Kategoriler

Öneriler

Lunch Lady
10,50
den başlayan fiyatlarla
Bendy and the Ink Machine
32,00
den başlayan fiyatlarla
Beyond The Wire
57,00
den başlayan fiyatlarla
Book of Demons
 • Book of Demons
 • Book of Demons PC Fiyatları
 • Book of Demons PC Key Fiyatları
 • Book of Demons Fiyat Karşılaştırma
 • Book of Demons

Book of Demons

Çıkış Tarihi: 13.12.2018
Diller: İngilizce, Lehçe, Fransızca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Book of Demons fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Book of Demons PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Book of Demons oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun İstatistikleri

Book of Demons Yayınları

Oyun Hakkında


Book of Demons Hack and Slash ve Kart oyunu türlerinin bir birleşimidir. Bu oyunda görevlerin uzunluğunu SİZ belirlersiniz. Silah yerine sihirli kartlar kullanın ve Eski Katedralin altındaki zindanlarda karanlıklar ordusunun mensuplarını yok edin. Korkunun hüküm sürdüğü Paperverse evrenini İblis Başı'nın pençelerinden kurtarın!

Rasgele Oluşturulan Zindanlar
Aşırı zorluk sevenler için Roguelike modu
Farklı özelliklere ve özelliştirilmiş mekaniklere sahip 70+ canavar türü
Xbox ve Steam Oyun Kontrolcüsü Desteği
3 yeraltı dünyası ve destansı Görev Sonu Canavarları savaşları
Aylık ve tüm zamanların Liderlik Panoları, 200+ Başarım

Book of Demons, Return 2 Games eski PC oyunlarının altın devrinden esinlenerek yapılan mid-core oyunlar serisinin ilkidir.

Kartlar ve Deste Oluşturma


Kesinlikle bir kart oyunu değildir fakat ekipmanlar, büyüler ve yetenekler kartlar ile ifade edilirler. Strateji kısmı elinizdeki kartları duruma uygun adapte edebilmekten geçer. Kartlar rünler ile yükseltilebilir ve her kartın farklı büyülü özelliklere sahip türlerini elde edebilirsiniz. Efsanevi kartlar en iyileri fakat en zor elde edilenleridir.

Flexiscope ile Oyun Uzunluğunuzu Belirleyin


Book of Demons zamana değer verir. Bu nedenle Flexiscope sistemi ile oturumlarınızı istediğiniz sayıda, istediğiniz uzunlukta ayarlayabilirsiniz. Aynı zamanda oynama hızınızı da öğrenir ve bir sonraki oturumunuzu ne kadar sürede bitirebileceğinizi de hesaplar.

Eşsiz Oyun Mekanikleri


Basitleştirilmiş hareket ve dövüş mekanikleri Book of Demons oyununu diğer Hack and Slash oyunlarından farklı kılar. Genellikle canavar kalkanları, düşman büyüleri, zehir, veya devrilen kartlar gibi olumsuz etkileri ortadan kaldırmak için hepsine tıklamaya vakit bulunmadığı için zamanlama, kart tercihleriniz ve hangi sıra ile kullanıldıkları büyük önem arz eder.

Paperverse Evreninde Hack and Slash


Book of Demons hikayesi, Paperverse adında, maket kitabında yer alan bi evrende geçer.
Dünyayı sonsuz kötülükten kurtarmaya dair, iyilik ve kötülüğün masalıdır. Tanıdık mı geldi? İlk Diablo oyununun karanlık ve iç karartıcı atmosferinden esinlenen oyunumuz Book of Demons, hack and slash oyun türü klasiklerini hem yad eder hem de parodisini yapar.

Oynanış Kolaylığı


Book of Demonsda yer alan pek çok özellik oyun keyfi göz önüne alınarak tasarlanmıştır. Gidilmesi gereken yerler ekranın üst kısmında gösterilir ve siz hedefe yaklaştıkça belirgin hale gelir. Karakteriniz hareket ettikçe ayak izi bırakır, bu sayede daha önce gitmiş olduğunuz yerleri görürsünüz ve harita kullanmanıza gerek kalmaz.

Zorlayıcı Oyun Sonu


Tek bir sınıfla görev modunu tamamlamak ortalama 10 saat sürmektedir, fakat karakteri maksümum seviyeye getirmek ve daha yüksek zorluklarda Serbet oyun modunda ustalaşmak çok daha fazla zaman almaktadır. Roguelike modu kalıcı ölüm özelliğinin yanı sıra, sınırlandırılmış iyileşme ve daha bir çok aşılması gereken engeli beraberinde getirir.

Dungeons & Streamers

https://store.steampowered.com/app/968890/Book_of_Demons__Dungeons__Streamers/

Desteklenen Diller: İngilizce, Lehçe, Fransızca, İtalyanca, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Almanca, Türkçe, Kastilya İspanyolcası, Bulgarca, Korece

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 8.1, 10
 • İşlemci: 1.7 GHz Dual Core or Greater
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: 512 MB DirectX 9.0c compatible graphics card
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DirectX 9.0c compatible
 • İlave Notlar: Controller Support

Yorumlar