Kategoriler

Öneriler

Super Animal Royale
Ücretsiz
Danganronpa: Trigger Happy Havoc
31,00
den başlayan fiyatlarla
Crysis® 3
165,65
den başlayan fiyatlarla
Corpse Party
 • Corpse Party
 • Corpse Party PC Fiyatları
 • Corpse Party PC Key Fiyatları
 • Corpse Party Fiyat Karşılaştırma
 • Corpse Party

Corpse Party

Çıkış Tarihi: 25.04.2016
Diller: İngilizce, Japonca

Enucuzoyun.com'da en ucuz Corpse Party fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Corpse Party PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Corpse Party oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
24,00

Oyun İstatistikleri

Corpse Party Yayınları

Oyun Hakkında

Kisaragi Akademisi öğrencisi Mayu Suzumoto, geride büyük bir arkadaş grubu ve sayısız güzel anı bırakarak yeni bir liseye transfer oluyor. Arkadaşı Ayumi, bu hareketle başa çıkmasına yardımcı olmak için görünüşte masum bir plan tasarladı: Tüm grup, tüm katılımcıları birbirine bağlaması gereken "Sachiko Ever After" adlı internette bulduğu bir cazibeyi gerçekleştirmek için bir araya gelecek. sonuna kadar arkadaş olarak.

Bu beklendiği gibi gitmiyor.

Yoğun bir depremin ardından grup, bir zamanlar kendi okullarının sahasında duran ancak uzun zaman önce yıkılmış olan, trajediye uğramış bir kurum olan Heavenly Host Elementary'nin alternatif bir gerçeklik versiyonunda ayrı ve tuzağa düşmüş halde bulmak için uyanır. Burada, ilkokul çağındaki çocukların intikamcı ruhları hayatlarını ve akıl sağlıklarını tehdit ediyor ve kaçmanın tek umudu - çok daha az hayatta kalmak - önlerinde mahsur kalanların cinayetlerini çevreleyen tüyler ürpertici ayrıntıları ortaya çıkarmaktır.

Corpse Party , 2011'de Sony'nin PlayStation®Portable sisteminde piyasaya sürüldüğünde önemli bir hayran kitlesi kazanan kült klasik korku oyununun orijinal Windows sürümüdür. 1996'da bağımsız bir RPG Maker macera oyunu olarak hayata başlayan oyun, büyük ölçüde rafine edildi ve hikaye büyük ölçüde Daha fazla karakter, daha ayrıntılı etkileşimler, daha karanlık hikaye öğeleri, 5.000'den fazla seslendirme dizisi ve düzinelerce şok edici, dehşet verici son içeren bu 2008 yeniden yapımı için genişletildi. Oyuncular, iki veya üç kişilik gruplara ayrılmış ve intikamcı ruhlar, ölümcül gizemler ve tabii ki cesetlerle dolu, dünya dışı bir ilkokulda hapsolmuş dokuz ana karakterin ve birkaç yan karakterin kontrolünü ele geçirirler. Atmosferik 2 boyutlu bir ortamda nesneleri ve bedenleri inceleyerek etrafta dolaşırken, 50 yılı aşkın bir süreye yayılan bir korku hikayesi ortaya çıkmaya başlar ve oyuncu seçimleri hem hikayenin nasıl biteceğini hem de onu kimin yaşayacağını belirler.

ANA ÖZELLİKLER

Atmosferi Geliştirmek İçin Kullanılan Son Derece Ayrıntılı Retro Tarzda Grafikler
İlk RPG Maker Corpse Party'den sonra modellenen oyunun 16 bit tarzı 2D görselleri, hayal gücünü harekete geçiren kasıtlı bir kopukluk yaratmaya yardımcı olur ve oyuncunun en güçlü yeni nesil sistemin gösterebileceğinden çok daha kötü şeyleri tasavvur etmesine yol açar.

Kararlarınızın Tüm Farkı Yarattığı Macera Tarzı Oyun
İşaretle ve tıkla macera oyunu ile klasik JRPG sans savaşları arasında bir haç gibi oynayan Corpse Party , oyunculara Heavenly Host İlkokulunun her köşesini derinlemesine keşfetme özgürlüğü vererek hikayenin gidişatını önemli ölçüde değiştiriyor ve nihai sonuca dayanıyor. karakterlerin nereye gittiğine ve ne yaptıklarına.

PC'ye Özgü İçerikle Bölüm Temelli Hikaye Anlatma
Hikaye, her biri birden çok sona sahip beş ana bölüm ve oyunun PSP ™ sistemi ve Nintendo 3DS ™ sistem benzerlerinden farklı olan çok sayıda sahne ile anlatılıyor. Buna ek olarak, biri Corpse Party: Book of Shadows'un "Tooth" öyküsünün klasik Corpse Party macera tarzında ek içerikle yeniden yaratılan PC'ye özel yeniden anlatımı olan dört bonus bölümü var.

Orijinal Japonca Seslendirme ve Karakter Sanatı ile Metin Atlama Özelliği
Orijinal indie ses kadrosundan 5.000'den fazla sözlü Japonca diyalog, aksiyonu tamamlıyor ve dizi gazileri için tanıdık karakterlere yeni dönüşler veriyor. Ek olarak, orijinal PC'ye özel karakter sanatı tamamen bozulmamış ve her sonun peşinde koşan adanmış oyunculara, tekrarları bir esinti yapmak için hızlı bir ileri sarma işlevi veriliyor.

Her Şeyi Başlatan Oyun
2008'de ilk kez piyasaya sürüldüğünde, bu oyun Japonya'da bir Corpse Party patlamasına yol açtı: yeniden yapımlar, devam filmleri, yan oyunlar, fan oyunları, manga, anime, canlı aksiyon drama dizileri ve daha fazlasının yanı sıra Corpse Party'den ilham alan sayısız korku oyunu diğer bağımsız geliştiriciler tarafından aynı stilde oluşturulmuştur. Gelin her şeyin nasıl başladığını görün ve dehşeti olması gerektiği gibi yaşayın ...

Desteklenen Diller: İngilizce, Japonca

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 8/Windows 10
 • İşlemci: 1.5 GHz
 • Bellek: 512 MB RAM
 • Ekran Kartı: 64 MB VRAM, 3D accelerator compatible w/ DirectX 9.0c
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: Compatible with DirectX 9.0c

Yorumlar