Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Geometry Dash
8,00
den başlayan fiyatlarla
Red Dead Redemption 2
126,99
den başlayan fiyatlarla
Borderlands 3
65,66
den başlayan fiyatlarla
Command: Modern Operations

Lenovo IdeaPad M100 Gaming Mouse
Sponsorlu Ürün
Lenovo IdeaPad M100 Gaming Mouse

3200 DPI

RGB Renkler

Ergonomik Tasarım

Ürüne Git

 • Command: Modern Operations
 • Command: Modern Operations PC Fiyatları
 • Command: Modern Operations PC Key Fiyatları
 • Command: Modern Operations Fiyat Karşılaştırma
 • Command: Modern Operations

Command: Modern Operations

Çıkış Tarihi: 14.11.2019
Diller: İngilizce

enucuzoyun.com'da en ucuz Command: Modern Operations fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Command: Modern Operations PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Command: Modern Operations oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
119,00
Fanatical
72.069 yorum
Sürüm — Standart
471,62

Lenovo IdeaPad M100 Gaming Mouse
Sponsorlu Ürün
Lenovo IdeaPad M100 Gaming Mouse

3200 DPI

RGB Renkler

Ergonomik Tasarım

Ürüne Git

Oyun İstatistikleri

Command: Modern Operations yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Command: Modern Operations oyununun konusu nedir?

 • Command: Modern Operations nereden indirilir?

 • Command: Modern Operations nereden satın alınır?

 • Command: Modern Operations kaç GB?

 • Command: Modern Operations Türkçe mi?

 • Command: Modern Operations yaş sınırı nedir?

 • Command: Modern Operations hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Command: Modern Operations ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

KRAL GERİ DÖNDÜ.Command'ın ilk sürümü, modern PC savaş oyunlarının temellerini sarsmış, Pentagon'da hızla ilerlemiş ve çok sayıda "Yılın Savaş Oyunu" ödülü kazanmıştır. Şimdi, WarfareSims'deki huzursuz serseriler bir intikamla geri döndü! Zaten efsanevi olan modern alanlar arası operasyonlar oyunu, sizi 2. Dünya Savaşı sonrası ve 21. yüzyılda savaşın zorluklarına kaptırmak için tamamen yeni bir kullanıcı arayüzü, daha da iyileştirilmiş simülasyon mekaniği ve bir dizi yeni özellik ve içerikle geri dönüyor. Hazır mısın? Eğer bu kadar mı?


Hiçbir insan ve hiçbir silahlı servis bir ada değildir. Uçaklar, gemiler, denizaltılar, kara kuvvetleri ve teçhizatları, uydular ve hatta stratejik silahlar emrinizde. Size güçler ve donanımları verilir; ama onları akıllıca yönlendirmelisiniz.


Daha zengin, daha ayrıntılı harita katmanlarına sahip daha hızlı, daha sorunsuz bir dünya-dünya arayüzü istediniz - ve anladınız! Yarım terabayttan fazla değerde uydu görüntüsü ve arazi yüksekliği bir araya gelerek kuvvetlerinizin dolaşması için eşi görülmemiş derecede net bir savaş alanı sunar.


Command'ın yeni şık, karanlık temalı kullanıcı arayüzü, sizi modern bir askeri komuta merkezinin koltuğuna çarpar ve asla bırakmaz. Masaüstü standart pencerede veya oyun benzeri tam ekran modunda oynayın. İkincil bilgi pencerelerinizi tam istediğiniz gibi düzenleyin veya fazladan monitörlere park edin. Haritanızı ve bilgi pencerelerinizi oyun tarzınıza uyacak şekilde özelleştirin.


Doğrudan kullanıcı geri bildirimlerine dayalı olarak oyuna yapılan yüzlerce değişiklik ve ekleme, oyunun artık her zamankinden daha fazla sizin olduğu anlamına gelir. Mini haritalar? Kontrol. Son senaryoları veya kayıtları hızlıca yüklensin mi? Evet. Hem dost kuvvetlerin hem de bilinen temasların gerçek zamanlı dinamik ORBAT'leri? Evet efendim. "Kaçak sim" yi önlemek için zaman adımlı simülasyon uygulaması? Yapabilir. Görkemli zaferler veya ezici yenilgiler deneyimlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı.


Güzel haritalara uzun süre bakmayın, çünkü savaş alanı daha da canlı ve sizi ezmeye hazır! Genişletilmiş yer operasyonları, hareketlilik, silah efektleri ve görünürlük için farklı arazi türlerinden (çöl, orman, şehir, bataklık vb.) Yararlanmanıza olanak tanır. İt dalaşları için geliştirilmiş yapay zeka rutinleri ve daha da fazla teknik faktör, hava üstünlüğünü daha zayıf hale getiriyor. "Chains Of War" kampanyasının çığır açan özellikleri artık standart: Birliklerini izole etmek için (ancak kendi birimlerine dikkat etmek için) düşmanınızın iletişimini bozun, komut dosyası olmadan amfibi, havadan indirme veya toplama operasyonları gerçekleştirin, neredeyse parçalara ayrılan uçakların esnemesini izleyin ve egzotik yeni silahlara hayret edin.
İnsansız sistemlerin başlangıcında bile, savaş kuru bir donanım karşılaştırması değildir. Savaş makineleriniz mürettebatlıdır veya insanlar tarafından uzaktan kontrol edilmektedir: çeşitli yeterliliklerle eğitilmiş insanlar (acemiden aslıya kadar), özel doktrin ve angajman kuralları (ne zaman ne yapılmalı, nasıl karar vermeli, nasıl tepki vermeli vb.), çoğu zaman mantıklı bir karar verir ve bazen parlak bir arama veya hata yapar. Bu insanlar genellikle donanımdan çok daha önemlidir. En ölümcül savaş birimleri ancak mürettebatı kadar keskindir.


