Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Compass of the Destiny: Istanbul
99,59
den başlayan fiyatlarla
Marvel's Spider-Man: Miles Morales
439,00
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
699,00
den başlayan fiyatlarla
Car for Sale Simulator 2023 İnceleme

Car for Sale Simulator 2023 İnceleme

Car for Sale Simulator hasarlı ve boyalı araçları satın alıp tamir ettiğiniz ve boyasını yenilediğiniz üzerine biraz ekleyerek yeni müşterilere sattığınız bir simülasyon oyunudur. Oyunda temel amacınız düşük fiyattan araç satın almak ve maksimum kârla aracı satmaktır.

Oyunda çeşitli modellerde ve yıllarda araçlar mevcuttur. Her araç kendi hasar boya ve kirlilik oranına sahiptir. Bir aracı satın aldıktan sonra tamir edebilir, boyayabilir ya da yıkayabilirsiniz. Eğer Car for Sale Simulator 2023’ü merak ediyorsanız okumaya devam edin!

7Çok İyi
 • Sürüş mekanikleri tatmin edici
 • Sıfırdan başlayarak para kazanma
 • Araç alım satım simülasyonu
 • Yeni oyuncuların elinden tutmuyor
 • Araçların fiyatlarını anlamak zor

Oynanış Mekanikleri

Oyuna başladığınızda size ait bir galeri ile karşılaşacaksınız. İlk olarak galerinin önündeki çöpleri ve kalasları temizlemeniz ve galeriyi açılabilir hale getirmeniz gerekir. Dükkânın önünü temizledikten sonra ofisinizi ve dış mekânı özelleştirebilir ve işletmenize istediğiniz ismi verebilirsiniz. Sonrasında ilk aracınızı bulmak ve satın alıp galeriye çekmek için araştırma yapacaksınız. Araç satın almak için işletmenizin önündeki otobüs durağından hızlı yolculuk yapabilirsiniz. Hızlı yolculuk ekranında ofis, mahalle, araba pazarı, yakıt istasyonu, red bar ve konteyner olmak üzere altı farklı seçeneğiniz vardır. İlk arabanızı mahalleden alacağınız için ikinci seçenek olan mahalleyi seçerek insanların garaj önünde sattığı arabalarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Bir arabayı incelemek için arabanın satıcısı ile konuşmanız gerekir. Oyun her araba satıcısı için farklı diyaloglara sahiptir. Şu ana kadar keyfe keder boyalı, boya takıntısı olan aramasın, çıtır hasarlı gibi arabanın asla alınmayacağını anlatan diyaloglar görmesem de arabam sıfıra yakındır diyen satıcılarla karşılaştım. Araba satın alma ekranında arabayı inceleyebilir, pazarlık yapabilir, arabayı ekspertize sokabilir ve satın alabilirsiniz. Ekspertiz ve pazarlık seçeneklerini kullanmak için yetenek ağacından ilgili yeteneği aktifleştirmeniz gerekir.

Car For Sale Simulator 2023
Car For Sale Simulator 2023
79,00
den başlayan fiyatlarla

Araçlarınızı satmak için ofisinizdeki bilgisayardan internete ilan açabilirsiniz. Bilgisayarı kredi çekmek için ve faturalarınızı ödemek için de kullanabilirsiniz. Ayrıca ofisinizi yükseltmek ve evinizi güzelleştirmek için yine bilgisayarı kullanabilirsiniz. Eğer kutu gibi bir konteynerda uyumak istemiyorsanız evinizi olabildiğince hızlı yükseltmenizi tavsiye ederiz.

car for sale sim 2023 inceleme

Sürüş Mekanikleri

Bütçenize uygun arabayı aldıktan sonra arabayı tamir ve boya işlerini halletmek için tamirciye ya da satmak için ofisinize sürmeniz gerekir. Oyundaki her arabayı sürebilir ve gönlünüzce deneyebilirsiniz. Bir arabayı sürmek için öncelikle “E” tuşuna basarak araca binmelisiniz. Klasik yön tuşları ile aracı kontrol edebilirsiniz, aracın diğer fonksiyonlar için kontrol şeması şu şekildedir;

 • Motoru Açmak ve Kapatmak = I
 • Arabadan İnmek = E
 • Kamera Açısını Değiştirmek = C
 • Kısa Farları Açmak ve Kapatmak = L
 • Uzun Farları Açmak ve Kapatmak = K
 • Sol Sinyal = Z
 • Sağ Sinyal = X
 • Dörtlü = V
 • Korna = H
 • Nitro = ALT

Bu tuşları kullanarak aracınızı sürebilir ve hedef bölgeye ulaşabilirsiniz. Yolculuk sırasında aracınızla kaza yaparsanız aracın hasar oranı artacaktır. Ayrıca yolculuk boyunca drift yapabilir ve puanınızı arttırabilirsiniz. Oyunda arabaların çalıştırma sesleri gerçekçi tasarlanmıştır. 1972 model bir araba aldıktan sonra motoru açmaya çalıştığınızda aracınız kırk yıllık tiryaki gibi ses çıkarabilir.

car for sale simulator inceleme

Oyunun Grafikleri

Car for Sale Simulator 2023 hazır grafiklerle ve objelerle tasarlanmış bir oyuna benzemektedir. Binalar, çevre tasarımı, grafik kaplaması ve NPC’ler sürükle bırak yöntemi ile oyuna eklenmiş gibi. Fakat, söz konusu araçlar olduğunda işler değişiyor. Oyundaki araçlar gerçekçi görünümlere sahip olması için tasarlanmıştır.

Car for Sale Simulator 2023 Oynamaya Değer mi?

Eğer araba alım satım işleriyle uğraşmak istiyorsanız Car For Sale Simulator 2023 sizin için tasarlanmış bir oyun demektir. Oyunun nispeten ucuz olması ve oyunu saatlerce oynayacak olmanız bu oyunu alınabilir yapar. Üstelik oyunun geliştiricileri oyuna sürekli yeni özellikler eklediği için oyunu uzun saatler boyunca oynayabilirsiniz.

Car For Sale Simulator 2023 yayınları