Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
186,82
den başlayan fiyatlarla
Palworld
483,67
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
774,07
den başlayan fiyatlarla
Below the Stone

MSI RTX 40 Super Serisi Ekran Kartları
sponsorlu
MSI RTX 40 Super Serisi Ekran Kartları

NVIDIA DLSS 3.5

Ventus, Expert, Gaming Slim ve Suprim Serileri

Yüksek Performans

Güçlü Soğutma

Ürüne Git

 • Below the Stone
 • Below the Stone PC Fiyatları
 • Below the Stone PC Key Fiyatları
 • Below the Stone Fiyat Karşılaştırma
 • Below the Stone

Below the Stone

Çıkış Tarihi: 17.11.2023
Diller: İngilizce

enucuzoyun.com'da en ucuz Below the Stone fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Below the Stone PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Below the Stone oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
270,72
GOG
Sürüm — Standart
643,70

Oyun İstatistikleri

Below the Stone yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Below the Stone oyununun konusu nedir?

 • Below the Stone nereden indirilir?

 • Below the Stone nereden satın alınır?

 • Below the Stone kaç MB?

 • Below the Stone Türkçe mi?

 • Below the Stone hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Below the Stone ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun HakkındaDISCORD TOPLULUĞUMUZA KATILMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Taşın Altında, en derin derinliklere ulaşma arayışında olan cüceleri konu alan roguelike cezalandırıcı bir piksel sanatı var. Her iniş yeni maceralara yol açacak ve yalnızca birçok hayatı riske atmış en kararlı oyuncular, Taşın Altında yatan gizli dünya tarafından ödüllendirilecek.

Antik Gizemlerin Derin Dünyasını Keşfedin

Cücelerin irfanını, uğrunda öldükleri hazineleri ve nadiren bahsettikleri sırları keşfedin. Aşağıdaki taşın içinde herkesin aradığı macera yatıyor ama her zaman bir bedeli var. Çoğu zaman ölüm.

Mücevherleri Çıkarın ve Sihirli Bir Şekilde Birleştirin

Büyülü güçlendirmeler sağlayan ve silahlarınıza ve zırhınıza takılabilen nadir mücevherleri çıkarın. Yeterli miktarda bir mücevher türüne sahip olduğunuzda, daha güçlü bir versiyon oluşturmak için bunları birleştirin! Bu defalarca yapılabilir.

Aşağıdaki Dünya Güvenli Değil

Daha derin olan her seviye sizi daha kurnaz yaratıklarla ve daha tehlikeli biyomlarla karşı karşıya getirir. Ama aynı zamanda kazılacak ve ortaya çıkarılacak daha büyük ödüller. Emeksiz yemek olmaz. (Ve bir miktar Cüce birası ile acının bir kısmı dindirilebilir.)

Roguelike Oynanış

Her inişte, zamandan önce gömülmüş birçok benzersiz cevheri, mücevheri ve antik hazineyi keşfedecek ve bulacaksınız; bunların hepsi gelecekteki inişlerde daha derinlere inmenize yardımcı olacak... ancak yalnızca hayatta kalmak için doğru teçhizatı yaparsanız .

Bir Cüce Yemeği Ziyafetine Uygun Yeterli Çeşitlilik

25'ten fazla benzersiz derecede tehlikeli ve grafiksel açıdan güzel biyomla, bulunacak yeni ortamlar ve kaynaklar eksik değil - ancak her birinin kendine özgü tehditleri de olduğu için dikkatli adım atın.

Üretim Ekipmanları

Yeni ekipmanlar üreterek, yeni mücevherler yerleştirerek ve önceki yolculuklarınızdan topladığınız tüm kaynaklarla yeni iksirler hazırlayarak taşın altına her dalışa hazırlanın... Ama dikkatli olun, öldüğünüzde taşın altında kaybolan herhangi bir şey... sonsuza kadar taşın altında gömülü kalacak.


Akrabalarınızın sizden istediği metal ve değerli taşları toplamak için cüceler yüzeyin altına gönderilecek. Ancak kazandığınız fazlalıkları saklayabilirsiniz; yeni bir kazma, bir kılıç, biraz zırh yapın. Bir sonraki seyahatinizde geri gelme olasılığınızı artıran ne varsa! Bunları, bir sonraki keşif geziniz için öğeleri güvenli bir şekilde hikayeleştirmek ve akrabalarınızdan yeni görevler almak için merkez alanınız olan cüce krallığında güvenle saklayın. Ama uyardık! Eğer Taşın Altında ölürsen, taşıdığın her şey sonsuza dek yüzeyin altında kaybolacak.

