Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
167,56
den başlayan fiyatlarla
Marvel's Spider-Man: Miles Morales
499,00
den başlayan fiyatlarla
Baldur's Gate 3
1.012,59
den başlayan fiyatlarla
ATLAS
 • ATLAS
 • ATLAS PC Fiyatları
 • ATLAS PC Key Fiyatları
 • ATLAS Fiyat Karşılaştırma
 • ATLAS

ATLAS

Çıkış Tarihi: 22.12.2018
Diller: İngilizce, Basitleştirilmiş Çince, İtalyanca ...

enucuzoyun.com'da en ucuz ATLAS fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı ATLAS PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda ATLAS oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Epic Games
Sürüm — Standart
Ücretsiz
Steam
Sürüm — Standart
867,89

Oyun İstatistikleri

ATLAS yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • ATLAS oyununun konusu nedir?

 • ATLAS nereden indirilir?

 • ATLAS nereden satın alınır?

 • ATLAS kaç GB?

 • ATLAS Türkçe mi?

 • ATLAS yaş sınırı nedir?

 • ATLAS hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • ATLAS ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

ATLAS, artık PC ve Xbox One oyuncularının aynı dünyada birlikte oynamasına izin vermek için çapraz oyun etkinleştirildi!

ARK'nın yaratıcılarından: Survival Evolved, nihai korsan deneyimi olan ATLAS ile geliyor! Aynı anda binlerce başka oyuncuyla birlikte kalıcı, devasa bir açık dünyayı keşfedin. Geminizi inşa edin, mürettebatınızı toplayın, açık denizlere yelken açın, gömülü hazineleri arayın, oyuncular tarafından inşa edilen yerleşimleri yağmalayın (veya kendi yerleşim alanlarınızla değiştirin) ve ATLAS adasının dünyasını ada ada fethedin. Büyük savaş gemilerini tek başına yönetirken düşman filolarına karşı savaş açın veya sorumlulukları bunun yerine güvendiğiniz gemi arkadaşlarınız arasında paylaştırın. Batık gemi enkazlarını keşfetmek için sulu derinliklere dalın. Kaynaklar, egzotik yaratıklar ve geçmiş bir zamanın kalıntılarıyla zengin yeni toprakları keşfetmek için diğer kaşiflerle birlikte çalışın. Bu nihai servet ve zafer arayışında bir korsan efsanesi olun!

Hayallerinizin Korsan Gemisini Yaratın

Küçük sallardan ve sandallardan devasa fırkateynlere ve kalyonlara kadar hayalinizdeki gemi, sağlam gemi özelleştirme sistemimizle sadece bir tersane uzaklıkta. Geminizi parça parça inşa edin, ona bir isim verin, yelkenlerinizin görünümünü tasarlayın ve geminizdeki tüm kalasların, direklerin ve silah siperlerinin nereye gitmesi gerektiğine tam olarak karar verin.

Mürettebatınızı Toplayın

Ekibinize katılmak ve zenginlik ve zafer arayışınızda size yardımcı olmak için diğer oyuncuları işe alın veya NPC'leri kiralayın. İster geminizde silah bulundurun, ister yelkenleri yükseltin, ister kıyıda gömülü hazine aramaya yardım edin, mürettebatınız korsan maceranızın önemli bir parçasıdır. Ellerinde bir isyan istemesin diye midelerini dolu tut ve onlara ganimetten paylarını ver ...

Devasa Bir Dünyayı Keşfedin

45.000 kilometrekarelik 700'den fazla kara kütlesinin bulunduğu geniş bir okyanusta fiziksel olarak gerçek zamanlı yelken açın. Her biri kendine özgü kaynakları, yaratıkları, sırları ve tehlikeleri olan bir dizi farklı dünya bölgesinde binlerce ilgi çekici noktayı keşfedin!

Kimliğinizi Şekillendirin

Özel korsan görünümünüzü oluşturmak için çok çeşitli karakter özelleştirme ve kozmetik seçenekler arasından seçim yapın. ATLAS dünyasında kendi benzersiz rolünüzü oluşturmak için 15 farklı disiplinde becerilerin kilidini açın.

