Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

死寂(Deathly Stillness)
Ücretsiz
Aragami 2
57,00
den başlayan fiyatlarla
Aragami
31,00
den başlayan fiyatlarla
Assassin's Creed Syndicate Hikayesi

Assassin's Creed Syndicate Hikayesi

Günümüzde bir Assassin Initiate olan Helix oyuncusu, Assassin Brotherhood'dan Bishop tarafından tekrar temasa geçilir. Londra'da gizlenmiş bir Cennet Parçası bulmak için ikiz Assassin, Jacob ve Evie Frye'ın anılarını yeniden yaşamakla görevlendirilir.

Bu arada, Rebecca Crane ve Shaun Hastings bir Abstergo tesisine sızar. 1868'de senesinde ise Henry Green, Assassin Brotherhood'dan yardım ister. Londra'daki Brotherhood düşmüştür ve şehri Londra endüstrisinin ve yeraltı suç dünyasının güçlü bir figürü olan Templar Grand Master Crawford Starrick'in insafına bırakılmıştır.

HİKAYE NASIL BAŞLIYOR?

Starrick, Templar tarafının Britanya'daki siyasi gücünü artırmayı planlar. Başka bir yerde ise Jacob, yozlaşmış bir fabrika patronu olan Rupert Ferris'e suikast düzenler. Evie, David Brewster ve Templar okültisti Lucy Thorne tarafından işletilen bir laboratuvara sızar. Evie, Brewster'ı Cennetin Parçası üzerinde deney yaparken bulur ve ona suikast düzenler. Brewster, Evie'ye Starrick'in daha güçlü bir Cennet Parçası aradığını söyler. Deney patlayarak Evie'yi kaçmaya zorlar. Frye ikizleri Londra'ya gitmeye karar verirler. Günümüzde ise, Rebecca ve Shaun, kıdemli Templar Isabelle Ardant ve Álvaro Gramática arasındaki bir toplantıyı gözetler. Isabelle'i yakalamaya çalışırlar, ancak Sigma Takımı lideri Otso Berg ve Violet da Costa onları durdurmaya hazırken, Isabelle onları bekler; Bishop'ın yardımıyla kaçar.

Assassin's Creed Syndicate hikayesi

Geçmişte, Frye ikizleri Londra'ya gelir ve Green ile tanışır. Jacob, Templar ile doğrudan savaşmalarını savunurken Evie, Cennetin Parçası'nı bulmalarını tavsiye eder. Templar çetelerini yenerek, Templar işletmelerini sabote ederek, yüksek rütbeli Templarlara suikast düzenleyerek ve kendi çeteleri olan Rooks'u kurarak Londra'nın bağımsız bölgelerini özgürleştirirler. Charles Dickens, Frederick Abberline, Alexander Graham Bell, Florence Nightingale, Ned Wynert, Edward Hodson Bayley ve genç Arthur Conan Doyle dahil olmak üzere müttefikleri askere alırlar.

Jacob, Starrick'in dağıttığı bağımlılık yapan Yatıştırıcı Şurupu araştırır. O ve Charles Darwin, üretici fabrikayı yok eder ve Richard Owen'ı sorguya çeker. Owen onlara şurubu John Elliotson'ın ürettiğini bildirir. Jacob, Elliotson'a suikast düzenler. Ardından Jacob, Starrick'in omnibüs işindeki rakibi Pearl Attaway'e yardım eder. Starrick'in otobüs şirketini sabote eder ve Jacob'ı Attaway'in bir Templar olduğu konusunda uyaran patronu Malcolm Milner'a suikast düzenler.

