Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
186,82
den başlayan fiyatlarla
Palworld
483,67
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
774,07
den başlayan fiyatlarla
Bleak Faith: Forsaken İnceleme

Bleak Faith: Forsaken İnceleme

Büyük, birbirine bağlı ve acımasız dünyada medeniyetin son kalıntılarını keşfetmeye hazır mısın? Tarihinden geriye ne kaldığını açığa çıkarın. Omnistructure'ın sürekli genişleyen fantastik dünyasını alt üst edin. Başka hiçbir şeye benzemeyen bir yolculuğun tadını çıkarmak istiyorsanız, oyunu beraber inceleyelim.  

Bleak Faith: Forsaken, oyuncuları gerçeküstü ve ürkütücü bir dünyaya sürüklüyor. Keşfetmek ve hayatta kalmak için hasta bir vücudun kontrolünü ele geçirdiğiniz oyunun hikayesi çok kısa olsa da beklenenden fazlasını bile verebilir. Bununla birlikte, birçok konuşkan NPC, size gerçekten evrenin bir parçası gibi hisesettirmeyi başarır. Bu oyun, herhangi bir video oyununda en korkunç ve en karanlık atmosferlerden birine sahiptir, bu nedenle oyuncu gerçekten de korku ve gizemin kısır sarmalına hapsolmuştur.

6Ortalama
  • Eğlenceli NPC'ler
  • Yoğun savaş ve keşif
  • Her düşman benzersiz ve zorlayıcı
  • Kısa hikaye
  • Kamera hüsrana yol açabilir
Bleak Faith: Forsaken
Bleak Faith: Forsaken
965,71
den başlayan fiyatlarla

Oynanış

Bleak Faith: Forsaken dünyası, umutsuzluk ve ölüm arasındaki sınırda görünen bir dünyadır. Omnistructure, karanlık fanteziyle karıştırılmış bir cyberpunk oyunudur. Bu yolculuk düz bir olay örgüsünden değil, siz ne kadar keşfedersiniz size o kadarını sunan karmaşık bir evrenden oluşur. Yol boyunca birçok düşman ve engelle karşılaşırsınız. Yol boyunca daha fazla silah, zırh ve Perk Puanı kazanacaksınız. 

Bleak Faith: Forsaken’ın temel oynanışı, Soulsborne'un yoğun dövüş ve keşif tarzına bağlı. Her düşman benzersiz ve zordur ve her biri bir strateji gerektirir.

Kombat 

Savaş çok tehlikeli olabilir ve kendinizi sınıra kadar zorlamanız gerekecek. Kaynak yönetimi, zamanlama ve konumlandırmanın öneminin farkında olmak önemlidir. Meydan okumayı bekleyin.

bleak faith forsaken inceleme

Oyunun ilerlemesi ve dövüşü, karakter istatistikleri ve teçhizatından etkilenir. Oyunda başarılı olmak istiyorsanız, istatistiklerinizi ve teçhizatınızı dikkatli bir şekilde seçmelisiniz. Hazırlandıktan sonra oyunun önceki bölümlerine geri dönmeye değer. Daha zor zorluklarla karşılaşabilir ve daha iyi ödüller alabilir veya kaçırdığınız alanları bulabilirsiniz.

Neler Daha İyi Olabilirdi?

"Bleak Faith; Forsaken" kötü bir oyun olmasa da bazı kusurları var. Biraz daha kilo alabilirler. Fiziği iyi olsa da bazen ayakları biraz ağır hissettirebilir. Oyun konsolu kullanıcıları dikkat: Tüm denetleyiciler Bleak Faith: Forsaken ile çalışamaz. Oyunun ayarlar menüsünde size bazı talimatlar vermesi yararlı olacaktır. Ancak oyuna başlarsanız ve kamera daireler çizerek dönmeye devam ederse, büyük ihtimalle kumandanız çalışmıyordur.

Tuhaf bir deliğe veya yarığa girmenin birçok yolu vardır. Kamera bazen titiz olabilir ve bu hayal kırıklığına yol açabilir. Bunlar küçük sorunlar, ancak büyük planda önemli değiller.

bleak faith forsaken oynamaya değer mi

Bleak Faith: Forsaken oynamaya değer mi?

Oyun, tüm sorunlarına rağmen çok fazla potansiyele ve çok fazla iyiliğe sahiptir. Birçok oyuncu, eksikliklerini gözden kaçırmayı ve olumlu yönlerini takdir etmeyi kolay bulacaktır. Oyunu şu anki haliyle tavsiye etmek zor olsa da geliştiriciler desteklemeye devam ederse tavsiye edilebilir.

Bleak Faith: Forsaken yayınları