Atlas Rogues
 • Atlas Rogues
 • Atlas Rogues PC Fiyatları
 • Atlas Rogues PC Key Fiyatları
 • Atlas Rogues Fiyat Karşılaştırma
 • Atlas Rogues

Atlas Rogues

Çıkış Tarihi: 18.11.2020
Diller: İngilizce, Fransızca, Almanca

Enucuzoyun.com'da en ucuz Atlas Rogues fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Atlas Rogues PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Atlas Rogues oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
158,43

Oyun İstatistikleri

Atlas Rogues Yayınları

Oyun Hakkında


Atlas şehrinde zaman geçiyor. Reaktörün erimesini önlemek size kalmış. Reactor anahtarlarını şeytani Tröstlerden kurtarmak için sürekli büyüyen acımasız serbest çalışanlardan ekibinizi işe alın.

Dinamik görevleri tamamlarken ve ölümcül savaş bölgelerinde gezinirken, saldırılarından kaçarken Necrolancer'ları öldürürken daha önce hiç olmadığı gibi haydut oyun deneyimini yaşayın. Erimeyi durdurmada başarısız olun ve her yeni koşuyu benzersiz içerikle dolduran zaman geri dönerken izleyin.

İster tek başınıza ister bir grup arkadaşınızla heyecan verici kooperatifte oynayın, sıra tabanlı PvE savaşında her hareket önemlidir, bu nedenle gücünüzü nasıl artıracağınız konusunda akıllıca stratejiler oluşturun ve Trust patronlarını yenmek için ihtiyacınız olan bilgiyi toplayın. Atlas evrenine yapılan bu heyecan verici ilavede ekibinizin birlikte hayatta kalması için birlikte çalışması gerekiyor.

Özellikleri


Erimeye Geri Sayım
Atlas şehrinde zaman geçiyor. 30 gün içinde, gezegendeki son Reaktör diğer her şeyle birlikte patlayacak. Bunu sadece siz durdurabilirsiniz, ancak Güven önünüzde duruyor. Şehri kurtarabilmeniz için önce bir ekip kurmanız ve hayatta kalmak için yeterli para (ISO) kazanmanız gerekir. Trust patronlarına karşı koymanız gereken parayı ve ekipmanı kazanmak için hızlı, dinamik karşılaşmalarda Güven güçlerini alt edin. Kalelerinin yerini ortaya çıkarmak için yeterli istihbarat toplamak için lancer bağlantılarına ulaşın, ardından erimenin arkasındaki karanlık gizemi çözmek için Reactor anahtarlarını çalın.

Rogue-Lite Oynanış
Erimeyi zamanında durduramaz mı? Zaman döngüleri olarak izleyin, ancak deneyiminiz ve anılarınız kalır.

Döngü sıfırlandığında içerik değişir ve her çalışmayı benzersiz kılar. Dinamik görevler ve ödüller, Güven'in kalelerini ele geçirmek için ihtiyaç duyduğunuz istihbarat ve teçhizatı en iyi şekilde nasıl toplayacağınızı belirlemeye zorlar. Gücünüzü artırdıkça, Tröstler rastgele yükseltmelerle birliklerini geliştirecek ve sizi ayak parmaklarınızda tutacak. Yedeklenecek ISO'nuz varsa, ihtiyacınız olan sırları ve cephaneyi doğrudan satın alıp alamayacağınızı görmek için lancer bağlantılarına ulaşın. Hangi oyun ve etkinlik kombinasyonlarının ortaya çıktığını görmek için farklı serbest çalışanları karıştırın ve eşleştirin!

Her koşuda, döngüyü durdurmak ve Atlas'ı kurtarmak için kullanabileceğiniz yeni karakterlerin, yeteneklerin, teçhizatın, görevlerin ve hikaye öğelerinin kilidini açar.

Tek Oyunculu ve Eşli Çok Oyunculu Aksiyon
Dört serbest çalışan ekibin kontrolünü elinize alın veya birlikte kilitlenebilir öğeler kazanmak için her birini bir arkadaşınıza atayın. En sevdiğiniz mürettebatı bulmak için her döngü arasında karakterleri toplayın ve değiştirin. Tröstleri yenmek ve erimeden önce Reaktörü kurtarmak için en iyi dört serbest çalışan ekibinizi toplayın.

Sıra Tabanlı PvE Combat
Taktik ekip savaşı, kısa, hızlı tempolu savaşlarda oyuncu ve düşman dönüşleri arasında gidip gelir. Mükemmel komboyu kurmak için mızrak yetenekleriniz arasında geçiş yapın, ardından hassas bir şekilde yerleştirilmiş tuzaklarla düşmanın dönüşünü tahmin edin. Yeteneklerinizi güçlendirmek ve Trust patronlarının kendileriyle mücadele etmek için teçhizat toplayın ve yeteneklerinizi geliştirin!

Serbest Çalışanlarınızı İşe Alın
Patlayıcı mucitler ve öfke dolu savaş kedilerinden sağlıksız takıntıları olan robotik köpek yavrularına ve balık adamlarına kadar geniş bir canlı karakter kadrosu toplayın. Her karakterin kendine özgü yetenekleri ve yetenekleri vardır; Doğru zamanda doğru karaktere sahip olmak yeni etkinlik seçimlerinin kilidini açabilir. Döngünün her koşusu, daha fazla yetenek, görev, etkinlik ve hatta diğer mızrakçıların kilidini açan serbest çalışanlara deneyim puanları kazandıracak!

Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, Almanca

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows 10 or later
 • İşlemci: Quad Core. Intel(R) Core(TM) i5-2520M CPU ~2.5GHz / AMD Phenom II X4 @ 2.6GHz equivalent or higher
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: Graphics card with 1696 MB display memory with Shader level 3.0 or above
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: Standard

Yorumlar