P" "[{" beceri kısayol tuşları.
8. Ticaret, öğrenme becerileri ve diğer işlevler için ilgili menüyü açmak için fare ile NPC'ye tıklayın.

Silah sistemi
1. Silah değiştirme numarası "1" silahsız mod, "2" sayı soğuk silah modu, "3" sayı tabanca, hafif makineli tüfek ve diğer kısa silah modu, "4" sayı uzun silah modu, "5" sayı el bombası modu.
2. Silahsız savaş
(1) Bir dizi birleşik zımba yapmak için "J" düğmesini basılı tutun.
(2) Zıplamak için "K" ye basın ve uçan tekme yapmak için havada "J" ye basın.
(3) Oyuncunun tercihlerine göre, ihtiyacınız olan becerileri sağ alt köşedeki beceri kısayol çubuğundan düzenleyebilirsiniz. Önce "Envanter"deki "Beceriler" seçeneğinin altındaki beceri simgesini değiştirin.
Oyun ekranının sağ alt köşesindeki beceri kısayol çubuğuna sürükleyin ve becerileri kullanmak için klavyedeki ilgili "Y" "U" "I" "O" "P" "[{" tuşlarını kullanın.
3. Soğuk silah savaşı
(1) Soğuk silah moduna geçmek için "2"ye basın, soğuk silahla öldürmek için "J"ye basın ve basılı tutun.
(2) Düşmanı elinizdeki silahla bıçaklamak için çalışır durumdayken "J" tuşuna basın.
4. Modern silah savaşı
(1) Kısa silah moduna geçmek için "3"e basın, sol ve sağ ellerin kısa silahlarını istediğiniz zaman donatabilirsiniz ve sırasıyla sol ve sağ ellerin ateşlemesini kontrol etmek için "J" ve "K" tuşlarına basabilirsiniz.
(2) Uzun tabanca moduna geçmek için "4"e basın, ateş etmek için "J"ye basın.
(3) El bombası moduna geçmek için "5"e basın, el bombasını atmak için "J"ye basın.
(4) El bombaları hariç, tüm ateşli silahlar "R" tuşuna basılarak değiştirilebilir. Çift telli ateşli silahlar bir seferde 2 şarjörün yerini alabilir.
(Fakat dikkat etmeniz gereken bir önceki şarjörde kalan mermiler şarjör değiştirirken atılacaktır) Not: Ateşli silahın üzerine mouse yerleştirildiğinde silaha giriş yapılacaktır.
Farklı silahların karşılık gelen dergilerini kullanması gerekir. Oyun NPC'sinde bulunmayan dergiler oyun mağazasından satın alınabilir.

Ekipman öğeleri
Oyun ekranının altında soldan sağa doğru pervane çubuğu, görev çubuğu, müzik ve sistem ayarları olmak üzere dört simge vardır.

Eşya ekipmanı arayüzünü açmak için envanter simgesine tıklayın
Yukarıdaki şekilde gösterildiği gibi, alt envanterden sürükleyin (seçilen öğe üzerinde farenin sol düğmesini basılı tutun) ve öğeyi donatmak için üst ekipman alanındaki ilgili konuma donatın. Donanımlı öğeye tıklayın.
Simgenin sağ üst köşesindeki küçük X, ekipmanı kaldırabilir. HP iksirleri, MP iksirleri ve konserve sığır eti gibi gıda maddeleri ekranın sol alt kısmındaki kısayol çubuğuna sürüklenebilir.
Gıda maddelerinin kullanımını kolaylaştırmak için klavyede karşılık gelen "7", "8" ve "9" tuşlarını kullanın. Gereksiz aksesuarlar, atmak için arayüzün sağ alt köşesindeki çöp kutusu simgesine sürüklenebilir.

