Atelier Ryza 2: Lost Legends & the Secret Fairy
  • Atelier Ryza 2: Lost Legends & the Secret Fairy
  • Atelier Ryza 2: Lost Legends & the Secret Fairy PC Fiyatları
  • Atelier Ryza 2: Lost Legends & the Secret Fairy PC Key Fiyatları
  • Atelier Ryza 2: Lost Legends & the Secret Fairy Fiyat Karşılaştırma
  • Atelier Ryza 2: Lost Legends & the Secret Fairy

Atelier Ryza 2: Lost Legends & the Secret Fairy

Çıkış Tarihi: 25.01.2021
Diller: İngilizce, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Atelier Ryza 2: Lost Legends & the Secret Fairy fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Atelier Ryza 2: Lost Legends & the Secret Fairy PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Atelier Ryza 2: Lost Legends & the Secret Fairy oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun İstatistikleri

Atelier Ryza 2: Lost Legends & the Secret Fairy Yayınları

Oyun Hakkında

[Ön Sipariş Bonusu]
- Ryza için ""Nostalgic Straw Hat"" Accessory
Not: 25 Ocak 2021, Pazartesi gününe kadar mevcuttur.

[Erken Satın Alma Bonusu]
- Summer Fashion Costume Set
Not:
- 8 Şubat 2021 tarihinden önce yapılan alımlara dahildir.
- Bu sette yer alan ögeler daha ileriki bir tarihte ayrı olarak satılabilir.

Bu hikaye, bir önceki oyun ""Atelier Ryza: Ever Darkness & the Secret Hideout"" daki olaylardan üç yıl sonra geçiyor ve gerçekten paha biçilemez bir hazineyi keşfetmek amacıyla yeni karşılaşmalar ve vedalar yaşayan Ryza ve arkadaşlarının yeniden bir araya gelmesini anlatıyor.

《Hikaye》
Ryza’nın gizemli muhteşem Kurken Island macerasının üzerinden üç yıl geçmiştir. Grubunun adada kalan tek ferdi olan Ryza, arkadaşından simyayla ilişkili olabilecek harabelerden bahseden ve ışıldayan bir taş ile ilgili esrarengiz bir istek içeren bir mektup alır. Bu durum, adayı terk etmesi ve royal capital Ashra-am Baird'e gitmesine yol açar. Ancak Ryza, bu durumun royal capital'i çevreleyen harabelerin gizemlerinin peşine düşmesini ve hayatını değiştirecek tuhaf bir yaratıkla karşılaşmasını kapsayan hayal ürünü yeni bir maceranın başlangıcına sürükleyeceğinin farkında değildir.

《Temel Özellikler》
■ Yeni saha eylemleriyle keşif!
Ryza artık sahada su altına dalmak, duvarlara tırmanmak için bitkileri kullanmak, dar boşluklardan geçmek ve ayrı bölgeler arasında gidip gelmek için sihirli halatları kullanmak gibi birçok yeni eylem gerçekleştirebilir. Bunlar ve diğer yetenekler Ryza'nın çeşitli bölgeleri ve harabeleri daha etraflıca ve aktif bir şekilde keşfetmesine imkan tanır.
■ Daha aksiyon dolu gerçek zamanlı dövüşler!
Artık her zamankinden daha hızlı ve daha heyecan verici gelişmiş bir ""gerçek zamanlı taktik"" dövüş sistemi kullanarak düşmanlarınızla dövüşün. Karakterler arasında hızla geçiş yapın, değişik skills seçin ve en iyi sonuçlar için doğru zamanlarda ögeleri kullanın.
■ Dolambaçsız ve kullanımı kolay sentez!
Ögelerin ""Material Loops"" adı verilen hücrelere yerleştirildiği yeni sezgisel ""Linkage Synthesis"" sistemi de dahil olmak üzere, yeni oyuncuların sentezi kolayca öğrenmesini ve deneyimli oyuncuların benzersiz özelleştirilmiş ögeler oluşturmasını sağlamak amacıyla tasarlanmış çeşitli yeni sentez sistemlerini kullanın. Oluşturulan ögeler ayrıca yepyeni ögeler oluşturmak için ""Evolution Link"" ile karıştırılıp eşleştirilebilir.

Not:
- "Atelier Ryza 2: Lost Legends & the Secret Fairy Digital Deluxe Edition" ve "Atelier Ryza 2: Lost Legends & the Secret Fairy Ultimate Edition" gibi ana oyunun dahil olduğu setler de şu anda satıştadır.

Desteklenen Diller: İngilizce, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Japonca, Fransızca, Korece

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: TBA
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: TBA

Yorumlar