Call of Duty®: Ghosts
 • Call of Duty®: Ghosts
 • Call of Duty®: Ghosts PC Fiyatları
 • Call of Duty®: Ghosts PC Key Fiyatları
 • Call of Duty®: Ghosts Fiyat Karşılaştırma
 • Call of Duty®: Ghosts

Call of Duty®: Ghosts

Çıkış Tarihi: 25.03.2014
Diller: İngilizce, Fransızca, Almanca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Call of Duty®: Ghosts fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Call of Duty®: Ghosts PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Call of Duty®: Ghosts oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
119,00
Steam
Sürüm — Gold
139,00
Steam
Sürüm — Hardened
159,00
Steam
Sürüm — Standart
389,00

Oyun İstatistikleri

Call of Duty®: Ghosts Yayınları

Oyun Hakkında

Sayıca üstün ve silahsız ama rakipsiz değil.

Call of Duty®: Ghosts, tüm zamanların en büyük eğlence serilerinden biri için ileri atılmış olağanüstü bir adımdır. Call of Duty® serisindeki bu yeni bölüm, oyuncuların sakat bir ulusun yanında özgürlük veya özgürlük için değil, sadece hayatta kalmak için savaştığı yeni bir dinamik sunuyor.

Bu tamamen yeni Call of Duty deneyimini besleyen franchise'ın yeni yeni nesil motoru, tüm platformlarda saniyede 60 kare hız ve akışkanlığı korurken, şaşırtıcı düzeyde daldırma ve performans sunar.

Tek Oyunculu Harekat

 • Yıkıcı bir kitlesel olaydan on yıl sonra, Amerika'nın sınırları ve küresel güç dengesi sonsuza dek değişti. Ülkenin Özel Harekat güçlerinden geriye kalanlar olarak, yalnızca "Hayaletler" olarak bilinen gizemli bir grup, yeni ortaya çıkan, teknolojik açıdan üstün bir küresel güce karşı mücadeleye liderlik ediyor.

 • Yeni Bir Call of Duty Universe: Franchise tarihinde ilk kez oyuncular Call of Duty: Ghosts ile zayıf rol üstlenecek; Sayıca üstün ve silahsız olan oyuncular, son derece kişisel bir anlatıda düşmüş bir ulusu geri almak için savaşmalıdır. Oyuncular, daha önce Call of Duty®'de görülmemiş hiçbir şeye benzemeyen, tamamen yeni bir karakter kadrosunu tanıyacak ve değişen bir dünyada bölgeleri ziyaret edecekler.


Çok oyunculu

 • Call of Duty: Ghosts'ta sadece bir sınıf yaratmıyorsunuz, bir asker yaratıyorsunuz, bu franchise için bir ilk. Yeni Create-A-Soldier sisteminde oyuncular kafa, vücut tipi, baş teçhizatı ve ekipmanı seçerek askerlerinin fiziksel görünümünü değiştirebilir ve bir Call of Duty® oyununda ilk kez oyuncu aynı zamanda cinsiyetlerini seçin. 20.000 olası kombinasyonla bu, Call of Duty tarihindeki en esnek ve kapsamlı karakter özelleştirmesidir.

 • Yeni dinamik haritalar, çok oyunculu modun evrimidir. Her maç ilerledikçe ortamın gelişmesini sağlayan etkileşimli öğeler ve oyuncu tarafından tetiklenen olaylar içerirler. Tüm manzara, oyuncuları taktikleri ve stratejileri değiştirmeye yönlendirebilir ve zorlayabilir.

 • Call of Duty: Ghosts, yeni taktik oyuncu hareketleri sunuyor. Yeni bağlamsal yalın sistem, artık oyuncuların düğme kombinasyonları eklemeden veya siperden tamamen çıkmadan engellerin etrafından eğilmesine izin veriyor. Yeni kaplama sistemi, momentumu korurken nesneler üzerinde sıvı hareketine izin verir. Diz kayması, koşarak çömelmekten yüzüstü konuma doğal bir geçiş sağlar.

 • Call of Duty: Ghosts, Juggernaut Maniac, Helo Scout, Vulture ve ODIN Strike gibi 20'den fazla YENİ Kill Streak sunuyor. Oyuncular, düşmanları korumak ve onlara saldırmak için tek oyunculu kampanyadan bekçi köpeği Riley'yi bile getirebilirler. Ayrıca tamamen yeni bir silah sınıfı da dahil olmak üzere 30'dan fazla YENİ silah var: Nişancı Tüfekleri.


Kadrolar

 • Yepyeni Kadrolar modunda takımınızı kurun ve bunlardan 6 tanesini savaşa alın. Bu mod, çok oyunculu deneyimin en iyi kısımlarını alır ve çok oyunculu olarak oluşturulan ve seviye atlayan özel askerlerle tek başınıza veya birlikte oynamanıza izin verir.

 • Takım üyeleriniz için yaptığınız yükleme seçimleri, takım arkadaşlarınızın yapay zeka davranışını doğrudan değiştirecektir. Askerinize bir keskin nişancı tüfeği verin ve bir keskin nişancı gibi davranacak ve bir SMG adamı daha çok koşacak ve silahlı olacaktır.
Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Kastilya İspanyolcası

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum

 • İşletim Sistemi : Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit
  CPU : Intel® Core ™ 2 Duo E8200 2.66 GHZ / AMD Phenom ™ X3 8750 2.4 GHZ veya daha iyisi
  RAM : 6 GB RAM
  HDD : 40 GB HD alanı
  Video : NVIDIA® GeForce ™ GTS 450 / ATI® Radeon ™ HD 5870 veya daha iyisi
  Ses : DirectX® uyumlu ses kartı
  DirectX® : DirectX® 11
  İnternet : Çok Oyunculu Bağlantı için geniş bant bağlantısı ve hizmet gereklidir. Aktivasyon için internet bağlantısı gereklidir.
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen

 • İşletim Sistemi : Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit
  CPU : Intel® Core ™ i5 - 680 @ 3.6GHz
  RAM : 8 GB RAM
  HDD : 40 GB HD alanı
  Video : NVIDIA® GeForce ™ GTX 760 @ 4GB
  Ses : DirectX® uyumlu ses kartı
  DirectX® : DirectX® 11
  İnternet : Çok Oyunculu Bağlantı için geniş bant bağlantısı ve hizmet gereklidir. Aktivasyon için internet bağlantısı gereklidir.

Yorumlar