Klasik Korsan Eylemini Deneyimleyin

Dünyanın en büyük hırsızı, tabanca dolduran bir silahşör veya bunun yerine belki de usta bir topçu olun. Kara temelli kalelere şiddetli baskınlar yapın, kancalardan düşman gemilerine binmek için sallanın ya da düşmanınızın gövdesine gülle voleybolu atın. ATLAS dünyasında, ister bir kılıcın ucunda olsun ... ister gerçek korsan tarzında… bir ipin ucunda olsun, düşmanlarınızı göndermek için hiçbir yol sıkıntısı yoktur.

Organizasyonunuzu Kurun

Kutuptan direğe uzanan zengin bir ticaret imparatorluğu yaratmak ister misiniz? Her zaman en yüksek teklifi veren için çalışan bir filoya komuta etmek mi istediniz? Ya da belki bir hükümet donanması kurup masumları korsanlardan korumak istersiniz? ATLAS'ta aklınıza gelebilecek herhangi bir organizasyonu kurabilirsiniz. Şirketiniz için bir yerleşim yeri oluşturun ve modüler yapı sistemimizle parça parça inşa edin. Diğer şirketlerin arazileri, yapıları veya gemileriyle rekabet edin ve onları saflarınıza ekleyin. Elinizdeki doğru organizasyon ile dünya gerçekten sizin istiridyenizdir.

PvP ve PvE Play Arasında Seçim Yapın

Resmi sunucularımızda PvP veya PvE oyunlarından birini seçin:

Bir PvP sunucusunda her şey kapılmaya hazır: gemiler, oyuncu envanterleri, NPC mürettebat üyeleri, evcilleştirmeler, oyuncu tarafından inşa edilen yapılar, oyuncunun sahip olduğu bölge ve daha pek çok ganimet. Elini alabilirsen, kendin alabilirsin. Açık denizlerdeki en kötü şöhretli korsan olmak için gerekenlere sahip misiniz?

Daha az "acımasız" bir deneyim ister misiniz? PvE sunucularımızdan birine katılın ve dünyayı keşfetmek, yeni sırlar keşfetmek ve hatta efsanevi yaratıklarla birlikte savaşmak için diğer binlerce oyuncuyla işbirliği yapın. Eski arkadaşlarınızla güçlü şirketler oluşturun veya bazı yenileriyle oyuncular tarafından yönetilen bütün bir kasaba inşa edin. ATLAS dünyası şekillendirmek için sizindir!

Modlar ve Özel Sunucular Oluşturun

Bir İkinci Dünya Savaşı Spitfire inşa etmek ister misiniz? Ya da bir bulut dünyasında yüzen Arcadian Steampunk Hava Gemisine ne dersiniz? Bu örnekler ve çok daha fazlası, görmek istediğiniz büyük ölçekli aksiyon oyununu etkin bir şekilde yaratabileceğiniz ATLAS Dev Kit ile sağlanır: tümü ATLAS'a güç veren veritabanı odaklı ağ teknolojisi tarafından desteklenir. Resmi olmayan ATLAS modları her boyutta ve yapılandırmada olabilirken, görsel bir harita aracı sunucu ana bilgisayarların kendi özel dünyalarını düzenlemelerine izin verir - tümü oyun sırasında istemciye dinamik olarak akışla aktarılır.

Tek Oyunculu ve Tahsis Edilmemiş Özel Oturumlarda Oynayın

ATLAS'ı resmi / gayri resmi sunucularımızda binlerce başka oyuncuyla deneyimlemenin yanı sıra, artık ATLAS'ı Tek Oyunculu modumuzda tek başınıza veya Adanmış Olmayan Sunucu modumuzda özel olarak sekiz arkadaşınızla birlikte yaşayabilirsiniz. Oyunu tercihlerinize göre ayarlayın ve kendi özel ATLAS sürümünüzün keyfini çıkarın.

Ve çok daha fazlası

ATLAS'ın özelliklerinin ve içeriğinin yalnızca bir kısmı yukarıda ana hatlarıyla belirtilmiştir ve daha fazlası oyunun Erken Erişim geliştirme dönemi boyunca eklenecektir.
Desteklenen Diller: İngilizce, Basitleştirilmiş Çince, İtalyanca, Almanca, Rusça, Geleneksel Çince, Türkçe, Ukraynaca, Fransızca, Kastilya İspanyolcası

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
 • İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
 • İşlemci: Intel Core i5-2400/AMD FX-8320 or better
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 770 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB or better
 • Depolama: 120 GB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: Requires broadband internet connection for multiplayer

Yorumlar