Kore. Sömürge savaşları. Vietnam. Orta Doğu. Küba. Falkland. İran-Irak. Dünya Savaşı 3. Çöl Fırtınası. Hindistan ve Pakistan. Kuzey Kutup Dairesi. Pasifik, Norveç Denizi, Rusya ve Çin çevresinde ve daha fazlasında geçmiş ve gelecek çatışmalar. 600'den fazla resmi senaryo ve topluluk senaryosunda 2. Dünya Savaşı sonrasından 2020 ve sonrasına kadar çatışmayı deneyimleyin. Ölümcül kara tabanlı füze bataryalarına, hava alaylarına, deniz filolarına veya korsan gruplarına karşı cesaretinizi test edin. Geçmişin, bugünün ve geleceğin tehditleriyle yüzleşin. Modern savaşın zorluklarıyla nasıl başa çıkarsınız?


Yeni "Hızlı Savaş Üreticisi", daha geniş stratejik veya politik karmaşıklıklar hakkında endişelenmeden hızla eyleme geçmenizi sağlar. Veya kendi hayalinizdeki savaşı tam istediğiniz şekilde bir araya getirmek için ultra güçlü senaryo düzenleyiciyi kullanın. Yerleşik Lua motoru aracılığıyla geliştirilmiş komut dosyası oluşturma yetenekleri, kendi savaş AI'larınızı bile oluşturabileceğiniz anlamına gelir. Kendi WOPR / Joshua'nızı yaratabileceğinizi mi düşünüyorsunuz? Kanıtla!


Profesyonel senaryo tasarımcısı Rory Noonan (“Sessiz Hizmet” senaryo setinin yazarı) tarafından sıfırdan yeniden düzenlenmiş tüm orijinal Komutan resmi senaryoları, ayrıca savaş oyunları iştahınızı gidermek için yepyeni resmi ve topluluk senaryoları. En son donanım ve sistemlerle güncellenmiş soğuk savaş ve günümüzün modern veritabanları, denemek için kurulumlarınızın asla bitmeyeceği anlamına gelir. Mevcut Komut senaryolarınızı, kayıtlarınızı, .inst dosyalarınızı ve daha fazlasını sorunsuz bir şekilde içe aktarın ve kullanın!

Komut: Modern Operasyonlar. Tam da daha iyi olamayacağını düşündüğün zaman.ÖZELLİKLERİ

* Karanlık temaya dayalı ve geliştirilmiş oyun için birçok ince ayar içeren revize edilmiş kullanıcı arayüzü.
* Hızlı ve gecikmesiz yakınlaştırma ve kaydırma işlemleri sağlayan, tamamen yeniden yazılmış harita motoru.
* Yeni muhteşem yüksek çözünürlüklü harita katmanları
* Gerçek zamanlı Tacview 3D görünümü desteği (NOT: Tacview Advanced sürümünün ayrıca satın alınması gerekir)
* Üzerine gelme bilgisi veri kutusu, zaman adımlı modu, renkli veri blokları, mini haritalar, "yeni yüklenen" taramalar / kaydetmeler gibi çok sayıda yeni kullanıcı arayüzü ve oyun özelliği
* Simülasyon performansında / ölçeklenebilirliğinde büyük artış.
* Platform görüntülerinin isteğe bağlı olarak otomatik olarak uzaktan getirilmesi (Oyuncuların artık veritabanı görüntü paketlerini manuel olarak indirip yüklemesine gerek yoktur)
* Message Log 2.0: Radikal şekilde geliştirilmiş bir mesaj raporlama sistemi.
* Yeni oyun modu: Quick Battle Generator
* Yeni görüş alanı (LOS) aracı
* Yeni ScenEdit özelliği: Senaryoları birleştir

* Yeni sim özellikleri:
- Özelleştirilebilir uçak oluşumları
- Kara kuvvetlerinin hareketini, hassasiyetini ve tespit edilebilirliğini etkileyen arazi tipi
- Maliyete dayalı yeni yol bulucu motoru
- Gerçekçi alt iletişimler
- Özelleştirilebilir hareket düzenine sahip devriyeler
- Büyük ölçüde geliştirilmiş uçak uçuş modeli
- İyileştirilmiş it dalaşı AI
- Uçak mürettebatı G toleransı
- Radar frekansı çevikliği
- Açık Doppler çentikleme

* Genel oyun deneyimine yenilenmiş vurgu:
- Ek ve genişletilmiş öğreticiler
- Varsayılan olarak stilize edilmiş harita simgeleri
- Daha önce özel olan "Chains of War" özellikleri (kargo ve amfi operasyonları, uçak hasarı, iletişim kesintisi ve gelişmiş silah türleri) artık standart.
Desteklenen Diller: İngilizce

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
 • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10
 • İşlemci: Minimum dual-core, recommended quad-core
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: Video/Graphics: DirectX 9.0c compatible video card with 128MB+ VRAM
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: Compatible sound card
Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Önerilen:
 • İşletim Sistemi: recommended Win10
 • İşlemci: recommended quad-core
 • Bellek: 8 GB RAM
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

Yorumlar