Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

死寂(Deathly Stillness)
Ücretsiz
Aragami 2
57,00
den başlayan fiyatlarla
Aragami
31,00
den başlayan fiyatlarla
Catherine Hikayesi

Catherine Hikayesi

Vincent Brooks, uzun süredir birlikte olduğu kız arkadaşı Katherine ile evlenmek konusunda isteksizdir. Bir gece Stray Sheep Bar'da sarhoş olan Vincent, Catherine adında esrarengiz bir genç kadınla tanışır; gerçek bir ilişkiye dönüşen tek gecelik bir ilişkileri vardır.

Rüya mı Gerçek Hayat mı?

Eşzamanlı olarak Vincent, kendisinin ve diğer erkeklerin korkunç şeytanlardan kaçarken bir kuleye çıkmaları gerektiği gerçeküstü kabuslar görmeye başlar; rüyada başarısız olurlarsa, gerçek hayatta ölürler. 

Catherine Classic
Catherine Classic
22,80
den başlayan fiyatlarla

Çifte hayatının stresi ve kabuslarının artan yoğunluğu sonunda Vincent'ı Catherine ile ilişkisini bitirmeye zorlar. Vincent, Catherine ve Katherine arasındaki şiddetli bir çatışmada Catherine görünüşte öldürülür; ancak olayın Vincent ve Katherine'in kaçtığı kabusta meydana geldiği ortaya çıkar. Ertesi gün, kabusla ilgili hiçbir hatırası olmayan, ancak sadakatini tahmin eden Katherine, ilişkilerini koparır.

catherine hikayesi

Vincent, Catherine'in varlığından haberdar olan tek kişinin kendisi olduğunu ve onun tüm mesajlarının telefonundan kaybolduğunu fark eder. Vincent, Catherine'in konuştuğuna tanık olduğu diğer tek kişi olan Stray Sheep'in sahibi Mutton ile yüzleşir. Mutton'ın Çoban Dumuzid olduğunu ve Catherine'in, Mutton'a evliliğe ve aileye bağlı kalmayan erkekleri öldürme oyununda yardım eden bir Succubus olduğunu öğrenir. Vincent, kulenin tepesine ulaşırsa kendisinin ve diğer adamların serbest bırakılması şartıyla son bir kez kabus dünyasına girer. Vincent galip gelir ve Astaroth'un bir ortağı olduğu ortaya çıkan Dumuzid'i yener.

Alternatif Sonlar

Catherine Full Body içerisinde Rin, Stray Sheep'te piyano çalarak işe girdikten sonra Vincent'ın yanına taşınır. Vincent ve Rin, piyano çalarak kabuslarında onu rahatlatan Rin ile yakınlaşır. Bir toplantı sırasında, Vincent yanlışlıkla Rin'in kılık değiştirmiş bir adam olduğunu keşfeder ve bu, Vincent'ın şok tepkisinin ardından aralarında bir sürtüşmeye neden olur. Vincent, Rin ile yeniden bağlantı kurmayı seçerse, Vincent'ın kabusunda görünür, Mutton tarafından yakalanır ve Vincent, Astaroth'u yenerek onu kurtarır. Vincent onlara Rin'in piyano müziğinin bir kaydını gönderirse, Katherine ve Catherine için alternatif sonların kilidi açılır.

catherine classic hikayesi

Katherine Finali Vincent, Katherine ile buluşur ve onu geri almasını ister. Kötü sonda reddedilir. İyi sonda, Mutton ve Vincent'ın arkadaşları onun çilesini ortaya çıkardıktan sonra onu affeder. Gerçek sonda ise evlenirler. Full Body finalinde Katherine, Vincent'la olan zamanını sevgiyle hatırlayarak yeni bir özgüven kazanarak Vincent'ı tekrar terk eder.

Sonlar

Catherine Finali Vincent, Catherine'i çağırır ve onunla evlenmek ister. Kötü sonda reddedilir. İyi sonda teklif kabul edilir; Cehennemin Kralı Nergal'in ve Catherine'in babasının itirazlarına rağmen cehennemde birlikte yaşarlar. Gerçek sonda Vincent, Nergal'i devirir ve Catherine ile kraliçesi olarak Cehennemin Kralı olur. Full Body versiyonunda Catherine, Vincent'ı lise günlerine geri götürüyor ve bir insan olarak görünerek aşık olmalarına ve bir aile kurmalarına izin veriyor.

Özgürlük Finali Vincent, evliliği istemediğini fark eder. Mutton'a karşı kazandıktan sonra, ondan hemen bir güreş maçına bahis oynamak için kullandığı ödemeyi talep eder. İyi sonda, bahsi kaybeder. Gerçek sonda, kazanır ve parayı uzayı ziyaret etme hayalini gerçekleştirmek için kullanır.

catherine hikaye

Rin Finali Kötü sonda, Rin, Astaroth'un yenilgisinin ardından Vincent'a en iyisini dileyerek ayrılır. İyi sonda, kardeşi Vincent'ı insanlığın kaderini belirlemek için son bir meydan okumaya davet ettikten sonra, Rin'in uzaylı bir melekler ırkının parçası olduğu ortaya çıkar; Vincent kazanır, o ve Rin bir çift olurlar. Gerçek sonda, Rin, yapımcısı ve ortağı Vincent ile insanlar ve birçok yabancı ırk için bir piyano konseri gerçekleştirir.

Catherine Classic
Catherine Classic
22,80
den başlayan fiyatlarla

Oyunun tüm sonlarında, Trisha bir kapanış anlatımında, Vincent'ın hikayesinin amacının ve oyuncunun hikayesini yönlendirmedeki eylemlerinin, oyuncunun rahat bir yaşam mı yoksa heyecan dolu bir yaşam mı istediğini belirlemek olduğunu belirtir. Kulenin yetişkinliğe yolculuk için bir metafor olduğunu ve kuleye tırmanmanın doğru bir yolu olmadığını açıklıyor. Astaroth'un avatarlarından biri olduğu, Ishtar olduğunu ortaya çıkarır. Dumuzid'in sadakatsizliğinden bıkan Catherine'in olayları, sevgisine layık birini bulmak için bir sınavdı. Son olarak, oyuncuyu onun eşi olabilmeleri için bir tanrı yapmayı teklif eder.

Catherine Classic Yayınları