Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
186,43
den başlayan fiyatlarla
Palworld
434,35
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
772,43
den başlayan fiyatlarla
Big Ambitions İnceleme

Big Ambitions İnceleme

Big Ambitions, New York'un en büyük girişimcisi olmanızı sağlayan devrim niteliğinde bir rol yapma iş simülatörüdür.

Amcanızın yeterli yardımı ile sıfırdan başlayarak, çok çalışırken ve ne pahasına olursa olsun başarıya ulaşmaya çalışırken kendinize bakmanız. Bu oyun, emellerinize ulaşmanız için sınırsız olanaklar sunuyor ve başka hiçbir şeye benzemiyor!

7Çok İyi
  • Hedeflerinize ulaşmak için sınırsız olanaklar sunar.
  • Bol miktarda yeniden oynanabilirlik ile doğrusal olmayan hikaye yapısı.
  • Mobilya seçimi, dış mekan dekoru ve daha fazlası söz konusu olduğunda net görseller ve detaylara gösterilen özen!
  • Hemen birçok seçeneğe sahip olduğu için ilk bakışta çok karmaşık görünebilir.
  • Sunulan tüm mekanikleri tam olarak anlamak için alışmak biraz zaman alabilir.

Big Ambitions Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Big Ambitions
Big Ambitions
370,27
den başlayan fiyatlarla

Oyunun Konusu

Big Ambitions'ın konusu, karakterinizin New York'ta kendisini büyütmeye çalışması etrafında dönüyor. Bir apartman dairesi ve bir işten başka bir şeyle başlamazsınız, ancak daha sonra merdiveni ne kadar tırmanabileceğiniz size bağlıdır. Birden çok küçük işletmeyi yavaş yavaş büyük şirketlere dönüştürürken veya kendi benzersiz yolunuzu çizerken, sonunda şehri parça parça ele geçirmeye kadar varacaksınız. İş adamı olma yolundaki yükselişinizde zorluklarla yüzleşirken hırsınız sınanacak.

Oynanış

Oynanış, kira ödemeleri, stok seviyeleri, personel alımı ve her ticari girişimin veya şirketin başarılı olması için alınması gereken diğer kararlar gibi çeşitli hususları takip ederken kaynakları ve finansmanı yönetmekten oluşur. Oyun, oyunculara imparatorluklarının nasıl görünmesini istediklerine karar verirken özgürlük tanıyan çok sayıda seçenek içerir - ister tek bir dükkan, ister bir fast-food restoranları zinciri veya hatta milyonlarca web sitesi geliştirmek olsun - tümü, daha fazla gerçekçilik için inanılmaz derecede geniş bir sanal alan ortamında yer alır. 

Ek olarak, bu oyun oyunculara paralarını gayrimenkule yatırma şansı veriyor ve bu da basit apartman dairelerinden Manhattan'ın merkezindeki lüks çatı katı süitlerine geçerken başka bir derinlik katıyor!

big ambitions inceleme

Görseller

Görseller ayrıntılı ama bazen basit, bu da bu tür karmaşık oyunları oynarken bunalmış hissedebilecek oyuncuları bunaltmadan bu dünyaya hayat getirmeye gerçekten yardımcı oluyor - Big Ambitions'ı hem yeni başlayanlar hem de deneyimli oyuncular için mükemmel kılıyor! Binaların içindeki mobilya seçimi veya dış manzara gibi ayrıntılara büyük önem verilen grafikler nettir; kişi kendini bu sanal ortamın neresinde bulursa bulsun sürükleyici bir deneyim yaratmak - kendinden daha büyük bir şeyin parçası olma hissini gerçekten yaymak.

big ambitions oynanır mı

Big Ambitions Oynamaya Değer mi?

Genel olarak Big Ambitions, saatlerce içerikle dolu iddialı bir RPG iş simülatörü arıyorsanız kesinlikle oynamaya değer; doğrusal olmayan hikaye yapısı ve kendi imparatorluğunu tasarlama söz konusu olduğunda muazzam çeşitliliği sayesinde bolca tekrar oynanabilirlik sunuyor!

Bazıları, ilk bakışta çok fazla seçeneğe sahip oldukları için bazı parçaları çok karmaşık bulsa da, bunlara aşina olduğunuzda, nihai başarıya ulaşana kadar her şey çok daha sorunsuz ilerleyecektir!

Big Ambitions yayınları