Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
189,84
den başlayan fiyatlarla
Palworld
491,49
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
786,58
den başlayan fiyatlarla
Combat Mission Fortress Italy

LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u
sponsorlu
LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u

LIGHTSYNC RGB

LIGHTSPEED Kablosuz Bağlantı Teknolojisi

8 Alanlı RGB Aydınlatma ve HERO 25K Sensör

Ürüne Git

 • Combat Mission Fortress Italy
 • Combat Mission Fortress Italy PC Fiyatları
 • Combat Mission Fortress Italy PC Key Fiyatları
 • Combat Mission Fortress Italy Fiyat Karşılaştırma
 • Combat Mission Fortress Italy

Combat Mission Fortress Italy

Çıkış Tarihi: 12.09.2023
Diller: Fransızca, Kastilya İspanyolcası, İngilizce ...

enucuzoyun.com'da en ucuz Combat Mission Fortress Italy fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Combat Mission Fortress Italy PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Combat Mission Fortress Italy oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Fanatical
77.200 yorum
Sürüm — Standart
743,12
Steam
Sürüm — Standart
884,95
Gamesforpc
Sürüm — Standart
1.190,21
Gamesforpc
Sürüm — Standart
2.065,62

Oyun İstatistikleri

Combat Mission Fortress Italy yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Combat Mission Fortress Italy oyununun konusu nedir?

 • Combat Mission Fortress Italy nereden indirilir?

 • Combat Mission Fortress Italy nereden satın alınır?

 • Combat Mission Fortress Italy kaç GB?

 • Combat Mission Fortress Italy Türkçe mi?

 • Combat Mission Fortress Italy hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Combat Mission Fortress Italy ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

Combat Mission Fortress İtalya, savaş oyuncularını "Avrupa'nın yumuşak göbeğine", hiç de öyle olmayan bir yere getiriyor. Çoğunlukla ihmal edilen bir savaş sahnesi olan İtalya Kalesi, Temmuz-Ağustos 1943 arasındaki Sicilya harekâtı ile başlar. Sicilya, Wehrmacht ve Luftwaffe'nin kır saçlı gazilerinin yanı sıra geniş bir orduya karşı savaşan, yeni yeniden organize edilen ve geliştirilen Amerikan kuvvetleri için ilk sınavdı. İtalyan Ordusu kuvvetleri dizisi. Kurak arazi, 2. Dünya Savaşı Savaş Misyonu hayranlarına eşsiz bir deneyim sunuyor.

İtalya Kalesi, savaşı doğrudan Mihver güçlerinin ana sahasına taşımak için Batılı Müttefiklerin seferinin başlaması için savaş oyuncularını taşıyor. Savaş kuvvetleri, Sicilya'da savaşan tarihsel olarak mevcut tüm Amerikan, İtalyan ve Alman kuvvetlerini içerir. Öne çıkanlardan bazıları İtalyan Bersaglieri, Amerikan Rangers ve Alman Herman Göring Bölümü gibi elit oluşumlardır. Tamamen yeni İtalyan kuvvetlerine ek olarak, hem Amerikan hem de Alman organizasyonları diğer Combat Mission oyunlarında bulunanlardan önemli ölçüde farklıdır. Dört zorlu harekât ve 17 bağımsız savaş, Sicilya'nın kontrolü için ilgi çekici bir mücadele sağlıyor. Bu savaşlarda savaşmak için emrinizde 38 araç ve birçoğu İtalya Kalesi'ne özgü olan birçok silah var.

Oyunculara, çok çeşitli Hedeflere dayalı olarak tamamlamaları gereken ayrıntılı görevler atanır. Görevler, Gerçek Zamanlı olarak veya 20 yıl önce ilk Combat Mission oyunuyla tanıtılan yeni WeGo hibrit sıra tabanlı modumuzla oynanabilir. WeGo, her oyuncunun 60 saniyelik bir dövüş planı yapmasına ve ardından her iki tarafın komutlarının aynı anda yerine getirilmesini izlemesine olanak tanır. WeGo sistemi aynı zamanda tek bir bilgisayarda e-posta (PBEM) veya "hotseat" yoluyla sıra aksiyonunu yeniden izlemenize ve başka bir oyuncuya karşı oynamanıza da olanak tanır. RealTime ve WeGo başa baş oyun aynı zamanda LAN üzerinde veya İnternet üzerinden TCP/IP'yi de kullanabilir. Muazzam tekrar oynanabilirlik, oyuncuların kendi özel kuvvetlerini satın almalarına ve çok çeşitli farklı haritalardan seçtikleri savaş alanında savaşmalarına olanak tanıyan benzersiz bir Hızlı Savaş sisteminden geliyor. Güçlü bir harita ve senaryo Düzenleyicisi, kendiniz ve başkaları için savaşlar veya kampanyalar oluşturmanıza olanak tanır.

