Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
189,84
den başlayan fiyatlarla
Palworld
491,49
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
786,58
den başlayan fiyatlarla
Company of Heroes 3: Hammer & Shield Expansion Pack

LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u
sponsorlu
LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u

LIGHTSYNC RGB

LIGHTSPEED Kablosuz Bağlantı Teknolojisi

8 Alanlı RGB Aydınlatma ve HERO 25K Sensör

Ürüne Git

 • Company of Heroes 3: Hammer & Shield Expansion Pack
 • Company of Heroes 3: Hammer & Shield Expansion Pack PC Fiyatları
 • Company of Heroes 3: Hammer & Shield Expansion Pack PC Key Fiyatları
 • Company of Heroes 3: Hammer & Shield Expansion Pack Fiyat Karşılaştırma
 • Company of Heroes 3: Hammer & Shield Expansion Pack

Company of Heroes 3: Hammer & Shield Expansion Pack

Çıkış Tarihi: 05.12.2023
Diller: Fransızca, Türkçe, Japonca ...

enucuzoyun.com'da en ucuz Company of Heroes 3: Hammer & Shield Expansion Pack fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Company of Heroes 3: Hammer & Shield Expansion Pack PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Company of Heroes 3: Hammer & Shield Expansion Pack oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Fanatical
77.200 yorum
Sürüm — Standart
487,48
Steam
Sürüm — Standart
491,49
Gamesforpc
Sürüm — Standart
594,93

Oyun İstatistikleri

Company of Heroes 3: Hammer & Shield Expansion Pack yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Company of Heroes 3: Hammer & Shield Expansion Pack oyununun konusu nedir?

 • Company of Heroes 3: Hammer & Shield Expansion Pack nereden indirilir?

 • Company of Heroes 3: Hammer & Shield Expansion Pack nereden satın alınır?

 • Company of Heroes 3: Hammer & Shield Expansion Pack Türkçe mi?

 • Company of Heroes 3: Hammer & Shield Expansion Pack yaş sınırı nedir?

 • Company of Heroes 3: Hammer & Shield Expansion Pack hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Company of Heroes 3: Hammer & Shield Expansion Pack ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

Hammer & Shield Genişletme Paketi, Çok Oyunculu, İşbirliği ve Tek Oyunculu Çatışma için birbiriyle çelişen iki yeni Savaş Grubu sunuyor. Tek başına stratejistler için tamamen yeni bir Sefer Bölüğü, İtalyan Seferini cesur birleşik silah taktikleriyle aşmanıza olanak tanır. Ayrıca Hammer & Shield, oyundaki her ordu için bir tane olmak üzere dört kozmetik paketi de içeriyor.

USF - İLERİ PİYADE SAVAŞ GRUBU

Seçkin Korucular, Gelişmiş Piyade Savaş Grubunun temel unsurlarından biridir. Sahadaki tüfekçiler Rangers'a yükseltilebilir ve Kışla inşa menüsünde bir seçenek haline gelebilir. Bu yıkıcı birlikler kendi silahlarını indirebilir ve alev silahlarından BAR'lara kadar toplamda altı adede kadar yükseltilmiş silah kullanabilirler.

Gelişmiş Piyade Savaş Grubu da yoğun olarak topçu desteğine odaklanmıştır. İzcilerinizi, Topçu Radyo İşaretleri oluşturabilen Topçu Gözlemcilerine yükseltin. Bu gizli yapılar, çevrelerindeki hafif topçu ateşlerini düşürmek için kullanılabilir, bu da düşman saflarında kaosa neden olur.

105 mm M1 Obüs, birliklerinize özel saha orta topçu desteği sağlar ve hatta düşmana otomatik ateş edecek şekilde yükseltilebilir, böylece elinizdeki saldırıya odaklanmanız için size daha fazla zaman kalır.

Son olarak, eğer durum yoğunlaştırılmış ağır topçu çözümünü gerektiriyorsa, 155 mm Hızlı Topçu saldırısı tam olarak bunu sağlayacaktır. Bu yetenek, mevzili düşmanların hatlarını parçalamak veya büyük ölçekli çatışmalarda dengeleri bozmak için mükemmeldir.WEHRMACHT - İTALYAN KIYI SAVUNMA SAVAŞ GRUBU

Kıyı Yedek Piyadeleri çok yönlü ve savunmacıdır ve kurnaz komutanlara sayısız strateji sunar. Bu yedek askerler saha savunmasında uzmandır ve tank tuzaklarından beton sığınaklara kadar her şeyi inşa edebilirler. Kıyı Yedekleri aynı zamanda siperden veya savunma sığınaklarının yakınında savaşırken savaş bonusları da kazanır, bu da onları kırılması son derece zor bir ceviz haline getirir.

