Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

死寂(Deathly Stillness)
Ücretsiz
Aragami 2
57,00
den başlayan fiyatlarla
Aragami
31,00
den başlayan fiyatlarla
City Car Driving İnceleme

City Car Driving İnceleme

City Car Driving, detaylı dinamikleriyle size gerçek bir araba sürüş deneyimi yaşatacak. Harika bir araba simülasyonuyla yollarda direksiyon sallamaya hazır mısınız?

Ne Bu Oyun?

City Car Driving; gerçekçi araba donanımları, detaylı ve farklı sürüş koşullarını içinde barındıran araba simülasyon oyunudur.

6Ortalama
  • Gerçekçi oyun mekanikleri
  • Büyük harita
  • Detaylı sürüş donanımları
  • Düşük grafik seviyesi

Nasıl Oynanır?

Oyun Modları

Serbest Sürüş Modu: Oyundaki iki moddan biri olan serbest sürüş modunda size sunulan istediğiniz haritayı, birbirinden farklı arabalardan birini seçebiliyorsunuz. Aynı zamanda hava durumu, mevsim ve saat dilimi, trafik yoğunluğu gibi şartları da dilediğinizce ayarlayabiliyorsunuz. Arabanızın hararet yapmasından, bir yayanın yola atlayarak karşınıza çıkmasına kadar ince ayarlamalarınızla gerçek sürüş deneyimini ve ortamını dibine kadar hissediyorsunuz. Temel araba sürüş becerilerini öğretmeye ve geliştirmeye yardımcı olan oyunda adeta bir sürücü kursu deneyimini de yaşıyorsunuz. Gerçek trafik kurallarının geçerliği olduğu oyunda hata yaptığınız da uyarılıyorsunuz. Yani dikkatli şekilde gerçekçi bir sürücü ciddiyetinde hareket etmelisiniz.

City Car Driving oyunu

Kariyer Modu: Oyunun bir diğer modu kariyer modunda gerçek bir sürücü adayı deneyimi yaşıyorsunuz. Ehliyet kurslarında olduğu gibi size verilen eğitimlerden sonra sürüş sınavına giriyorsunuz. Sınavı başarılı bir şekilde geçtikten sonra sürücü belgesi alıyorsunuz. Tabii verilen eğitimler ve görevlerde sizi belli başlı zorluklar bekliyor.

City Car Driving
City Car Driving
57,00
den başlayan fiyatlarla

Sürüş kurslarındaki gerçekçi eğitim ve parkur sınavlarındaki gibi deneyim sunan oyun bu modda gergin bir süreç yaşatmıyor da değil. Bu modda size sunulan zengin dinamikli özellikler ve gerçekçilik hissiyatının yüksek olmasından dolayı araba kullanmayı öğrenmek isteyen acemilere ve şoför olmak isteyen adaylar için de eğitici yanı bulunuyor. Bu bölümden sonra sizi acemi, deneyimli, profesyonel ve özel hazırlık bölümleri bekliyor. Bu bölümleri de başarılı şekilde sonlandırınca kariyer modunu bitiriyorsunuz. Artık oyunun içinde iyi bir şoförsünüz!

Oyun Mekanikleri

City Car Driving, simülasyon oyunlarının verebildiği klasik mekanikleri yeterince sunuyor. Oyundaki atmosfer ve geniş sürüş dinamikleri sayesinde mekanikler daha güzel bir hale bürünüyor. Sürüş deneyiminizi kontağı çevirdiğiniz ilk andan son ana kadar gerçekçi yaşıyorsunuz. Vites değişiklikleri, verdiğiniz sinyaller ve daha nice araba simülasyonlarıyla gerçek araba deneyiminin zevkine varıyorsunuz.

Farklı hava durumlarına göre arabayı sürüşünüzde de parelel bir fiziki değişiklik oluyor. Arabanızın mekanikleri, bulunduğu hava şartına uygun dönüşüm sağlıyor. Örneğin arabanızı karlı bir havada sürüyorken frene bastığınızda gerçeğe yakın, bulunduğu hava durumuna uygun bir hissiyat alabiliyorsunuz.

Haritadaki toprak, dağlık, yokuşlu farklı yollar da gerçekçi sürüş deneyiminize zenginlik katıyor.

City Car Driving incelemesi

Grafikler ve Atmosfer

Oyunun grafikleri pek de memnun edici seviyede değil. Özellikle araba içi ve dışı dizaynların detaysızlığı ve bulanık görüntüsü göze çarpıyor. Şehrin, sokakların ve insanların genel görünümü de yüksek grafiklere sahip değil. Yani bu kadar geniş dinamiklere sahip simülasyonun grafiklerindeki yetersizlik gerçekçilik hissiyatına küçük bir darbe vuruyor diyebiliriz..

City Car Driving Oynamaya Değer Mi?

Klasik yarış oyunlarından ziyade, bir arabayla gerçeğe yakın dinamik ve şartlarda sürüş deneyimini yaşamak istiyorsanız City Car Driving sizin için yerinde bir tercih olabilir. Ayrıca oyunun eğlendirirken öğreten, sürücü kurslarını aratmayan bir eğitim vermesi de yeni şoför adayları için inanılmaz bir simülasyon deneyimi yaşatabilir.

City Car Driving Yayınları