Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Marvel's Spider-Man: Miles Morales
449,10
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
599,00
den başlayan fiyatlarla
Victoria 3
190,00
den başlayan fiyatlarla
Ashen Hikayesi

Ashen Hikayesi

Genişleyen bir açık dünyada geçen Ashen, gezgininize aydınlatılmamış bir dünyada rehberlik ettiğiniz souls-like bir aksiyon RPG’si. İster tek ister arkadaşınızla birlikte savaşın yeni dostlukları kurun ve dünyayı karanlığa döndürmeye kararlı gölge yaratıklarını alt edin.

Lore

Karanlığın ışıktan daha yaşlı olduğu söylenir. Daha uzağa ulaştığını ve ışık ne kadar hızlı hareket ederse etisin dokunduğu her şeyin önce karanlıkta olduğunu fark ettiği söylenir. 9 alem Yggdrasil’in birçok dalı arasında hareket eder ve dünya ağacı karanlığın üzerinde durur, kökleri ışığın asla cesaret edemeyeceği mağaralara girer. Ancak çok az kişinin bildiği bir orman var ve onun üzerinden bizimkinden meşe palamudu kadar farklı yıldızlar var. Bu yıldızların arasında Ashen uçar. Bazıları onların ışık olduğunu söyler, ama gerçekte onlar ışıktan, her kanat boşluğu yayılmış bir tayf damarlarında akan parlaklık.

ashen hikaye

Tek bir Ashen, Yggdrasil’in dallarına yaslanmak için aşağı uçtuğunda, diyarlar arasında ışık uyandı. Zaman prangalarını attı ve nefes aldı. Ağaç tomurcuklandı ve yapraklar sadece Ashen’in gözlerinin gördüğü ilk rengi getirdi. Zamanla büyük Ashen dünyalar ağacından düştü ve sonsuz ormandaki karanlığın ovalarında dinlenerek, kalan birkaç nefesi kendisine çekerek ihtişam içinde yattı. O zaman bile ışık ölüyordu  ama yine de kaldı ve Ashen’in son üç nefesi dünyamızın üç çağı oldu. Sonunda Ashen öldü ve bu, dünyanın karanlığa gömülmesine sebep oldu.

Ashen
Ashen
61,00
den başlayan fiyatlarla

Bir Ashen kendisine bir yuva bulmak için geri döndü. Bu Ashen ile birlikte ışıkta tekrardan geri dönmüş oldu. Ancak dünya Karanlığa büründüğünde Elder Dark isimli üç karanlık ruh belirdi ve bunlar Işığın tekrardan gelmesini engellemek ve Ashen’i durdurmak istiyorlar. Dünyayı karanlıktan çıkarmak için sırasıyla Ukkoto, Riak ve Sissnayı ve diğer karanlık canavarları yok edecek bir maceraya atılıyoruz.  En sonunda bütün gölgeleri yok ettikten sonra koruyucu olarak seçilip insalığın Ashen’i koruyacağından emin oluyoruz.

ashen hikayesi

Ashen yayınları