Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Resident Evil Village
269,00
den başlayan fiyatlarla
Battlefield™ 2042
419,99
den başlayan fiyatlarla
Hunt: Showdown
109,00
den başlayan fiyatlarla
Car Mechanic Simulator 2018 İnceleme

Car Mechanic Simulator 2018 İnceleme

Mevzumuz otomobiller. Gerçek dünyada arabalara ne kadar düşkünsek oyun dünyasında da aynı tutkuyu koruruz bünyemizde. Gerçek hayatta asla sahip olamayacağımız o güzel makinelere oyunlar sayesinde erişilebilir hale geliriz.

Bugünkü içeriğimizde arabalar üzerinde istediğimiz gibi oynayıp, hayalimizi süsleyen canavar makinelere çevirebileceğimiz bir yapımı tanıtacağız. Red Dot Games’in 28 Temmuz 2017 tarihinde oyuncuların karşısına çıkardığı yapım olan Car Mechanic Simulator 2018 inceleyelim sizinle birlikte. 

6Ortalama
  • Türkçe dil desteği
  • Çok uygun fiyat
  • Grafik kalitesi arttırılmış
  • Optimizasyon sorunları
  • Sürüş testi detay seviyesi zayıf

Detaylar

Yapımda bir tamirci rolüne bürünüyorsunuz. Eski arabaları alıp, yepis yeni ve güçlü otomobiller yapmaksa asli göreviniz. Hasarlı ve enkaz haldeki otomobilleri showroomlardan, ambarlardan ve mağazalardan satın alabilirsiniz. Sonra gerisi yeteneklerinize ve hayal gücünüze kalmış.

Oyun büyük bir atölyede start alıyor. Bu bölüm için öğretici modda diyebiliriz. Otomobil ustalığı maceranızda kullanacağınız aletleri tanıtıyor oyun burada. Sonrada kısa bir test sürüşü deneyiminiz oluyor ve ardından training bölümünü geçebiliyorsunuz. 

Artık kendi atölyenizde kendi işlerinize bakabilirsiniz. Size gerekli tüm alet edevat burada mevcut bulunmaktadır. Çağımızın olmaz olmaz icadı cep telefonunuz sayesinde işler almaya başlayabilirsiniz artık küçük dükkanınızda. Sizi arayan müşterilerinizin farklı talepleri olacak ve bunları karşılamak da tabi ki size düşecek. Çeşit çeşit müşteri ile karşı karşıya kalacaksınız.

Car Mechanic Simulator 2018 İnceleme

Kimisi sizi uğraştırmamak ve biraz bilgi sahibi olduğu için direk sorunu söyleyip çözüm beklerken bazı müşteriler ise tüm işi size bırakacaktır.

Müşterinizin aracı atölyenize giriş yaptıktan sonra bir panel üzerinden hasarlı parçaları ve müşterinzin beklentilerini görebiliyorsunuz. Hasarlı parçalar kırmızı renkle temsil edilir. 

Sorunu tespit ettiniz. Sıra geldi onu çözmeye. Hasarlı parçaların yerine takacağınız yenilerini bulmak için de bilgisayarınıza ihtiyacınız var. Bilgisayarınız aracılığıyla parçaları netten araştırıp sipariş vermek durumundasınız.

Car Mechanic Simulator 2018

Burada dikkat edeceğiniz en önemli şey doğru parçaları sipariş etmek. Her parça her model ne yazık ki birbirleriyle uyum göstermemektedir.

Yapımın Türkçe dilini desteklemesi de biz yerli oyuncular için de bulunmaz bir nimettir. Otomobil parçaları ve aksamları teknik terimlerle ifade edildiği için oyunun Türkçe’yi desteklemesi oyun deneyimimizi pozitif yönde artırıyor.

Car Mechanic Simulator 2018
Car Mechanic Simulator 2018
31,00
den başlayan fiyatlarla

Grafikler

Yapım serinin eski oyunlarına göre çok daha güzel görseller barındırıyor. Araçlar, teknik aksam ve parçalar oldukça gerçekçi modellenmiş. 

Car Mechanic Simulator

Karar

Araç sürmeyi herkes sever ama tamir becerisi ustalık ister. Sizde için mutfağına inmek ve de teknik becerilerinizi test etmek istiyorsanız Car Mechanic Simulator’e mutlaka bir şans vermelisiniz.

İyi oyunlar. 

Car Mechanic Simulator 2018 Yayınları