Tüm üniteler, mafsallı süspansiyonlar, animasyonlu kapaklar ve onları gerçek hissettiren diğer özelliklerle yüksek çözünürlüklü çokgen 3D modellerde 1:1 ölçekte bire bir tasvir ediliyor. Diğer 3D taktik savaş oyunlarından farklı olarak Combat Mission, gerçek dünya fiziğini, askerlerin savaşa taşıdıklarına kadar, kapsamlı bir şekilde araştırılmış güç tasviriyle birleştirir. Gelişmiş araç hasarı modellemesi, herhangi bir oyunda mevcut olan en gerçekçi balistik, zırh ve zırh sonrası efektler de dahil olmak üzere her bir alt sistemin izlenmesine olanak tanır. Bu düzeyde bir gerçekçilik iddiasında bulunan diğer oyunların aksine, Combat Mission bunu aslında hava durumu, ışıklandırma ve arazinin birimlerin ve silahların nasıl çalıştığına ilişkin etkileşimi de dahil olmak üzere savaşın tüm yelpazesinde sunuyor.

Belki de Savaş Misyonu'nun en önemli özelliği "yumuşak faktörlerin" ayrıntılı ve yenilikçi tasviridir. Deneyim, Moral, Liderlik ve diğer unsurlar bireysel asker düzeyinde işler ve toplu olarak birimlerin davranış biçimini değiştirir. Bu savaş alanı endişeleri ne kadar önemli olsa da, diğer oyunların çoğu bunlara kısa süreliğine yer veriyor veya bunları hiç ele alma zahmetine girmiyor. Gerçek dünyada en iyi silahlara sahip olmanın, onları kullanan askerler korku içinde olduklarında ya da etraflarında olup biteni göremeyecek kadar dikkatleri dağıldığında hiçbir anlam ifade etmez.

Silah nüfuz değerleri ve zırh koruması, son derece ayrıntılı gerçek hayat verilerine ve oyunda görülenlere tam olarak özel olan bilimsel algoritmalara dayanmaktadır. Çoğu zaman sinir bozucu derecede hatalı sonuçlar üreten rastgele değerler (isabet noktaları) veya önceden hesaplanmış çözüm tabloları (CRT'ler) yoktur. Gelişmiş Taktiksel Yapay Zeka (TacAI), savaş alanındaki her askerin psikolojik durumunu ve doğuştan gelen niteliklerini modelleyerek, her askerin sanki kendi özgür düşünen bireyleriymiş gibi gerçek savaş alanı davranışı sergilemesine olanak tanır.

Bağımsız askerlerin simülasyonu bir başka açıdan da önemlidir çünkü Savaş Misyonu'nun Göreceli Tespit dediğimiz şeye sahip olmasını sağlar. Bu, her askerin savaş alanında kendine özgü bir görüşe sahip olmasını sağlayan ve birçok oyunda görülen, bir kişi bir düşmanı tespit ettiğinde otomatik olarak herkesin onu tespit edip ona ateş edebildiği "Borg" sorununu ortadan kaldıran bir sistemdir. . Barut konusunda ağırlığına değecek her savaş oyuncusu, Savaş Sisi'nin en önemli savaş alanı unsurlarından biri olduğunu bilir. Eşi benzeri görülmemiş bir Komuta ve Kontrol simülasyonu (C2), savaş alanında görebilecekleri şeyler hakkında birbirleriyle bilgi paylaşan askerler arasındaki bilgi akışını ve sorumluluğu gerçekçi bir şekilde tasvir etmek için Göreceli Tespit ile birleşiyor.

