Call of Duty: United Offensive
 • Call of Duty: United Offensive
 • Call of Duty: United Offensive PC Fiyatları
 • Call of Duty: United Offensive PC Key Fiyatları
 • Call of Duty: United Offensive Fiyat Karşılaştırma
 • Call of Duty: United Offensive

Call of Duty: United Offensive

Çıkış Tarihi: 13.10.2006
Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca

Enucuzoyun.com'da en ucuz Call of Duty: United Offensive fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Call of Duty: United Offensive PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Call of Duty: United Offensive oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
49,00
Steam
Sürüm — Standart
59,00

Oyun İstatistikleri

Call of Duty: United Offensive Yayınları

Oyun Hakkında

Ödüllü geliştirici Gray Matter Interactive, dünya çapında 80'den fazla Yılın Oyunu ve 50 Editörün Seçimi ödülünü kazanan Infinity Ward'un Call of Duty ™ başarısını Call of Duty ™: United Offensive ™ ile takip ediyor. Bulge Muharebesi, Sicilya'nın işgali ve Kursk Muharebesi dahil olmak üzere II.Dünya Savaşı'nın en önemli savaşlarından bazılarında Amerikan, İngiliz ve Rus askerlerinin rolünü üstlenin.
Tanklarda, ciplerde, motosikletlerde, hatta bir bombardıman uçağında savaşın. Ekibinizle karda ve yağmurda, alev püskürtücüler ve konuşlandırılabilir makineli tüfekler gibi yeni silahlar kullanarak veya topçu saldırıları düzenleyerek çalışın. Üç kampanyayı kapsayan 13 Yepyeni Tek Oyunculu görev. 11 heyecan verici yeni Çok Oyunculu harita ve Domination, Capture the Flag ve Base Assault dahil 3 yeni çok oyunculu mod.

© 2006 Activision Publishing, Inc. Activision ve Call of Duty, Activision Publishing, Inc.'nin tescilli ticari markalarıdır. Tüm hakları saklıdır. Diğer tüm ticari markalar ve ticari isimler, ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.

Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum: Orijinal Call of Duty'nin Tam Sürümü, 3D donanım hızlandırıcı kartı gereklidir -% 100 DirectX 9.0c uyumlu 32MB donanım T ve L özellikli ekran kartı ve en son sürücüler *, Microsoft Windows 2000 / XP, Pentium III 800MHz veya Athlon 800MHz işlemci veya üstü , 128MB RAM (256MB Önerilir), 1150MB sıkıştırılmamış boş sabit disk alanı (artı Windows 2000 / XP takas dosyası için 600MB),% 100 DirectX 9.0c uyumlu 16-bit ses kartı ve en yeni sürücüler,% 100 Windows 2000 / XP uyumlu fare , klavye ve en son sürücüler, DirectX 9.0c (dahil)
Çok Oyunculu Gereksinimler:

 • İnternet (TCP / IP) ve LAN (TCP / IP) oynatma desteklenir
 • İnternet üzerinden oynamak için 56kbps (veya daha hızlı) modem ve en yeni sürücüler gerekir
 • LAN oynatma, ağ arayüz kartı ve en yeni sürücüleri gerektirir

Önemli Uyarı: * Burada listelenen yonga setine sahip bazı 3B hızlandırıcı kartlar, Call of Duty United Offensive tarafından kullanılan 3B hızlandırma özellikleriyle uyumlu olmayabilir. % 100 DirectX 9.0c uyumluluğu için lütfen donanım üreticinize başvurun.
Desteklenen Chipsetler

 • Tüm ATI Radeon kartları
 • Tüm nVidia GeForce kartları
 • Matrox Parhelia

Yorumlar