Assassin's Creed® Syndicate
Assassin's Creed® Syndicate
49,11
den başlayan fiyatlarla

Jacob, Attaway'i öldürür. Jacob daha sonra Templar bankacısı Philip Twopenny'nin İngiltere Merkez Bankası'nın altın rezervini çalma planını öğrenir ve ona suikast düzenler. Jacob, en sonda da Templar'ın İngiltere Başbakanı Benjamin Disraeli'ye suikast düzenlemesini engeller ve Hırka Kontu'nu öldürür. Bir Templar çetesi olan Blighters'ın lideri Maxwell Roth, Jacob ile temasa geçer. Roth, Templar tarafına ihanet etmeyi ve Jacob'ın kabul ettiği Kaleler ile müttefik olmayı teklif eder. Jacob, Roth onu bir çocuk işçi binasını bombalaması için kandırdığında ittifakı bozar. Jacob, Roth'un Alhambra Tiyatrosu'ndaki karargahına sızar ve Roth'a suikast düzenler.

Assassin's Creed Syndicate hikaye

Bu sırada Evie, Cennet Parçası'nı arar ve Thorne'dan bir günlük çalar. Evie, Parçanın kullanıcıyı ölümsüz yapan Cennetin Örtüsü olduğunu keşfeder. Edward Kenway'in malikanesinin altındaki ipuçlarını takip eder ve Londra'da gizlenmiş Assassin kasalarının yerlerini bulur. Londra Büyük Ateş Anıtı ve St. Paul Katedrali gibi simge yapıları ziyaret eder. Shroud'un kasasına erişmek için gereken anahtarı alır, ancak Thorne tarafından çalınır. Evie, kasanın bulunduğu Londra Kulesi'ne gider ve Thorne'a suikast düzenler. Thorne, ölmeden önce Kefen'in Kule'de olmadığını açıklar.

Green, kasanın Buckingham Sarayı'nda saklandığına inanır ve binanın şemalarını bulmak için Maharajah Duleep Singh'in yardımını alır. Templar tarafı önce onları yakalar. Evie ayrıca Jacob'ın suikastlarının ilaç kıtlığı ve para enflasyonu gibi sonuçlarını düzeltir. Teğmenleri ölünce, Starrick Shroud'u almak için harekete geçer. Jacob ve Evie, Jacob'ın pervasızlığı ve Evie'nin hareketsizliği hakkında tartışırlar. Henry, Frye ikizlerini Starrick'in Buckingham Sarayı'na girmeyi, Kefeni çalmayı ve Britanya'nın kilise ve devlet başkanlarını öldürmeyi planladığı konusunda uyarır.

Assassin's Creed Syndicate en ucuz fiyatı

İkizler, Starrick'i durdurmak için birlikte çalışmayı kabul eder. Kraliçe Victoria ve Starrick ile tanıştıkları sarayda düzenlenen bir baloya sızarlar. Starrick onları mahzende yener ve ona insanüstü güç ve yenilenme sağlayan Shroud'u alır. Frye ikizleri ve Green, Starrick'i yener ve öldürür. Daha sonra, Jacob ve Evie, Shroud'u kasaya geri verir ve uzlaşırlar. Yaptıkları işler için Kraliçe Victoria, Frye ikizlerini ve Green'i şövalye ilan eder.

Günümüzde, Shroud'un yeri ile Shaun, Rebecca ve Rus Assassin Galina Voronina kasaya gidiyor. Ne yazık ki, Otso Berg, da Costa ve Ardant onları orada yeniyor. Berg bayılır, Rebecca vurulur ve Ardant Shaun tarafından öldürülür, da Costa Shroud ile kaçar. Isabelle'in bilgisayarını hackleyen Assassinler, Templarların Shroud'u yaşayan bir Öncü inşa etmek için kullanmayı planladığını öğrenir. Kayıt ayrıca Juno'nun Abstergo'daki çalışanları şirketi sabote etmek için manipüle ettiğini ve Shroud için planları olduğunu gösterir. Juno ayrıca simülasyon aracılığıyla Initiate ile iletişime geçerek onları Lydia Frye'ın bir hafıza bölümüne yönlendirir.

Assassin's Creed® Syndicate Yayınları