Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
190,19
den başlayan fiyatlarla
Palworld
492,40
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
788,03
den başlayan fiyatlarla
Company of Crime

LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u
sponsorlu
LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u

LIGHTSYNC RGB

LIGHTSPEED Kablosuz Bağlantı Teknolojisi

8 Alanlı RGB Aydınlatma ve HERO 25K Sensör

Ürüne Git

 • Company of Crime
 • Company of Crime PC Fiyatları
 • Company of Crime PC Key Fiyatları
 • Company of Crime Fiyat Karşılaştırma
 • Company of Crime

Company of Crime

Çıkış Tarihi: 07.08.2020
Diller: İngilizce, Fransızca, Almanca ...

enucuzoyun.com'da en ucuz Company of Crime fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Company of Crime PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Company of Crime oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Fanatical
77.202 yorum
Sürüm — Standart
78,46
GOG
Sürüm — Standart
98,16
Steam
Sürüm — Standart
344,58
WinGameStore
241 yorum
Sürüm — Standart
656,27
Gamesforpc
Sürüm — Standart
702,46

Oyun İstatistikleri

Company of Crime yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Company of Crime oyununun konusu nedir?

 • Company of Crime nereden indirilir?

 • Company of Crime nereden satın alınır?

 • Company of Crime kaç GB?

 • Company of Crime Türkçe mi?

 • Metacritic skoru kaç?

 • Company of Crime hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Company of Crime ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

Company of Crime, taktik sıra tabanlı görevler içeren bir suç imparatorluk kurucusudur. O
1960'ların Londra'sında, dünyanın kültür başkenti ve çok sayıda
alt kültürler ve işletmeler. Senin görevin sahip olacak bir şirket kurmak.
suçlu yeraltı dünyası veya Scotland Yard'ın ünlü Flying Squad'ın baş müfettişi olarak oynuyorsanız, onu parça parça yıkın. Bu süreçte şehir üzerindeki etkinizi genişletirken barlara, kulüplere, veterinere, terzilere, limanlara ve diğer birçok yere gideceksiniz. Ekibiniz, cezai görevleri yerine getirmek için gereken farklı becerilere sahip çete üyelerinden veya soruşturma sanatında ustalaşmış dedektiflerden oluşur. Nihayetinde büyük soru şudur: Londra'yı kim alacak?

Özellikleri:


Taktik sıra tabanlı yakın dövüş savaşı
Yakın dövüşe ve dar alanlara odaklanan Company of Crime, kendisini diğer taktik sıra tabanlı strateji oyunlarından ayırıyor. Birimler, onları yaptığınız seçimlere bağlı kılan bir kontrol alanına sahiptir. Düşman hareketlerini engelleyin, sayıca üstünlük kurun ve arkadan saldırarak yan bonuslar kazanın. Aksi takdirde serbest saldırı alabilecek birimlere güvenli geçiş yolları oluşturmak için güneşin parlamadığı düşmanları bile tekmeleyebilirsiniz. Biri bir silah alırsa, ya siper alın ya da cesetler yığılmaya başlamadan önce onu uzaklaştırmak için peşinden gidin.

Isı mekaniği
Kirli işinizi yaparken, yeraltı dünyasında sessizce zorla yolunuzu bulmanız akıllıca olacaktır. Yüksek sesle ateş etmek veya düşmanları vurmak yalnızca daha fazla muhalefet çekecek ve siperini patlatan bir suç imparatorluğu fazla ileri gitmeyecektir. Çok fazla sıcağın sonucuyla savaşmak her zaman ondan kaçınmaktan daha zordur ve işler çok zorlaşırsa, polisleri arkanızda bırakmak için bir miktar kaldıraç gücünüz olsa iyi olur.

Seviye ilerlemesi
Bu polisler ve soygunculardan daha fazlası. Görev ne olursa olsun, sadece can puanı ve dayanıklılığın ötesinde seviye ilerlemesi var. Bir barın sahibini dövmek bir şeydir, ama polis gelmeden kefaletle çıkamazsınız. Jet atmadan önce olay mahallinde olduğunuzu kanıtlayacak herhangi bir kanıtı bir araya getirmeniz gerekecek.

Cezai yollarla yasal iş kurmak
Bir suç imparatorluğu kurmak meşru bir koruma gerektirir. Oyunun ilerlemesi, siz… ahem… insanları işlerini ve evlerini size uygun bir fiyata satmaya “ikna ettiğinizde” veya en azından arka odalarında yaptıklarınızı görmezden geldiğinizde gerçekleşir. Daha fazla konuma sahip olmak, daha fazla öğe, özellik ve öğenin kilidini açacak, ancak aynı zamanda sizi potansiyel olarak polisten veya rakip bir suç ailesinden gelen sürpriz bir saldırıya maruz bırakacaktır.

Sadece kendi hikayen değil
Göreviniz bir suç imparatorluğu yaratmak ya da onu yıkmak olsa da, bu sadece sizin hikayeniz değil. Bu, beatnikler, modlar, limon kafaları, rockçılar ve zamanın diğer tüm kültürel kimlikleriyle 1960'ların Londra'sının hikayesi. Aynı zamanda düşen bir imparatorluğun hikayesi. Soğuk Savaş İngiltere kültür dünyasında parlıyor, ancak içeriden ve dışarıdan sürekli artan bir baskı ile karşı karşıya. İngiliz İmparatorluğu'nu gölgelerden yıkmaya çalışan ve onunla savaşmak için yeraltı dünyasının uzmanlarından ve ünlü Uçan Ekip'ten daha iyi olan gizemli bir düzen var.

Reaktif Polis
Şüpheli işler belirsizlik içinde gerçekleşir, bu nedenle polis oyunu daha reaktiftir. Aramayı yalnızca şiddet gerçekleştiğinde alırsınız, ancak bu, suçlu ailelere karşı kanıt bulmanın en iyi yolu değildir. Çavuşları gölgeli yerleri keşfetmeleri, muhbirlerle konuşmaları ve şüpheli yerlere baskın yapmak için arama emri için başvurmaları için görevlendirin. Siz onları tutuklamayı başaramadan delilleri yakmadıklarından emin olun, yoksa içeri alındıkları kadar çabuk serbest kalacaklar.
Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Japonca, Rusça, Basitleştirilmiş Çince

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
 • İşlemci: Intel Core i5 7400
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 760 with 2GB of VRAM or equivalent
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Önerilen:
 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Yorumlar