Görevi görüntüle
Görev bilgileri arayüzünü açmak için oyun ekranının altındaki görev çubuğu simgesine tıklayın.
"Görevim" seçeneği, mevcut görev durumunu ve görev ayrıntılarını görüntüleyebilir.
"Olay günlüğü" seçeneğinde tamamlanan görevleri görüntüleyebilirsiniz. Görev durumu iki duruma ayrılır: devam ediyor ve tamamlandı. Devam eden görevler için lütfen ayrıntılı bilgilerdeki istemleri izleyin.
(Eşyanın alınmasını isteme görevi, belirtilen öğe alındıktan sonra üsse geri dönmelidir, aksi takdirde görev tamamlanamaz)
Görev tamamlandıktan sonra oyun ekranının sağ alt köşesinde bir istem simgesi belirecektir. Şu anda görevi tamamlayan NCP'yi arayarak görevi tamamlayabilirsiniz. Ödülü alırken bir sonraki görevi üstlenin.Eşya satın al ve sat
Eşya satın al: Andy Law (zırh), The Girl (ilaç gıda), Blue (bakkaliye), Shop Girl (silah ve mühimmat) üssünde
Ve BPK ekibinin Boy (mühimmat) eşyaları alıp satabilir. Onlarla konuşun (farenin sol tuşuyla karaktere tıklayın)
Satın alma öğesi arayüzünü açmak için "Ürün satın al" seçeneğini seçin, satın almak istediğiniz öğeye tıklayın ve öğeleri satın almak ve satmak için Tamam'a tıklayın:
Satın alma eşyası arayüzünü açarken karakter envanterini açın ve satmak istediğiniz eşyayı karakter envanterinden eşya satmak için satın alma eşyası arayüzüne sürükleyin.


Sistemi yükseltme
Oyun arayüzünün altında bir dizi yeşil deneyim yuvası var.
Yeşil deneyim değeri boş yuvayı dolduğunda bir seviye artırabilirsiniz ve saldırı gücünüz, savunma gücünüz, hızınız ve diğer değerleriniz iyileşir. Deneyim yuvasının solundaki sayı şu anki
Düşmanları yenerek ve bir önceki seviyedeki görevleri tamamlayarak deneyim puanları kazanabilirsiniz. Daha yüksek seviyelere sahip düşmanları yenerken ve zorlu görevleri tamamlarken çok fazla deneyim kazanabilirsiniz.

Beceri sistemi
Tabanda Andy Law ve Blue ile diyalog (farenin sol tuşuyla karaktere tıklayın), öğrenme becerileri arayüzünü açmak için "Beceriler" seçeneğini seçin
Öğrenmek istediğiniz beceriye tıklayın ve başarılı bir şekilde öğrenmek için Tamam'a tıklayın. Beceriyi yükseltmek için aynı beceriyi öğrenmeyi tekrarlayın, şu anda en yüksek seviye 10'dur.
Öğrenme becerilerinin beceri puanları tüketmesi gerekir, her seviyede belirli bir beceri puanı alabilirsiniz

NPC
Ayrıntılı temel haritayı genişletmek için ekranın sağ üst köşesindeki küçük haritaya tıklayın
Ayrıntılı harita, her bir önemli NPC'nin konumunu, üssün içindeki tesislerin konumunu ve her büyük haritanın girişini gösterir.

Askılı sistem
Üssün bodrum katındaki en soldaki oda, deneyim puanları kazanmak için dambıl, barbell ve kazık kullanabileceğiniz bir spor salonu.
Fare bir eğitim öğesine hareket ettirildiğinde sarı bir ışık efekti olacaktır.

Berber dükkanı
Berber dükkanının yeri, kaidenin birinci katındaki paralı asker salonunun sol tarafındadır. Karakterin saç stilini ve saç rengini değiştirmek için berber dükkanında belirli bir K puanı ödeyebilirsiniz.


Not: Eşyaları aldıktan sonra, lütfen oyun ekranının sağ üst köşesine tıklayın, oyunu küçük haritanın yanında kaydedin veya oyunu kaydetmek için sistem ayarlarından güvenli çıkışı kullanın.
(Oyundan çıkmak için tıkladıktan sonra "İptal"e tıklayarak kaydetme amacına ulaşırken oyuna devam edebilirsiniz). Öğeyi aldıktan sonra oyun kaydedilmezse, tarayıcıyı doğrudan kapatın
Öğelerin kaybolmasına neden olabilir. Lütfen oyunculara özel dikkat gösterin! ! !
oyundan çık
Oyun ekranının sağ üst köşesinde mini haritanın sol tarafında bir simge var. Oyun verilerini kaydetmek ve oyundan çıkmak için tıklayın.
Ayrıca sistem ayarları arayüzündeki "Güvenli Çıkış" butonunu kullanarak verileri kaydedebilir ve oyundan çıkabilirsiniz. Oyundan çıkmak istemiyorsanız, kaydetme işlemi başarılı olduktan sonra oyuna devam etmek için "İptal" düğmesine tıklayın.

Desteklenen Diller: Basitleştirilmiş Çince

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: windows
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • İşletim Sistemi: windows7

Yorumlar