Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
188,13
den başlayan fiyatlarla
Palworld
487,07
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
779,50
den başlayan fiyatlarla
Battle Realms: Zen Edition
 • Battle Realms: Zen Edition
 • Battle Realms: Zen Edition PC Fiyatları
 • Battle Realms: Zen Edition PC Key Fiyatları
 • Battle Realms: Zen Edition Fiyat Karşılaştırma
 • Battle Realms: Zen Edition

Battle Realms: Zen Edition

Çıkış Tarihi: 03.12.2019
Diller: İngilizce

enucuzoyun.com'da en ucuz Battle Realms: Zen Edition fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Battle Realms: Zen Edition PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Battle Realms: Zen Edition oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Zen
324,60

Oyun İstatistikleri

Battle Realms: Zen Edition yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Battle Realms: Zen Edition oyununun konusu nedir?

 • Battle Realms: Zen Edition nereden indirilir?

 • Battle Realms: Zen Edition nereden satın alınır?

 • Battle Realms: Zen Edition Türkçe mi?

 • Metacritic skoru kaç?

 • Battle Realms: Zen Edition hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Battle Realms: Zen Edition ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

Her savaşçının bir adı vardır ve hepsi sizin için ölmeye isteklidir.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Ed Del Castillo (Command & Conquer'ın yapımcısı), başyapıtı Battle Realms'in geri dönüşünü gururla sunar.

Dünya çapında hayranların beğenisini kazanan ve beğeni toplayan Battle Realms, yenilik, derin strateji ve anlamlı ayrıntılarla dolu sürükleyici bir dünya ile doludur. Kaynak yönetimi, birim geliştirme ve taktiksel oynanışı Kung Fu filmlerinden ve doğu kültüründen esinlenen hikaye anlatımıyla birleştiren bir RTS, ortamıyla tanımlanan bir oyundur.

İlk kez kaçırdıysanız, şimdi türdeki en yenilikçi RTS'lerden birini deneyimleme şansınız var. Orijinal Battle Realms neredeyse yirmi yıl önce ortaya çıkmış olsa da, özelliklerinin çoğu henüz diğer oyunlarda kopyalanmadı. Eşsiz birimler ve birçok orijinal fikirle Battle Realms, hiçbir RTS hayranının kaçırmayı göze alamayacağı bir oyundur.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Zen Sürümü:


☯ Erken Erişim: Oyun bir kez daha sürekli geliştirme aşamasındadır. Topluluk merkezinde geri bildirim bırakarak oyunun gelişmesine yardımcı olun. Erken Erişim bildirimimizi okumayı unutmayın!

☯ Tamamlandı: Orijinal Savaş Krallığı'nı ve Kurt klanına odaklanan ve orijinal kampanyanın bir ön filmi olarak hizmet veren Kurt Kışı genişletmesini içerir.

☯ Yeni ve İyileştirildi: Sayısız hata düzeltmesi, çift monitör desteği, güncellenmiş ekran çözünürlükleri, çevrimiçi çok oyunculu ... ve daha fazlası!

Eşsiz Oynanış:


☯ Savaşçılarınızı Eğitin: RTS'deki en eşsiz birlik oluşturma sistemlerinden birini deneyimleyin. Köylüler askerlere eğitim verir ve bu da sırasıyla Samuray, Topçular, Haydutlar, Savaşçılar ve diğer birçok efsanevi savaşçı gibi çeşitli eğitim yollarını takip edebilir.

☯ Karada Yaşa ya da Öl: Hayatla dolu canlı bir dünyada taktik avantajlardan yararlanın - kuşlar ürkünce uçar, kurtlar birliklere saldırır, daha yüksek zemin menzilli saldırılara daha fazla güç sağlar ve yağmur yağdığında yangınlar söndürülür ve mahsuller daha hızlı büyür .

☯ Zen'in Gücüne Hakim Olun: Zen Ustalarınız savaşın sıcağında fantastik güçler kullanır - kahramanca yetenekler halkınıza ilham verir, neredeyse sihirli güçler verir ve yeni stratejiler açar.

☯ Dökülen Kan Güç Kazanmaktır: Savaşçıları zafere taşıyın ve yıkıcı yeni silahlar ve sihir elde etmek için Yin & Yang puanları kazanın. Ne kadar çok yaparsanız, o kadar güçlü olursunuz.

