Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
186,82
den başlayan fiyatlarla
Palworld
483,67
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
774,07
den başlayan fiyatlarla
Castle Of Alchemists

MSI RTX 40 Super Serisi Ekran Kartları
sponsorlu
MSI RTX 40 Super Serisi Ekran Kartları

NVIDIA DLSS 3.5

Ventus, Expert, Gaming Slim ve Suprim Serileri

Yüksek Performans

Güçlü Soğutma

Ürüne Git

 • Castle Of Alchemists
 • Castle Of Alchemists PC Fiyatları
 • Castle Of Alchemists PC Key Fiyatları
 • Castle Of Alchemists Fiyat Karşılaştırma
 • Castle Of Alchemists

Castle Of Alchemists

Çıkış Tarihi: 17.05.2023
Diller: İngilizce, Japonca, Almanca ...

enucuzoyun.com'da en ucuz Castle Of Alchemists fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Castle Of Alchemists PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Castle Of Alchemists oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Playstore
Sürüm — Standart
105,00
Steam
Sürüm — Standart
129,07

Oyun İstatistikleri

Oyun İçerikleri

Bu Yaz Kaçırılmayacak 10 Yerli Oyun
Koleksiyon
Bu Yaz Kaçırılmayacak 10 Yerli Oyun
Türk oyun sektörü yayıncıların ve bağımsız oyun geliştiricilerinin emekleriyle giderek gelişmektedir. Her geçen gün daha kaliteli ve daha eğlenceli Türk yapımı oyunlar görmekteyiz.

Castle Of Alchemists yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Castle Of Alchemists oyununun konusu nedir?

 • Castle Of Alchemists nereden indirilir?

 • Castle Of Alchemists nereden satın alınır?

 • Castle Of Alchemists kaç GB?

 • Castle Of Alchemists Türkçe mi?

 • Castle Of Alchemists hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Castle Of Alchemists ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun HakkındaBu kalp atışlarını hızlandıran kule savunması ve yukarıdan aşağıya aksiyon hibrit oyununda simyasal olarak geliştirilmiş süper asker Bellator'un yerine geçin. Türünün ilk örneği olarak, kalenin içine hapsolmuş işgalcilere karşı insanlığın son umudu sizsiniz. Destansı bir hayatta kalma savaşında stratejik olarak tuzaklar kurun, savunma kuleleri inşa edin, güçlü silahlar ve teçhizat kuşanın ve kaleyi parça parça geri alın. Hayatta kalanları kurtarma ve kayıp bilgileri toplama görevinizde size yardımcı olacak yeni yeteneklerin, tuzakların ve silahların kilidini açın.
Yüzyıllar boyunca Simyacılar Kalesi'nin ustaları nihai hedefi aradılar: Felsefe Taşı. Ancak onlarca yıllık başarısızlık sabırsızlığa ve trajik bir hataya yol açtı. Çaresizlik içinde, Magnum Opus'u hızlandırmak için yasaklanmış büyücülük sanatlarına yöneldiler, ancak Felsefe Taşı'nı bulmak yerine, bilinmeyen elemental alemlere portallar açarak kötü niyetli yaratıkları dünyamıza saldılar.Kalenin savunma sistemlerinin içinde mahsur kalan hem yaratıklar hem de kale sakinleri, onları elemental alemlerin yağmacı ordularından kurtarmak için artık cesur bir azınlığa - çıraklara ve simyasal olarak geliştirilmiş savunucu Bellator'a - güvenmelidir. Yaratıklar tuzaklarından kurtulurken zaman daralıyor ve çok geç olmadan kaleyi savunmak ve düzeni sağlamak size düşüyor.

Simyasal olarak geliştirilmiş süper asker Bellator olarak, seviye atladıkça ve kendinizi etkileyici bir silah cephaneliği ve güçlü zırhlarla donatırken çeşitli zorluklarla karşılaşacaksınız. Oyunda ilerledikçe, oyun deneyiminize derinlik katacak rastgele yeteneklere sahip daha da güçlü ekipmanlar yapmak için yeni şemaları keşfetme ve bunların kilidini açma fırsatına sahip olacaksınız.Kalenin savunucusu olarak, farklı temel alemlerden çok çeşitli düşmanlarla karşılaşacaksınız. Demirhanelerde ateş diyarından gelen işgalcilerle ateşli savaşlara katılın, madenlerde Dünya aleminin golemlerine karşı savaşın ve buz diyarı yaratıklarının istila ettiği salonlarda savaşın. Her düşmanın kendine özgü yetenekleri, dirençleri ve zayıflıkları vardır, bu da sizi kalede ilerlerken taktiklerinizi uyarlamaya zorlar.Kale, işgalcilerin kaçmasını önlemekten değerli varlıkları korumaya ve mahsur kalan usta ve çırakları kurtarmaya kadar çeşitli ortamlar ve hedefler sunar. Bu sadece oyuna derinlik katmakla kalmaz, aynı zamanda kalede ilerledikçe manzarayı canlı tutar ve her fırsatta yeni zorlukları ve tehlikeleri ortaya çıkarır.Yarı otomatik balistaları, döner topları ve buharla çalışan monte edilmiş mitralyözleri barındırmak için savunma kuleleri inşa edin. Düşmanlarınızı yavaşlatmak ve ortadan kaldırmak için dikenler, alev sütunları, asit yağmurları ve dönen dart atıcılar gibi ölümcül tuzaklar kurun. Oyunda ilerledikçe, yükseltmelerinizin ve savunmalarınızın yeni sürümlerinin kilidini açacaksınız. Örneğin, güllelere bir dönüş eklemek için toplarınızı geliştirebilir ve geniş bir menzille yerden sekmelerini sağlayabilirsiniz. Veya sivri uçlarınızı işgalcileri de yavaşlatan zehirle kaplayın.Başarının anahtarı, tuzakların ve yeteneklerinizin sinerjisini kullanmaktır. Diğer metal tuzakların ortasına yerleştirerek elektrikli kulenizin menzilini genişletin ve çok sayıda ve hızlı geliyorlarsa, onları su yağmurlarıyla ıslatın ve amonyum nitrat şişeleriyle dondurun. Savunmanızı en üst düzeye çıkarmak ve kaleyi güvende tutmak için tuzakları ve yetenekleri birlikte kullanarak daha birçok komboyu keşfedin ve kilidini açın.

Desteklenen Diller: İngilizce, Japonca, Almanca, Fransızca, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Kastilya İspanyolcası, Geleneksel Çince, Korece, Lehçe, Basitleştirilmiş Çince, Türkçe, İtalyanca

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Win 10
 • İşlemci: Dual Core
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: 1gb avaliable VRAM
 • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

Yorumlar