Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Green Hell
40,00
den başlayan fiyatlarla
Battlefield™ 2042
419,99
den başlayan fiyatlarla
Hunt: Showdown
109,00
den başlayan fiyatlarla
Beyond The Wire İnceleme

Beyond The Wire İnceleme

Milyonlarca insanın kaderini belirleyen, ülkelerin yıkılıp yerine yenilerinin kurulmasına sebep olan ve tüm dünyadaki yaşamı kökten değiştiren olaylardandır dünya savaşları. Savaşta fiziki olarak mücadele edenler askerler olsa da sivil yaşamda da savaşın etkileri bariz şekilde kendini göstermektedir.

Bu kadar büyük etkisi olan bir olayın oyun dünyasında da yansımasının olmaması düşünülemezdi. 

Bugünkü içeriğimiz de 1. Dünya Savaşı’nı tüm çıplaklığı ile gözlerimizin önüne süren, Redstone Interactive imzalı, 21 Ekim 2020 çıkışlı, çok oyunculu nişancılık oyunu Beyond The Wire.

7Çok İyi
  • Gerçekçi atmosfer
  • Dönemine uygun silahlar
  • Göz dolduran grafik detayları
  • Tam anlamıyla çok oyunculu deneyim.
  • Erken erişim sebebi ile optimizasyon sorunları
  • Can sıkan buglar

Hikayesi

Girişte bahsettiğimiz üzere yapımın hikayesi 1. Dünya Savaşın’da gerçekleşiyor. Meşhur Batı Cephesi’nin tüm dehşeti ve gerçekçiliğiyle oyuncu ekranına yansıtmış Redstone Interactive.

Detaylar

Yine bir erken erişim ile karşınızdayız. 2021 içerisinde veya 2022 yılında tam sürüme kavuşacak yapım bu haliyle bile göz doldurmayı başarabiliyor. 

Oyun içi haritalar oldukça gerçekçi ve de üst seviyede büyük bir alan oyun için kullanıma sunulmuş durumda.

Beyond the wire oyun steam

Çok oyunculu deneyim konusunda iddialı bir çıkış gerçekleştirmiş Beyond The Wire. Aynı anda karşılıklı 2 takımda 100 kişiye kadar tecrübe edilme imkanı veren yapım en gerçekçi savaş deneyimini sunma konusunda da oldukça iddialı.

Biraz silahlardan bahsetmek gerekirse, oyunda orijinaline uygun ve de hatırı sayılır sayıda silah kullanımınız için oyuna eklenmiş. 

Savaş Asla Yalnız Kazanılmaz

Beyond The Wire evreninde takım çalışması çok önemli bir yer tutmakta. Savaşın galibi ve kazananı olmak istiyorsanız iyi bir takım stratejisi hazırlayıp ona uygun şekilde mücadelelere girmelisiniz.

Yakın Dövüş Sistemi

Genelde “shooter” yani nişancı oyunlarında üretici firmalar yakın dövüş mekaniğine çok fazla özen göstermezler. Vuruş hissi ve atmosfer detayları üzerinde duran oyun yapımcıları mekaniği kullanmanın oyun tecrübesini pozitif yönde etkileyeceği gerçeğini gözden kaçırıyorlar.

Beyond The Wire
Beyond The Wire
50,73
den başlayan fiyatlarla

Ama Beyond The Wire bu konuda da çıtayı bir basamak daha yukarı çekerek geliştirilmeye açık, çok gerçekçi ve detaylı bir yakın dövüş sistemini oyuna başarıyla eklemeyi becerebilmiş. 

Grafikler Ve Atmosfer

Görsellik ve seslendirme kriterlerinde de tam puana yakın bir not alarak karşımıza çıkan yapımda savaşın karanlık yüzü kan, çamur ve de savaşın tüm korkunç tarafları görsel, işitsel olarak en güzel şekilde evrene aktarılmış durumda Beyond The Wire’da. 

Beyond the wire oyun inceleme steam

Karar

Savaş oyunlarına meraklı iseniz ayrıca 1. Dünya Savaşın’da, Batı Cephesi’nde yaşanan olayları gerçeğe en yakın biçimde hatta yaşanmış gibi deneyim etmek istiyorsanız; Beyond The Wire, sizin açınızdan en doğru seçim olacaktır. 

İyi oyunlar.

Beyond The Wire Yayınları