Her inişte yolculuğunuzda daha derine inmeye hazır olup olmadığınıza da karar verebilirsiniz. Her katmanın girişi, daha aşağı inmek için yeterli beceriye sahip olup olmadığınızı ve hazırlıklı olup olmadığınızı görmek için son bir meydan okuma olarak bir zindanın içinde gerçekleştirilecektir. Aşağıya indiğinizde keşfedilecek çok sayıda yeni biyom, yaratık, kaynak ve ortamla karşılaşacaksınız. Her katman, bir cücenin becerikliliğine ve cesaretine meydan okuyacak 8-12 benzersiz biyom içerecektir.Cüce krallığı, daha sonraki seferler için üretim, hazırlık ve en önemlisi ganimet depolama yerinizdir. Yanınızda hangi eşyaları getireceğiniz, hangi ekipmanı oluşturacağınız ve hangi eşyaları evde güvenli ve sağlam bir şekilde saklamayı seçeceğiniz üzerinde tam kontrol sizde. Tek sorun, ölürseniz mağaralara indirdiğiniz tüm eşyaları cücenizin üzerinde kaybedersiniz - ilerlemenin maliyeti budur! Ek olarak, cüce krallığındaki konaklamanız, yüzeyin altındaki maceralarınızda size yardımcı olacak, sürekli büyüyen bir müttefik kadrosunun oluşmasını sağlayacaktır. Örneğin...

Bir cücenin en iyi arkadaşı, parlak şeyleri kullanışlı araçlara dönüştürebilen kişidir. Demirci, gelecekteki inişleriniz için uygun silahlara, zırhlara ve ekipmanlara ihtiyaç duyduğunuzda evinize dönebileceğiniz güvenilir dosttur. Onun becerileri, yeni bulduğunuz cevherleri yepyeni ekipmanlara dönüştürmenize yardımcı olacak ve derinliklere yapacağınız bir sonraki seyahatinizde kendinizi aşağıdaki tehlikeli diyarlara karşı silahlandırmanıza yardımcı olacak...

Bazı karakterlerle yeraltında karşılaşılabilir ve kurtarılmaya ihtiyaç duyulabilir; bu halk, gelecekteki yolculuklarınızda size yardımcı olacak yeni yoldaşlar olarak cüce krallığına hoş karşılanacak. İksir hazırlayan elf cadılarından efsanevi ejderha avcılarına ve hatta büyücülere kadar her şeyle karşılaşabilirsiniz! Krallığın, kurtarabileceğiniz ve gelecekteki maceralarınıza yardımcı olması için geri getirebileceğiniz en az 10 - 12 önemli ana karaktere sahip olmasını planlıyoruz. Her biri size daha iyi şanslar, değiştiriciler sağladığı ve hatta oyun tarzınızı değiştirdiği için krallığa ve aşağıya doğru yolculuğunuza benzersiz bir tat katacak.

Goblinlerin yeni kesilmiş sakalınızın kafa derisini kesmesini engellemek bir cüce için en büyük önceliktir - saçlarını sağlam tutmak için onurlarına bir işaret koymaktan bahsetmiyorum bile - bu yüzden bir sonraki sefere geri gelme olasılığınızı artırmak için elinizden geleni yaptığınızdan emin olun. seyahat! Yepyeni zırhlar, silahlar ve aletler görevlerinizi kolaylaştırıyor ancak sizi uyaralım: Taşın Altında ölürseniz her şey Taşın Altında gömülü kalır. Sonsuza kadar. Bu nedenle, belirli ekipmanları getirmemeye karar verdiğinizde eşyalarınızın güvende olduğundan emin olmak için güvenilir müttefikiniz olan bankacıdan başlayarak risklerinizi hesaplayın ve kaynaklarınızı akıllıca kullanın! Bu, akıllı ve deneyimli oyuncuların gelecekteki koşularını çok önceden planlamalarına olanak tanıyacak ve bu, her şeyi riske atmaya ve cücelerin ilerlemesi adına daha önce hiç gitmediğiniz kadar derinlere inmeye karar vereceğiniz anın bu olup olmadığına karar vermenize olanak tanıyacak. ..Özellikler:

 • Her inişte yeni bir maceraya yol açan, usule uygun olarak oluşturulmuş mağara kompleksleri.
 • Keşfedilecek benzersiz yaratıklar, fauna ve kaynaklarla birlikte keşfedilecek 25'ten fazla biyom yayınlamayı planlıyor.
 • Keşfedilecek 5 planlı katman.
 • Cesaretinizi test etmek için her katmanda birden fazla zindan.
 • Tam karakter özelleştirme (Ekipmanınız istatistiklerinizi ve yeteneklerinizi belirler).
 • Buluşulacak, kurtarılacak ve yardım edilecek birçok önemli karakterin bulunduğu bir Cüce Krallığı!
 • Her iniş için Özel Mağara görevleri.
 • Rogue benzeri deneyim (Ölürseniz, yanınızda getirdiğiniz her şeyi kaybedersiniz!)
 • Zor ama Adil! Ekstra ganimet ve kaynakları Cüce Krallığı'nda güvenle depolayın.
 • Kendinizi fantastik bir mağaracılık deneyimine kaptıracak bir saatlik + film müziği.
 • Tüm konsollarda yayınlandı (Nintendo Switch ve PC dahil!)
 • Cüceler, gaflar ve taze, parlak şeyler!
 • Kazma delikleri (kazılmış kazma delikleri)!
Desteklenen Diller: İngilizce

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows 7 or later
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo E6320 (2*1866) or equivalent
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce 7600 GS (512 MB) or equivalent
 • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan

Yorumlar