Topçu Subayı, tahkimatlarınıza ve inatçı piyadelerinize karşı oyalanan düşmanı cezalandırmak için mükemmel bir birimdir. Subay, topçu ve duman yaylım ateşi açabilir, üretimi denetleyebilir ve yakındaki piyadelere savaşta daha büyük başarılar elde etmeleri için ilham verebilir.

Destek Bunkerleri savunma hattında daha da fazla fayda sağlar. Tanksavar Sığınağı düşman araçlarını uzak mesafeden dağıtacak, Komuta Sığınağı ise yakındaki sığınakların performansını artıracak ve piyadeler için bir geri çekilme noktası görevi görecek.

Obice da 210/22 ağır bir obüstür ve herhangi bir savunma generalinin silahında dikkat çeken bir parçadır. Uğursuz patlaması, piyadelerin, zırhların ve tahkimatların içini boşaltacak 101 KG'lık mermilerin etkisinin habercisi. Sanki Obice yeterince korkutucu değilmiş gibi, Hızlı İkmal yeteneği sayesinde dost sığınakların yakınındayken ek mermiler ateşleyecek.İNGİLİZ HAVA VE DENİZ - KAMPANYA ŞİRKETİ

İtalyan Dinamik Harekatı için İngiliz Hava ve Deniz Şirketi, çeşitli ve esnek bir birleşik silah oyun tarzına izin veriyor.

Görevlerde, Hava Komandoları ölümcül pusu kurmanıza veya tüm saldırılarda hızlı ve sert saldırılar yapmanıza olanak tanıyacak. Bu Elit birlikler sahadaki en iyiler arasındadır ve yıkıcı etkiler için kullanılabilirler.

Bu şirket çoğunlukla hatların gerisinde faaliyet gösterdiğinden, Hava ve Deniz kara birlikleri karşılaştıkları tehditlerle başa çıkmak için sıklıkla mobil ekip silahlarına güveniyor. Örneğin, CWT çekili tanksavar silahları (efsanevi 17 librelik dahil) zırhı devreye sokmak için hızla konuşlandırılabilir. Benzer şekilde, sahada topçu desteğinin öncelikli olması durumunda, havadan atılan Paket Obüsler de bir seçenektir.

Daha köklü çözümlere ihtiyaç duyulduğunda Hava ve Deniz Şirketi, Yangın Doygunluğu Bombalaması, Tanksavar Saldırısı Koşuları ve daha fazlası gibi bir dizi yıkıcı hava desteği çağırabilir. Yerdeki botlar savunma hatlarını parçalamak ve düşmanı arkalarında tutmak için Deniz Bombardımanlarına da güvenebilirler.

Sefer Haritasında Hava ve Deniz Bölüğü olağanüstü bir derin saldırı seçeneğidir. Hedef konumlara paraşütle atlayabilen bu şirket, İngilizlere diğer mevcut Kampanya Şirketlerinden daha agresif bir model sunuyor. Dahası, birleşik silah temasına uygun olarak, İngiliz Hava ve Deniz Şirketi, havadan keşif tarafından gözetlenirken düşman şirketleriyle çatıştığında, harita üzerinde oldukça büyük savaş bonusları elde edecek.

Sefer Haritası aracılığıyla yönetilen Şirket Yükseltmeleriyle İngiliz Hava ve Deniz Kuvvetleri, halihazırda müthiş olan yeteneklerini ve birimlerini daha da geliştirecek yükseltme seçimleri yapabilir.PREMIUM KOZMETİK

Hammer and Shield ayrıca oyundaki her ordu için bir tane olmak üzere 4 premium kozmetik paketi içerir. Paketler şu şekilde listeleniyor:

 • Wehrmacht - Düşmüş Yaprak Panzer IV ve Stug III Paketi
 • Deutsches Afrikakorps Engelleme Gücü Piyade Paketi
 • British Nature's Vanguard CwT ve Dingo Paketi
 • USF Board Room Half-Track ve Hellcat Paketi


Toplamda Hammer & Shield Genişletme Paketi sahipleri 10 yeni premium kozmetik ürüne erişebilecek. Ne pahasına olursa olsun kazanın ve bunu yaparken iyi görünün.

Desteklenen Diller: Fransızca, Türkçe, Japonca, Lehçe, İtalyanca, Basitleştirilmiş Çince, Kastilya İspanyolcası, Almanca, Korece, İngilizce, Brezilya Portekizcesi, Geleneksel Çince, Çekçe

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Yorumlar