Tüm bu unsurlar ve çok daha fazlası, kusursuz bir şekilde bir araya gelerek piyasadaki en gerçekçi savaş alanı deneyimini yaratıyor. Gerçekçilik seviyesi çok fazla veri ve belirsiz referanslarla yüzünüze vurulmuyor. Bunun yerine oyuncular tüm bunları 3D grafik ortamıyla deneyimliyorlar. Combat Mission'ın içgüdüsel oyun ortamı oyuncuları cezbeden şey, oyunun zenginliği ise onları yıllarca oynamaya devam ettiren şey.

Özellikler

 • Gerçek bir 3D ortamda taburda ve ölçeğin altında taktik savaş
 • Bireysel araçlara, ekiplere ve mangalara komuta edin
 • Moral, Deneyim ve Liderlik gibi "yumuşak faktörlerin" kapsamlı simülasyonu
 • Savaş Sisi, Tespit, Görüş Hattı, Komuta ve Kontrol ve Hedefleri gösteren yenilikçi sistemler
 • Eşsiz gerçekçi fizik, balistik ve savaş alanı efektleri
 • Her biri dövüş yeteneklerini gerçekçi bir şekilde etkileyen çok çeşitli hava ve ışık koşullarında savaşın
 • RealTime veya WeGo (sıra tabanlı) oyun için benzersiz hibrit sistem
 • Haritalar, senaryolar ve kampanyalar için tam özellikli Düzenleyici
 • Hızlı Savaş sistemi, oyuncunun özelliklerine göre kasıtlı veya rastgele savaşlar kurar
 • Tek oyunculu ve başa baş oyun, E-postayla Oyna (PBEM++) dahil
 • Yamalar, yükseltmeler ve genişletmelerle uzun vadede desteklenir
 • 1943 oluşumlarını ve ekipmanlarını tasvir eden tek Savaş Misyonu Ailesi
 • Savaş Misyonundaki başka hiçbir kuvvet, 1. Dünya Savaşı ve 1930'ların ekipman ve organizasyon karışımıyla İtalyanlar kadar benzersiz değildir. Taktiksel zorluklar hakkında konuşun!
 • Günü kurtarmak için Panterlere ve Kral Kaplanlara güvenemeyen Almanlarla birlikte veya Almanlara karşı oynamanın nasıl bir şey olduğunu öğrenin
 • Kurak, kayalık, seyrek ormanlık arazi tamamen farklı türde bir taktiksel ortam yaratır
 • 1 m x 1 m çözünürlüğe sahip geniş haritalar, karmaşık arazilerde kısa ve uzun menzilli aksiyona olanak tanır
 • Binalarda açıkça simüle edilmiş kapılar, pencereler ve zeminler bulunur
 • Hava ve zemin durumu modelleme sistemleri, görünürlük ve hareketliliğin koşullardan dinamik olarak etkilendiği kuru güneşli günlerden çamurlu fırtınalı gecelere kadar her şeye izin verir. Bazı Savaş Görevi oyunları, Kış, İlkbahar ve Sonbahar hava koşullarının tamamını da içerir
 • Görüş Hattı ve Ateş Hattı ayrı ayrı hesaplanır, bu da bazen ateş edemediğiniz bir şeyi görebileceğiniz, bazen de göremediğiniz şeylere ateş edebileceğiniz anlamına gelir.
 • Askerin duruşu (yüzüstü, diz çökmüş, ayakta) tespit etme, korunma ve düşmanlarla çatışma yeteneği dahil her şeyi etkiler
 • Görüş Hattı genel bir değer değil, "gözbebekleri" veya "sensör" noktasından hesaplanır
 • Aydınlatma, oyunda olduğu gibi gerçek hayatta da savaşı azımsanmayacak derecede etkiler. Doğru aydınlatma koşulları günün saatine, yılın saatine ve hava durumuna göre simüle edilir
Desteklenen Diller: Fransızca, Kastilya İspanyolcası, İngilizce, Almanca, İtalyanca

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Pentium IV 1.8 GHz or equivalent speed AMD processor
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: 256 MB VRAM or better and must support 1024x768 or higher resolution in OpenGL
 • DirectX: Sürüm 10
 • Depolama: 13 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DirectX 10 compatible Sound Card (Windows only)
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Pentium IV 2.8 GHz or equivalent speed AMD processor or better
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: 1 GB VRAM or better and must support 1024x768 or higher resolution in OpenGL
 • DirectX: Sürüm 12
 • Depolama: 14 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DirectX 12 compatible Sound Card (Windows only)

Yorumlar