☯ Kitleler İçin Savaş: 8 oyuncuya kadar destansı savaşlar düzenleyin. Düzinelerce çok oyunculu harita ve son derece özelleştirilebilir bir PVP çarpışma modu.

Sürükleyici Hikaye:


☯ Savaş Diyarı: Yılan tahtının sürgün varisi Kenji, iddiasını Serpent, Wolf ve Lotus klanlarının yıkıcı entrikalarıyla harap olmuş kaotik bir dünyada üstlenmelidir. Bir kötü niyet ve terör kampanyası altında toprağı yenecek mi yoksa savaşın paramparça ettiği diyarı eski ihtişamına kavuşturacak mı? Battle Realms'e girin ve kaderinizi seçin.

☯ Kurt Kışı: Savaş Diyarı'ndaki olaylara yol açan tarihi keşfedin. Dağınık ve örgütlenmemiş, köleleştirilmiş Kurt kardeşleriniz, yozlaşmış Lotus Klanı ustalarına karşı isyan açlığı çekiyor. Onları birleştirmelisiniz. Onlara liderlik etmelisiniz. Onları serbest bırakmalısınız.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀
Arzular

Battle Realms Island'ın nüfusunu oluşturan dört büyük klan var. Her biri benzersiz özelliklere, birimlere, kültürlere ve tarihlere sahip, kararı en iyi olan size kalmış. Bu parçalanmış toprağın sınırları içinde, gerilim ve bazen de kölelik ve açık savaşla dolu üç klan, huzursuz bir şekilde bir arada yaşıyorlar.

Kuzeybatıdaki Kurt Klanı, kuzey platosundaki Lotus Klanı ve verimli ovalarda Yılan Klanı. Ve her zaman, en azından bazı akıllarda, dördüncü bir büyük klanın hayaleti, Yılan'ın ataları olan kayıp Ejderha Klanı vardır. Yakınlıklarına rağmen, üç kişi daha farklı olamazdı. Bu üç elli mücadelede henüz net bir galip yok; ittifaklar ve düşmanlıklar istikrarsızdır ve sınırlarınızda kimin veya neyin yığıldığını asla bilemezsiniz. Bu dünyada hayatta kalacaksanız, hem düşmanlarınızı hem de arkadaşlarınızı incelemelisiniz: yollarını, savaşçılarını ve zayıflıklarını bilin.

☯ Ejderha Klanı: Doğruluk Yolu

Antik Ejderha Klanı ödülleri her şeyin üzerinde bir onurdur. Onlar, sembolü olarak onurlu Yang takipçileridir. Savaşçıları silahlarıyla bir olmaya çalışır. Ejderha tanrısı, onurlarına olan bağlılıkları nedeniyle, büyük tehlike zamanlarında onlara yardım eder.

☯ Yılan Klan: Kötülerin Yolu

Dragon Klanının bir türevi olan Yılan Klanı, onurlu yollarını unutmuş ve hırsızlık ve aldatmaya başvurmuştur. Yılan kabileleri Yin takipçileridir. Dragon atalarının aksine, ateşli silahların kullanımını küçümsemezler; bunun yerine, dövüş sanatlarının çoğunda kullanımını öğrenmişlerdir. Dragon Klanı barut kullanmayı bilse de sırlarını ortaya çıkaran Yılan Klanıydı. Sinsi, esnek ve kurnaz olan Yılan Klan, rakiplerini etkisiz hale getirmek ve bir avantaj elde etmek için bol miktarda Savaş Kıyafeti kullanıyor.

☯ Kurt Klanı: Kudretin Ruhu

Vahşi Kurt Klanı, her şeyden önce özgürlüğü ödüllendirir. Onlar, sembolleri özgür olan Yang takipçileridir. Diğer klanların aksine süvarileri ve şifacıları yok. Atları, kendilerine eşlik eden ve savaşlarına katılan kurtlarına beslerler. Yaraları şaşırtıcı derecede hızlı örülür, hatta şifalı otların kullanımıyla daha da artar. Biraz sihir bilirler ve bildiklerinin çoğu doğaya bağlıdır. Kurt klanları yeryüzüne inmiş, çalışkan insanlardır ve doğadan zevk alırlar. Ayrıca zırh olarak şist kullanmalarıyla da bilinirler.

