Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Resident Evil Village
269,00
den başlayan fiyatlarla
Battlefield™ 2042
419,99
den başlayan fiyatlarla
Hunt: Showdown
109,00
den başlayan fiyatlarla
Battlefield 1 Modları

Battlefield 1 Modları

En gerçekçi ve tarihe en sadık savaş oyunu serilerinden biri olan Battlefield serisi, ‘Battlefield 1’ etiketli yapımıyla oyuncu ahalisini dinleyerek gelecek temasını bir kenara bırakarak, Birinci Dünya Savaşı konseptine geri dönüş yapmıştır.

Çok olumlu geri dönüşler ve kaliteli multiplayer desteğinin yanında, tarihe keyifli dokunuşlarda bulunan bir senaryoda barındıran yapımı sizin için incelemiştik sitemizde. Şimdi de çok oyunculu deneyiminizi yeni geliştirmelerle taçlandırabileceğiniz kullanışlı ve keyifli modları listelemek istiyoruz sizin için. Dünya Savaşı konseptine geri dönüş yapmıştır. 

Battlefield 1 Modları

MOD

AÇIKLAMASI

Battlefield 1 Realistic Soldier Mod 

Oyun motorunun izin verdiği ölçüde oyunun içindeki askerlerin görünümünü ve detaylandırılmalarını arttıran grafik modu.

Character Rework

Karakterinizi daha havalı ve de daha otantik bir görünüme kavuşturan görsellik modu.

Square Minimap

Oyun içindeki mini map i kare şekline dönüştürerek daha işlevsel bir harita kullanımı sağlayan mod.

Realistic Soldier Mod v2

Üstte izah ettiğimiz Realistic Soldier modun bir başka versiyonu.

Early War Mod

Realistik modun, Alman askerleri ile ilgili farklı teçhizat modellemeleri şeklinde vücut bulduğu mod. 

Women’s Battalion of Death Mod 

Women’s Battlalion of Death yani Kadın Ölüm Taburları, geçici Rus hükümeti tarafından gönüllülük esasıyla bir araya getirilen tamamı kadınlar tarafından oluşturulmuş askeri bir birliktir. Hem asker gücünü yükseltmek hemde diğer askerlere moral motivasyon sağlaması açısından çok önemlidir. İşte bu mod ile Kadın Ölüm Taburları, BF1 cephesine katılıyor.

Exploring Map Nothing is Written

Savaşın stresli, soğuk ve kasvetli havasından kurtulup haritanın güzelliklerini keşfetmek isteyen oyuncuları düşünen bu mod, sakin bir gezintiye çıkma vaadi sunuyor size.

Green Army Men Mod

BF1’in en eğlenceli modu diyebileceğimiz bu mod, tüm askerleri, çocukluğumuzda, hepimizin en az eline bir kez alıp oynadığı yeşil oyuncak askerlere dönüştürüyor.

Realistic Ambient Graphics XTR Mod

Tamamen görsel odaklı hazırlanan bu mod, zaten güzel gözüken yapımın daha derin ses ve ışık efekti ve yansımalar aracılığıyla daha da güzel gözükmesine olanak sağlıyor. 

Attackers Advance on Flag Capture Mod

Herhangi bir bayrak ele geçirdiğinizde, Battlefield 1’in sevilen soundtrack lerinden biri olan Attacker Advance isimli şarkı çalmaya başlar. Müzik her zaman ilham kaynağı olmuştur değil mi?

Küçük Bir Uyarı

Battlefield 1’in yapımcısı olan EA Games, mod desteği konusunda yazılımcıların işini çok da kolaylaştırmıyor. Bu yüzden oyunda mod ile ilgili bir sıkıntısı çıktığında tamamen yalnız başınasınız ve yapımcı firmadan herhangi bir destek göremeyecek veya bir talepte bulunamayacaksınız.

Battlefield 1 ™
Battlefield 1 ™
46,30
den başlayan fiyatlarla

Gönlü bol mod yazılımcıları sayesinde eğlenceli ve zengin olan oyun deneyiminiz katlanıyor ve yapımdan aldığınız haz da kendini bir üst seviyeye taşıyabiliyor.

İyi oyunlar.