☯ Lotus Klanı: Karanlığın Özü

Lotus Klanı, eski bir Yang Klanının kalıntısıdır, ancak şimdi bir Yin Klanıdır. Lotus klan üyeleri, sembollerinde yolsuzluk olan Yin takipçileridir. Ölüm ve çürümeye odaklanan Yasak Yol'u takip ediyorlar. Dinleri, Yolsuzluk Ağacına bakan, artık çoktan gitmiş üç eski erkek kardeş etrafında toplanıyor. Lotus Klanının stratejisi, birim yeteneklerine ve Savaş Teçhizatına dönüşen muazzam büyü anlayışına dayanmaktadır.


⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀


Ateşin yanında otur, genç asil ve kendine bir kadeh yasemin çayı al. Buraya gelmeniz akıllıca. Sizden önce bu diyarı onların hükümdarlığı altında birleştirmeye teşebbüs eden çok sayıda savaşçı var. Cesur ve güçlüydüler. Asil taktik bilgisine sahiptiler. Kılıçlar için en iyi çeliği nasıl seçeceklerini biliyorlardı. Taş duvarları delebilecek yumrukları vardı. Bulutlu bir gecenin ortasında sinsi bir ninjayı görebilen gözleri vardı. Korku ve pişmanlık duymayan kalpleri vardı. Ama hiçbiri dağda yaşayan yaşlı bir adama tavsiye almaya gelmedi. Ve - teker teker - başarısız oldular. Güçleri parçalandı, hayalleri yok oldu ve hayatları soldu. Buraya gelmen akıllıca. Genç asilzade. Ancak bu, gerçek bilgeliğe ve yalnızca denge ile gelen gerçek güce doğru ilk adımınızdır ...

Bir zamanlar birçok büyük klanın bulunduğu gururlu bir imparatorluk vardı. Yılan Klanı bu imparatorluğa hükmederken, Lotus ve Crane gibi diğer klanlar onu daha fazla kontrol etmek için manevra yaptı. O zamanlarda gölgelerden büyük bir karanlığın büyüdüğü ve saf gecenin uğursuz yaratıklarını oluşturduğu söylenir. Yağmur damlacıkları gibi toprağı noktaladılar ve klanı birbiri ardına ezdiler. Yılan klanının lideri Tarrant, imparatorluğun kaderini ilk kabul eden oldu. Yılan Klanının kalıntıları ve değerli mülkiyeti Ejderha Küresi ile güneye kaçtı.

Güney Denizlerini ve karanın sonunu görene kadar daha da ileri gittiler. Orda dönüp orayla yüzleştiği yer burasıydı. Dragon Orb'un tüm gücünü toplayarak kıtanın güney ucunu, kürenin müthiş gücüyle anakaranın geri kalanından ayırdı. Ne o ne de o bir daha asla görülmeyecekti. Horde akan suyu geçemedi, bu yüzden Tarrant halkını kendi hayatı ve Orb pahasına kurtarmıştı.

Korunan bu yere diğer iki Klan geldi: Lotus ve Kurt. Çarpık ve yozlaşmış Lotus Clan, bilinmeyen yollarla güvenliğe geçmeyi başardı. Anaerkil Druidess'ların gelgit dalgası (Tarrant'ın dünyayı parçalamasının bir sonucu) topraklarının boğulmasını öngören Kurt Klanı, yeni kurulan adada dalgalanma ve gemi enkazı olan halkı için devasa yaylar inşa etti.

Birbirlerini tanımaya ve adanın parçası için nasıl savaşmaya başladıkları, Savaş Diyarı'nın hikayesidir!
Desteklenen Diller: İngilizce

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
 • İşletim Sistemi: Windows Vista or later
 • İşlemci: Celeron or equivalent 400MHz
 • Bellek: 64 MB RAM
 • Ekran Kartı: DirectX 8 compliant 16MB VRAM 3D AGP accelerated video card
 • DirectX: Sürüm 8.0
 • Ses Kartı: DirectX 8 compliant sound card
Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Önerilen:
 • İşletim Sistemi: Windows Vista or later
 • İşlemci: Pentium III 750MHz or equivalent
 • Bellek: 128 MB RAM
 • Ekran Kartı: DirectX 8 compliant 32MB VRAM 3D AGP accelerated video card
 • DirectX: Sürüm 8.0
 • Ses Kartı: DirectX 8 compliant sound card

Yorumlar